Lütfen bana yardımcı olun kafam çok karışık

Evet felaket şımarık ve iyi davranıyor hiç bunu yapmazdı. Sürekli açıklama yapıyor kaç bardak içtiğine kadar. Huyu değildir normalde
Ortalık biraz sakinleşince, kendine gelince alıp karşınıza konuşun. Şüphe çekici davranışları var evet ama aldatıyor diyemeyiz. Siz yine de tetikte kalın.

Bu akşam üzerine gitme belli ki sarhoş. Yarın akşam neden arayıp haber vermediğini makul sekilde sor. Özür dilerse sorun yok sadece hiyarlik etmistir. Eğer ofkelenirse gözün uzerinde olsun.

Sordum söylemedi nedenini. Bir güvensizlik yaşamadım fakat şu an ona hiç güvenmiyorum içimden bir ses asla güvenme diyor normalde hiç yaşamadım bunu 🥹
Bence boşa üzüyosun kendini bi haltlar yiyorsa ortaya cıkar zaten ama kötü bişy hissetmedim ben 🙂 bir de kocan bile olsa kimse için yorma kendini cok fazla kimse için değmez zaten bebeğinde cok küçükmüş boş vakitlerinde dinlen bence :)

Acaba salağa yatıp renk vermesem, bişey yok anlamadı bu rahatlığıyla belki hata yapabilir diye düşünüyorum
Bunu yapmadan önce şunları düşün
Boşanmaya cesaretim var mı, boşanırsam çocuğuma bakabilir miyim, ailem kabul eder mi, maddi imkanım var mı, boşanmış ebeveyn olarak üstüme düşen ağırlığı kaldıracak güce sahip miyim hepsi okeyse sessiz kalıp hata yapmasını bekle.

Bunu yapmadan önce şunları düşün
Boşanmaya cesaretim var mı, boşanırsam çocuğuma bakabilir miyim, ailem kabul eder mi, maddi imkanım var mı, boşanmış ebeveyn olarak üstüme düşen ağırlığı kaldıracak güce sahip miyim hepsi okeyse sessiz kalıp hata yapmasını bekle.
Çalışan bir anneyim memurum. şu an ücretsiz izindeyim 2 yıl. Annem hayatta sadece bişey olsa sığınsam o gelir alır beni. Aslında gözüm Karadır ailecek bilirler 🥹

Evet felaket şımarık ve iyi davranıyor hiç bunu yapmazdı. Sürekli açıklama yapıyor kaç bardak içtiğine kadar. Huyu değildir normalde
Bu kadar çok açıklamaya çalışması değişik geldi inanmış gibi yapın ve gizli gizli takipe geçin bir daha da o gelsin de beraber yiyelim diye beklemeyin bende sizin gibiydim malesef

Bu kadar çok açıklamaya çalışması değişik geldi inanmış gibi yapın ve gizli gizli takipe geçin bir daha da o gelsin de beraber yiyelim diye beklemeyin bende sizin gibiydim malesef
Onda kesin kararlıyım daha da beklemem gelsin diye. Normalde yemek yemekle aram yok. Sofraya oturmadan acıktığımı bile hissetmiyorum. Konu karın doyurmak değil aslında beni anlıyorsunuzdur 🥹

Hep şu iyi niyetimden var ya senin neyine böreğinden salatasına yaş pastasına kadar çeşit çeşit yemek yapmak gelen misafire kek koy. Gün boyu kocamın başı dik dursun diye böreğinden kurabiyesine yap, ama sonuç adam seni mal gibi boş tabağın başında saatlerce haber vermeden bekletsin. MALIM BEN MAL

X