Lütfen okuyun beni yönlendirin

İstediğim sürece yorum yaparım. Ben kendi ailemden bahsetmedim yalnız, niye kendinizi benimle kıyasladınız ki?

Öğretmenseniz babanız niye size iş yeri açtı? Okul mu açtınız? Yoksa kocanıza eli ekmek tutabilsin diye mi iş yeri açtı babanız? Kocanızın mesleği ne?

Eleştri ayrıdır hakaret ayrıdır. Ben burda babama laf aöylensin diye yazdım . İyice okuyun
Iyi de kocan tüm bunları yapan babanıza sizi senede 2 defa göndermiyor mu? Ailece üstüne titrenmiş damadın. Tüm bu özene rağmen damat da dayısına uğrarız dediğiniz için sizin üstünüze yürüyor? Bu kadar hor hakir davranmasına okurken biz sinir oluyoruz. Sizin de buradaki üsluptan ziyade kocanıza tepki göstermeniz gerekiyor anlatabiliyor muyum

Seni ilgilendirmez sen yardımcı olmak için değil, sallamak için yazmışsın. Ama hata bende sizingibi insanların olduğunu unutmuşum

Seni ilgilendirmez sen yardımcı olmak için değil, sallamak için yazmışsın. Ama hata bende sizingibi insanların olduğunu unutmuşum
Neyinize yardımcı olalım? Fedakarlık yaparken kendinizden geçtiğiniz kocanız fedakarlıklarınızı görmezden gelip ailesini ön plana almış. E bunda şaşılacak bir şey yok ki, normal.

ee alışmış sürekli onun için verici/yapıcı/özverili olmanıza, aksi olunca hemen tepki gösteriyor, keşke bu kadar kendinizi arka plana atmasaydınız. altüst olan dengeler bi yaştan sonra devam ettirilemiyor inceldiği yerden kopuyor ve kişiler ne yapacağını şaşırıyor. eşiniz haksız ama bunu nasıl ifade edersiniz, edebilir misiniz bilemiyorum, birazda o özverili oluversin 10 senedir hep almak olmaz..

Son düzenleme:
Haklısınız

Her neyse kadın evlenmiş ve evlenmeden önce ne yapmalıydım diye sormuyor… konu sahibi senin ve ailenin evlilik döneminizde yaptıklarının değeri belli ki eşin tarafından bilinmemiş. Bunları düşünüp canını sıkıyorsan, eşinden fedakarlık bekliyorsan bekleme. Bize söylediğin cümleleri eşine de söyledin mi, ailesiyle aynı şehirde olduğunuzu ve kendi aileni senede iki defa gördüğünü… hep suçlandığını düşünüyorsan demek ki fazlaca yumuşaksın, buna son ver ve isteklerinde kararlı ol

Teşekkür ederim yorumunuz için evet söyledim . Hemde onun yaptığı gibi bağıra çağıra söyledm , yalnız biraz boğazım ağrıyor

Esiniz neden bu kadar agresiflesti ki? Kendini sizin ailenize karsi mahcup mi hissediyor acaba. Birden böyle patladiysa altinda biriken birseyler vardir muhakkak

Teşekkür ederim yorumunuz için evet söyledim . Hemde onun yaptığı gibi bağıra çağıra söyledm , yalnız biraz boğazım ağrıyor
Hah tamam, şimdi aynı konu açılırsa yumuşama. Aslında tamam gidebiliriz dayına sen ne dersen falan muhabbetine girme. Sen haklısın ve hakkın sana teslim edilmiyorsa kendini savunmalısın. Anladığı dilden (sert ya da yumuşak hangisi işe yarıyorsa) konuş yani.

koca adam neden kendi çamaşırını yıkayamıyorduda daha evli bile değilken annesiyle yaşarken bile çamaşırını yıkamışsınız öyle okudum kendi çamaşırını yıkamaktan aciz birine birde iş kurmuşsunuz...

keşke herkes üstüne düşeni yapsaymış

yani bence sizin aslında daha başka sorunlarınız var bayram meselesine gelene kadar
kimseye hakettiğinden fazla değer vermemelisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…