lütfen fikir verin bana,gonaphene......

allah razı olsun gamzelicim,inşallah sanada iki tane birden bebiş versin rabbim.inşallah güzel haberlerini allırız daha sonrada ikiz olduğu müjdesini verirsin bizlere inşallaaaaah.amiiiin.dualarım sen ve diğer arkaadaşlarla hep yanınızdayım kızlaaaaar..

allah razı olsun gamzelicim,inşallah sanada iki tane birden bebiş versin rabbim.inşallah güzel haberlerini allırız daha sonrada ikiz olduğu müjdesini verirsin bizlere inşallaaaaah.amiiiin.dualarım sen ve diğer arkaadaşlarla hep yanınızdayım kızlaaaaar..[/QUOT
iiiiiiinnnnşşşşşaaaaallllllaaaaaaaahhhhhh.....a.s.

inan çok üzüldüm başın sağolsun,ALLAH sabır versin.ne diyeceğimi bilemiyorum..inşallah en kısa zamanda tekrar bir bebek sahibi olursun,RABBİM ona uzun ömürler versin..

canım iyi dileklerin için sağol.benim bebeğim karnımda öldü.anlaşıldığında 9. haftamdaydım ve kürtaj oldum.Allah daha uzun süre taşıyıp kucağına alamayanlara,kucağına alıp cennet kokusunu duyduktan sonra toprağa verenlere sabır versin.çok şükür,ben daha kolay toparladım.
kolay toparlanmamın sebeplerinden biri de hamile kalana kadar yaşadığım acılar.2 sene boyunca kendime hep 'neden,neden,neden' dedikten sonra hamile kalmak,bir sonuç alınamasa bile insanı teselli etmeye yetiyor.çok şükür,artık hamile kalabildiğimi biliyorum.
Rabb'im isteyen hiçkimsenin kucağını boş bırakmasın.

allah razı olsun canım.rabbim sanada iki tane birden bebiş nasip etsin inşallaaaaaah.önce hamile olduğunu daha sonrada ikiz olduğunu müjdelersin bizlere hayırlısıyla inşallaaaaahhh..iyi dileklerin için çoook teşekkür ederim gamzelicim..

keops35 canım benim yaşadıkların gerçekten zor allah kimseye evlat acısını göstermesin.öyle anneler var ki tanıdığım 20li yaşlarda gelinlik çağındaki kızlarını toprağa vermiş hemde iki kızını ard arda..rabbime binlerce şükürler olsun ,sanada zor ama birazda dediğin gibi iyi tarafından bak canım kardeşim.sen hamile kalabiliyorsun,ama sakın isyan etme lütfen, belkide bu da sana verilen bi sabır sınavı.ve senin bu sınavı geçebileceğine inanıyorum.inşallaaah en yakın zamanda hamiş kalır sonunda hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın tatlı bebişini. amiiiinn

merhaba arkadaşlar bende şuan cyclo-progynova ilacını kullanıyorum 3gün sonra ilaç bıtıcek
eğer hastalanırsam ılaç bıttıkten sonra gonaphane baslıcak doktorum.tamda bayrama denk geldi artık bayramdan sonra bakarız dedi.ama yınede ınsanda bir umut inşlh adet olmamda hamıle kalırım

hstalandım bu hafta doktoruma gıdıcem bakalım gonaphene baslıcakmı merak edıyorum meğer ne kadarda zormuş hmıle kalmak

X