LÜTFEN YARDIM ARKADAŞLAR :( İNTİHAR DİYOR!!

Asla cevap yazmayın, olacak hiç birşey sizin sorumluluğunda değil, hangi taş büyükse gidip başını vursun ,siz kendinizi kurtardınız onun hastalıklı haliyle ana babası uğraşsın sakın ama sakın yumuşamayin kumarin çözümü asla ama asla yok

Herkes belli ki aynı fikirde mantıklı olan da bu ya aslında.. Sadece duygularım beni bu şekilde ele geçiriyor arkadaşlar.. Korkuyorum sadece..

İntihar edecek kişi bunu sık sık dile getirir mi bilemiyorum bence sizi kandırmaya çalışıyor

Herkes belli ki aynı fikirde mantıklı olan da bu ya aslında.. Sadece duygularım beni bu şekilde ele geçiriyor arkadaşlar.. Korkuyorum sadece..
Yahu ne korkuyorsun intiharla acitasyon yaptırıyor bir de eski konunu okudum yalanlarla ne kadar çok paranızı almış 20 binler 30 binler takılar filan.bi de utanmadan beni yüzüstü bıraktın seven insan terkeder mi diye seni suçlu hissettirmeye çalışıyor aman arkadaşım uzak dur engelle geç

Engelle numaranı değiştir kaç kurtul daha ne bekliyorsun
Paraları ailene ödesinler sen muhattap olma

Arkadaşına söyle sana söyleyeceğine ailesine söylesin götürsünler doktora . Sen kendini polis veya savcı olarak tanıtanlara da inanıyorsundur.

Hadi onu da geçtim gerçekten sana aşık olan bir insan olsa kendini alkol ve kumardan kurtarır bir yol tutardı . Adam seni ayak üstü dolandırmış parayı da yemiş

Ailenizi komple dolandırmış yalancı adama ne duygusu daha? Engelleyin hayatınıza bakın belanızı mı arıyorsunuz anlamıyorum ki

Engelleyin gitsin hiç bir şey olmaz. Eğer siz mesaja dönerseniz yalvarmalara devam edip sizi kendine döndürmüş olacak

Lisedeyken biri bana bela olmuştu sürekli farklı farklı numaralardan yazıp barışmaya çalışıyordu. Her numarayı engelledim. Hiç unutmam en son bir mesaj gelmişti, elinde bir silah almış fotoğraf atmış kendimi öldürücem diye,o zaman ki aklımla vurursan vur ya banane yazıp yine engellemiştim. Sonra aylar sonra görmüştüm yaşıyordu Erkekler kendi osuruğundan korkuyor kendine nasıl kıyacaklarmış

Hiçbirini ödemeden daha da yemek istiyo.

Daha sevgim bitmedi diyorsun ne sevgisi Allah aşkına, genç kızlar kadınlar romalılar açın gözünüzü herkesin bir hayatı var, elin itini uğursuzunu zorla kendinize musallat etmeyin
Evet evlilik yapacak birini bulmak zor ama hala çok düzgün adamlar var, bulamazsanız da tek devam ederseniz inanın kimse ölmüyor kocasızlıktan

Ailesine bilgi verin yeter. Yaptığı hataların bedeli ödemek zorunda ,kaldıramayacağı yükün altına girmesin. Bu adamla zaten evlenilmez.

Siz ne kadar şanslı olduğunuzun farkında değilsiniz. Kocası kumar illetine bulaşmış üyelerin tamamı keşke evlenmeden önce anlasaydım farketseydim diyor. Çoluk çocuğuyla sefil oluyor o kadınlar. Boşanan ayrı boşanamayan ayrı dert sahibi. Yasal bağ yok, ortak çocuk yok. Kaptırdığınız parayı sadaka yerine koyun. Hiç aramasın haber göndermesin istiyorsanız da borcunu sildim deyin.

Ay benim kardeşimin eski sevgilisi de aynı, kıza diyoruz çocuk hasta tedavi olmuyor çalışmıyor bak biz baş edemiyoruz kız yok biz aşığız evlencez diye tutturmuştu
Benim öyle bi muhabbetim yok kızla. Olsa da bana ne salak olmasaydı yani. Anasına ablasına saygısı olmayan alkolik adam kendine iyi davranıyor seviyor diye sanıyor ki mutlu oluruz etmek iyi ne diyeyim çeksin görsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…