LÜTFEN EMPATİ KURUP ÖNERİLERİNİZİ UAZIN

Durumun zor olabilir ama bu durumda kardeşini bırakmamalısın devlet kurumlarına ne derece güvenebilirsin ki ordada sapkın ve zalim insanlar olabiliyo annenin yanında başına gelebilecekler pekhala ordada gelebilir

sosyal hizmetlerde başına ne geleceği belli bile değil tecavüz,taciz,dayak,işkence.. bunları bilin de ona göre verin kararınızı. burada kurum kötülemek değil amacım ama dünya para döküp kreşe verdiğimiz çocuklara bile acımıyorlar bazen.

teşekkür ederim anlayıslı yorumunuz icin bende annemdense orası daha iyidir diye düşünüyorum

evet evet cocuk bende olursa bahenwsiyle gelir sürekli rahatsız eder para isteme huyu birde uyuşturucu almak icin maalesef hırsızlıgıda var kimin evi olursa olsun. hayatımdaki insanlar sürekli kavga sebebi belkide boşanma sebebi olur

evet durum tam olarak bu ama tedavi dendiğinde saldırısa geçiyor bağırıp cağırıyor. annem içtiği sürece kafası güzel oldugu sürece güzel annelik yapıyor. krize girdimi maalesef durum cok vahim

inşallah teşekkür ederim. nerede olursa olsun gözüm hep üstünde olucak nerede kalırsa kalsında ayrılmam emin olunki zor olucak cünkü ister istemez bende ona kendi evladım gibi alıştım garip bi şekilde

asla erkenden cocuk yapmayı düşünmüyoruz. annem gibi bakamıcagım cocuguda dogurmam kendimden emin olurum en basta. evet dediğiniz gibi yaşlar geçmiş olsa düzen otursa yanıma alma ihtimalım var ama evlilik düzene girecek ikimizde calısıcaz ki iş için bi süre köyde durmamız gerekecek sonra şehire geri dönücez. yani bu cocuk okula gidecek gelecek ben hepsini nasıl halledeyim asırı tükenirim. cocuk bende kalse ben annemdende kurtulamam cocuk bahanesiyle sürekşi rahatsız eder

arkadaşlae kardeşimi bırakıcak yer yokken ben devamlı işte nasol çalısıp bide ev bulayım hadi kardeşimle eve cıktık diyelim evde tek bırakıp işemi gideyim ? okula baslıcak kreş anaokul ilkokul geçim ben bunları nasıl yapayım allah askına. başka sehirde okuyan insanlar bile aileleri deli gibi para yiyecek göndermelerine rağmen yetinemiyorki ben bide yasıtlarımdan farklı cocuk geçindireyim ?

cok teşekkür ederim insanın basına gelmeden cidden nasıl olur böyle olaylar allah allah diyor. evleneceğim insanıda ailesinide tanıyorum cok iyi insanlar. cocuk konusundada bende düşünmüyorum uzun bi süre. annemin elinede nerden para geçtiğini tahmin etmek cok zor değil. sizinde değiniz gibi işte.. teşekkür ederim tekrardan hepimiz icin bütün cocuklar icin yarınlar güzel olsun

evet var devam eden denetim serbestliğidw var bende son çare maalesef şikayette bulunucam

Eşiniz yanınıza almayı kabul ediyor mu özel yalnız zaman geçirmek istediğinizde teyzenize bırakırsınız arada. Ondan destek alın. Çok küçük biraz büyük olsa neyse ama 4 yaşında yurtta nasıl davranıyorlar başına bişey gelir mi bilemiyorum çok zor bir durum ama şuan yanınıza alsanız daha iyi gibi

umarım ilerde yanıma alırım. asla basımdan atmak gibi bi amacım yok ama öyle olsa zaten annesine bırakırdım umrumdada olmazdı. diğer cocuk dogdugu gibi kuruma verilmedi mahkemeyle direk aileye evlatlık verildi. suanki kardeşimi neden vermediler derseniz o zaman anneannem yasıyordu onla kalıyprduk yengem bakıyordu geniş aileydik. anneannem ölünce işler karıstı annem bizi yanına aldı ama gel görelimki cocuga hep ben annelik yaptım

bütün yorumları okuyamadım ancak ilk sayfalardaki yorumlara inanamadım.
kardeşini yanına al diyenlerin yaşadığı ütopyada yaşamak istedim.
konu sahibesi anneniz keşke bu kardeşinizi de diğeri gibi evlatlık verseymiş zamanında.

ne alaka cidden ya konu zevk ilişki meselesimi kardeşim yüzünden cinsel yönden niye sınanayım allahım yarabbim. güldüedü bu yorumun beni

Bu kadar gireni çıkanı nasıl buluyorlar hayret doğrusu.bu insanlar kadar buna yol açan seviyesiz ilişki peşindeki kişiler de büyük sorun.maşllah millet kadın erkek demeden her hıyarım var diyene koşa koşa gidiyor.hem kıskanıyorum hem kızıyorum böyle şeylere.haa bir de hiç mi ten uyumu, anlaşma falan filan bakmaz mi insanlar. 50 kişiyel tanışsam 1 iyle belki yatmak isterim yani ? Sevmediğin kişilerle alem yapıp yatmak eğlenceli değil ki.anlamak mümkün değil böyle insanları.hayvan mıyız her dişiye ya da erkeğe atlayalım.ya da bir tane müptezelle birlikte oluyorlar o kişi mi millete haber veriyro acaba.bu kafayla nasıl tanışacak da ilerleyecek adamlarla.21 yaşında kızı olan koskoca kadın hiç mi akıllanmaz, doymaz bu tarz şeylere.aklım almıuor valla.eee geçimini kim sağlıyor bu vicadansızın ?

Son düzenleme:
Hayır haklı değil.
Koca için kardeş bırakılmaz böyle bir durumda. Siz de bunu diyen adamla evlenirseniz siz hatalısınız, bu yaşta buna idrak edemiyorsunuz şimdi ama ilerde pişman olursunuz evlendiğinize

Arkadaslar, konu sahibesi kardeşinin gelişim geriliği olduğunu söylüyor, saldırıyor bana diyor. Özel eğitim gereksinimi mevcut kardeşimin diyor. Kardeşinizin özel ve detaylı bir eğitime ihtiyacı var evet. Siz ise bunu yapacak maddi manevi yeterliliğinizin olmadığını iletiyorsunuz. Çocuk yurtlarından 2 çocuğa koruyucu ailelik yapan tanıdığım var. Yuvalar artık işkence yuvası değil, güzel eğitimlerle büyütüyorlar. Sizin verdiğinizden daha iyi bir hayat vereceklerdir, üzülerek söylüyorum. Hem çocuğa hem sana yazık. Devlet korumasına vermen gerektiğini düşünüyorum.

Bunu da kıskanmazsın be Ferhans yani şu dramatik tablo içinde takıldığın şey bu kadar gireni çıkanı nerden buldukları mı? Benim geceden beri içime öküz oturdu 4 yaşındaki meleğe ayrı üzüldüm 21 yaşındaki gencecik kıza ayrı. Ben 21 yaşındayken rock konserlerinde geziyordum bu kız bunları düşünüyor.

evet gezmeyi eğlenmeyi okumayı düşünmem gerekirken düşündüğüm şeyler gercekten acınası. cidden takıldıgı noktaya bende şaşırdım bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…