Lütfen HPV BELİRTİLERİ Mİ?

Anladım. Siz en kısa sürede gidin yaktırın. Moralinizi de hiç bozmayın. Her kadın yaşamı boyunca belirli bir süre böyle durumlarla karşılaşabiliyor.
Doğum yapalı 2 buçuk yıl oldu bu süre zarfında 3 defa özele 2 defa da devlete gittim hastaneye inanın birisi de siğilleriniz var demedi hiç doktor şansım yokmuş. Bütün hormon tahliller ı'm ultrason yapıldı temiz deyip yolladılar artık bu siğil lerden başka ara kanamayı tetikleyecek başka bişey gelmiyor aklıma verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim. En kısa sürede gidicem

Smear testini sağlık ocakları da yapıyor. HPV negatif mi pozitif mi bakıyorlar. Doktor rahim girişinde her hangi bir yara görmedi mi? Muayenede görüyorlar. Hatta o sırada smear alıyorlar.
Sağlık ocaklarında veya ketem hpv türünü söylüyorlar mı? Yoksa sadece pozitif negatif olduğunu mu söylüyorlar?

Sağlık ocaklarında veya ketem hpv türünü söylüyorlar mı? Yoksa sadece pozitif negatif olduğunu mu söylüyorlar?
Ozaman sadece pozitif mi değil mi ona bakıp ketem e yönlendiriyorlardı. Ben de negatif çıktı hep. 3 yılda bir gel demişlerdi. Hala dolmadı 3 yıl.

Ben dün sağlık ocağındaki aile doktoruma gittim onlar ilçe merkezdeki ketem e bilgilerimi iletip beni de oraya yönlendirdiler.

Merhabalar bugün devlet hastanesinden aldığım randevu ile cildiye polikliniğine gittim genital siğillerim için. Dondurma işlemine başladık. 20 gün sonra ikinci seans için gidicem. İşlem olan yerlerde kızarıklık şişlik var biraz onun için de krem verdi Dr. Aşının gardasil 9lusu gelmiş olmamı önerdi. Eczaneden alıp sağlık ocağında vurdurucam 3 doz halinde. Şimdilik katettiğim yol bu şekilde farklı gelişmeler olursa bilgilendiririm.

Smear in yanılma oranını %40 olarak belirtiyorlar. Hpv testinin ise daha düşük bir oran. Onkoloji bölümlerinde testler daha kolay yapılıyor. İlk olarak muayene olmak isteyin. Çünkü diğer sebepler kanamaya neden oluyor.

Hpv kanamaya neden olmuyor. Polip, miyom vb kanama yapabiliyor. Yüne hpv testi ve genotiplendirmeye baktırın mutlaka. Aşı olmanızda güzel olur.

Hpv kanamaya neden olmuyor. Polip, miyom vb kanama yapabiliyor. Yüne hpv testi ve genotiplendirmeye baktırın mutlaka. Aşı olmanızda güzel olur.
Yani şuan dondurma işlemi test olmadığı sürece yeterli değil doğru mu anlıyorum, onkoloji bölümünde hpv testi yapıldığını bilmiyordum teşekkür ederim

Hpv için çok ilerlediyse koterle ya da radyofrekansla yakılması lazım uzman bi doktor ile. az ise deri üzerinde ise hpv gent kremle evde yakabilirsiniz ama dikkatli olmak lazım dehşet acıyor. En güzeli sıvı propolis alıp çıkan yerlere sürüyorsunuz. Bi ay boyunca. Aynı zamanda Yarım çay bardagı suya 15 damla damlatıp içiyorsunuz buda içten bağışıklığı kuvvenlendirip atmayı kolaylaştırıyor. İlk 4 gün sabah aksam sonra bir kere yeterli. Bi ay için, inş. İyi gelir.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için cildiye bölümünde kriyoterapi tedavisi gördüm 2 seans da siğillerim döküldü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…