Lütfen okuyun botoks zehirlenmesi.yaptıracak olanlar kesinlikle dikkat edin

YUz yogasini nerden yapiyorsunuz gunluk mu yapiyorsunuz ben de biraktim yapiyordum
Ben de bir ara çok düzenli yaptım sonra koptum aylarca yapmadım şimdi tekrar başladım falan. Bir git gel oldu. Bir kaç hocanın aylık gruplarına kaydoldum. Bir ara bireysel biriyle çalıştım. Şimdi nihan büyükaksunun grubuna başladım bu ay. Seviyorum nihanın ders pratiğini. Çok elektrik meselesi olduğuna inanıyorum böyle şeylerin.

Merhaba hala semptomlari yasiyor musunuz? Ben de nefes ve yutkunma zorlugu. Konusma ve gorme bozuklugu var.
Eksik yazmışım nefes almada güçlük çok olmadı bende ama yutkunmada güçlük yaşadım 2 hafta boyu sadece sıvı şeylerle beslendim zayıfladım. Acildeki doktor su içirdi hiç yutamama boyutunda olursa hastaneye yatırırız demişti ama azalacak geçiyor korkmayın. Dilerim zaman çok çabuk gecsin.

Daha yeni girebildim siteye çünkü yeni yeni kendime geliyorum Mr ilaçlı çektirdim temiz çıkıyor halen bir teşhis koyulamiyor ağrılarım azaldı ama halen var ne yapacagimi bilemez durumdayım.Doktorlar böyle durumlarda ağız birliği etmiş gibi bu kadar komplikasyon yapmaz diyorlar sadece ilaç yazıyor hepsi Cerrahpaşada şuan tedavim oradaki mr daha detayliymis oradan devam edicem Mr günü bekliyorum.Doktor adı vericem zamanı bekliyorum

Meryemilan özelden mesaj yazdım ama burdan da yazayım benzer şeyler yaşıyorum senin sürecini çok merak ediyorum şu an nasılsin:KK43: Lütfen görürsen kısa da olsa aydınlat ben de çok korkuyorum yüz felci gibi bi şey oldum. Kafa derimdeki kaslar bile gerilmeye başladı sanki botoks tüm kafama yayılmış gibi benim şu an 70 gün oldu. Etkisi minimum 3 ay sürer 6 aya da uzayabilir diyorlar sinirlerim alt üst oldu.
Suan nasilsiniz? Ben de zehirlenme yasiyorum cok kotu yan etkiler yasadim. Nefes darligi yutkunma zorlugu 10 gun oldu hala kotuyum. İki gun once panzehir aldim. Ne zaman normale döneceğiz.
Merhaba yutkunma ve nefes zorluğunuz geçti mi acaba?ben de aynılarını yaşıyorum

X