Lütfen okuyun botoks zehirlenmesi.yaptıracak olanlar kesinlikle dikkat edin

Yapmaz diyip geçiştiriyorlar benim 45 gündür çektiklerim titriyorum sürekli...napıcam bilmiyorum dr tüm şeyler temiz çıkıyor bu kez psikolojik diyorlar...röntgen vs neler çektirdim hep normal :KK43: kaç gün daha böyle geçecek bilmiyorum...bunları hissetmemeyi istiyorum allahım canımı al diye dua ediyorum her gün
Yaşadıklarınız kesinlikle psikolojik değil.Gittiğim ve tanıdığım doktorlar şükür ki bilgi ve tecrübe sahibi insanlardı,yüzde yüz botokstan ve böyle vakalar da oluyor dediler.Ama en fazla 2-3 ay sonra geçecek dediler gerçekten azalarak geçiyor özellikle tüm tuşlara basıp söylediklerimi yapar kendinize bakarsanız faydasını inanın benim gibi göreceksiniz ne yaşadığınızı çok iyi anlıyorum🙏🏼

4 yıldır senede 1 kez güvenilir yere dysport yaptırıyordum hiç başıma gelmedi.1,5 ay önce yine dysport farklı güvenilir biryer farklı bir doktor yaptı.Fazla doz ve kasları tanımadan yaptığı için olduğunu düşünüyorum.Botoksun etkisi geçiyor kalmıyor ama bunları yaşatmanın,yaşamanın ne gereği var insan panik yaşıyor haliyle.Kontrollü gitmiyor,kasları tanımadan herkese uyguladığı şekilde yapıyor bence bazı doktorlar halbuki 2 hafta sonraki kontrol bunun için var.
Merhaba siz botoxun yan etkileri konusunda baya deneyimlisiziniz diye sormak istedim. Birkac yil once ilk defa botox yaptirdiktan sonra (asiri doz yapilmisti, rimel dahi suremiyordum 5 ay boyunca ), botox dan once yazin sicakta veya spordan sonra terleyen kaşlarim artik gram terlemiyor. Botoxun uzerinden birkac yil gecmesine ragmen hala ayni sekilde. Tek kaşimin ustundede minik bir sislik olustu, doktor sinir sikismasi olmus dedi. Sizce bunlar botox un yan etkisi olabilirmi ?

4 yıldır senede 1 kez güvenilir yere dysport yaptırıyordum hiç başıma gelmedi.1,5 ay önce yine dysport farklı güvenilir biryer farklı bir doktor yaptı.Fazla doz ve kasları tanımadan yaptığı için olduğunu düşünüyorum.Botoksun etkisi geçiyor kalmıyor ama bunları yaşatmanın,yaşamanın ne gereği var insan panik yaşıyor haliyle.Kontrollü gitmiyor,kasları tanımadan herkese uyguladığı şekilde yapıyor bence bazı doktorlar halbuki 2 hafta sonraki kontrol bunun için var.

Eklentiler

• 20240917_151042.jpg
    20240917_151042.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 7
Size özelden de yazdım,geçiyor geçecek merak etmeyin bol bol sürekli su,magnezyumu yüksek maden suyu,c vitamini alın.Sürekli sıcak banyo,masaj,buhar tutun ve hareket etmeye çalışın botoks sıcak sevmez inanın bunlarla rahatlayacaksınız.Sizden inanın cok daha kotu durumdaydım aklınıza gelecek herşeyi yaşadım a dan z ye herşeyime baktırdım emar check up göz bende de temiz cıktı aynı günlerde yaptırmışız ve ilk kez yaptırmadım bu sefer doz fazla yapıldı başka doktor yaptı daha önce hiç başıma gelmemişti,şuan zamanla daha iyi oldum birçok komplikasyon geçti.İnanın o kadar çok vaka varmış ve artmış ki çok kişiye ulaştım konuştum ben de sizin gibi delirmek üzereydim özel bilinen bir hastanenin prof doktorundan tutun doktor eşlerine kadar neler yaşamış insanlar.3-4 ay sonra geçecek iyileşeceksiniz botoksun etkisi geçiyor korkmayın ben de çok korktum inanın.Bana sevdiğim güvenilir bir doktor botokstan korkma etkisi geçiyor geçecek ama dolgudan korkmalısın dedi dolgu çok daha riskli ve geri dönülemez sorunlara yol açıyor kaç tane ameliyata girmiş ve aynı zamanda doku kaybı yaşayan tanıdığım da var.Ben ve siz gibi korkan herkese bilgi olsun istedim.
Doktorlar birde psikoloğa git diye dalga geçiyor resmen kaldıki doktor eşleri bile yaşamış doktor bile yaşamış...beni habire sıcak basıyor nabzım 98 115 falan...böyle delirme geliyor dengem şaştı artık...iki değerim için dr bakalım ne diyecek

Size özelden de yazdım,geçiyor geçecek merak etmeyin bol bol sürekli su,magnezyumu yüksek maden suyu,c vitamini alın.Sürekli sıcak banyo,masaj,buhar tutun ve hareket etmeye çalışın botoks sıcak sevmez inanın bunlarla rahatlayacaksınız.Sizden inanın cok daha kotu durumdaydım aklınıza gelecek herşeyi yaşadım a dan z ye herşeyime baktırdım emar check up göz bende de temiz cıktı aynı günlerde yaptırmışız ve ilk kez yaptırmadım bu sefer doz fazla yapıldı başka doktor yaptı daha önce hiç başıma gelmemişti,şuan zamanla daha iyi oldum birçok komplikasyon geçti.İnanın o kadar çok vaka varmış ve artmış ki çok kişiye ulaştım konuştum ben de sizin gibi delirmek üzereydim özel bilinen bir hastanenin prof doktorundan tutun doktor eşlerine kadar neler yaşamış insanlar.3-4 ay sonra geçecek iyileşeceksiniz botoksun etkisi geçiyor korkmayın ben de çok korktum inanın.Bana sevdiğim güvenilir bir doktor botokstan korkma etkisi geçiyor geçecek ama dolgudan korkmalısın dedi dolgu çok daha riskli ve geri dönülemez sorunlara yol açıyor kaç tane ameliyata girmiş ve aynı zamanda doku kaybı yaşayan tanıdığım da var.Ben ve siz gibi korkan herkese bilgi olsun istedim.
Benim kemikler bile batıyor yemek yerken boğazdaki doktor dün akşam ona bile film çekti nabzım çok yüksek benim birde ateş basıyor ama ateş yok sıcak basması doktor kendiside mi yaşamış prof birde bize inanmayan doktorlarla konuşturacaksın belki ikna olurlar aynı günde mi yaptırmışız ben kiloda verdim bu süreçte

Doğal okyanus özlü aloe veralı burun spreyi kullanın,doğal pastil kullanın.Gözleriniz de kurudu muhtemelen aynı şeyleri yaşadım iyi bir göz damlası alın systane,thealoz duo gibi.Parol alın arada.Bol bol su yoğurt sıvı alın.Bu süreci böyle geçireceksiniz.Sıcağı da ihmal etmeyin söylediğim gibi bunlar sizi rahatlatmaya başlayacak.
Magnezyumum çok yüksek kanda çıkmış yüksek sıcak basması beni yoruyor habire sıcak basıyor

Yaşadıklarınız kesinlikle psikolojik değil.Gittiğim ve tanıdığım doktorlar şükür ki bilgi ve tecrübe sahibi insanlardı,yüzde yüz botokstan ve böyle vakalar da oluyor dediler.Ama en fazla 2-3 ay sonra geçecek dediler gerçekten azalarak geçiyor özellikle tüm tuşlara basıp söylediklerimi yapar kendinize bakarsanız faydasını inanın benim gibi göreceksiniz ne yaşadığınızı çok iyi anlıyorum🙏🏼
En kötüsü boğazımdaki kemikler bile batıyor ya bu geçsin diğerlerine razıyım bu çok rahatsız ediyor...dediklerinizin hepsini alıcam bir daha asla yaptırmayı düşünmüyorum uzak

Çok çok teşekkür ederim önerilerinize hemen başlayacağım dr çünkü normal diyor

Eksik yazmışım nefes almada güçlük çok olmadı bende ama yutkunmada güçlük yaşadım 2 hafta boyu sadece sıvı şeylerle beslendim zayıfladım. Acildeki doktor su içirdi hiç yutamama boyutunda olursa hastaneye yatırırız demişti ama azalacak geçiyor korkmayın. Dilerim zaman çok çabuk gecsin.
İnşallah neler çekiyorum neler

Allah razı olsun ne güzel yazmışsınız her gün korkuyla uyanıyorum bugün ne başlayacak diye

Merk
Size özelden de yazdım,geçiyor geçecek merak etmeyin bol bol sürekli su,magnezyumu yüksek maden suyu,c vitamini alın.Sürekli sıcak banyo,masaj,buhar tutun ve hareket etmeye çalışın botoks sıcak sevmez inanın bunlarla rahatlayacaksınız.Sizden inanın cok daha kotu durumdaydım aklınıza gelecek herşeyi yaşadım a dan z ye herşeyime baktırdım emar check up göz bende de temiz cıktı aynı günlerde yaptırmışız ve ilk kez yaptırmadım bu sefer doz fazla yapıldı başka doktor yaptı daha önce hiç başıma gelmemişti,şuan zamanla daha iyi oldum birçok komplikasyon geçti.İnanın o kadar çok vaka varmış ve artmış ki çok kişiye ulaştım konuştum ben de sizin gibi delirmek üzereydim özel bilinen bir hastanenin prof doktorundan tutun doktor eşlerine kadar neler yaşamış insanlar.3-4 ay sonra geçecek iyileşeceksiniz botoksun etkisi geçiyor korkmayın ben de çok korktum inanın.Bana sevdiğim güvenilir bir doktor botokstan korkma etkisi geçiyor geçecek ama dolgudan korkmalısın dedi dolgu çok daha riskli ve geri dönülemez sorunlara yol açıyor kaç tane ameliyata girmiş ve aynı zamanda doku kaybı yaşayan tanıdığım da var.Ben ve siz gibi korkan herkese bilgi olsun istedim

Umarım zamanla düzelir psikolojim alt üst oldu dişlerimde acıyor felaket 3 aya azalır umarım gerçekten sağlıklı biriydim sağlığımdan oldum

X