Lütfen bana yardımcı olun kafam çok karışık

fedupsamania

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
54
35
Merhaba arkadaşlar sizinle bir derdimi paylaşmak isterim. Bu gün evde bebeğimle tüm gün yorulduk. Bebeğim hiç uyumadı bebeğim kanguruda döşümde yarın misafirler gelecek diye tüm gün yemekler hazırladım. Bu süreçte çok yoruldum. Normalde akşam 7.30 da yemek yeriz eşim işten o zaman gelir, fakat bu gün geç geldi, saat 10 da evdeydi ve bana geç geleceğini bile haber etmedi. Saatlerce yemeğe onu bekledim, yemek yemedim. O gelmeden sofraya oturmam zaten. Baktım saat 9 aradım nerdesin dedim yoldayım dedi. Neyse geldi tabi benim bebeğim yine huysuz durmuyor ben yorgunluktan bitmek üzereyim. Bir de ne göreyim adam alkollü geldi. Hareketleri değişikti çok şımarık hareketler yaparak bana fazla iyi davranıyordu. Gel bakayım dedim kokladım alkol kokuyor. Normalde asla karışmam yediğine içtiğine arkadaşlarıylaysa rahatsız etmem önemli bir şey olmadığı sürece hep onun hayatına saygı duyarım fakat beni o saate kadar bekletip bir haber bile vermedi. Sordum neredeydin diye bana iş yerinden filancayla (benim de tanıdığım fakat diyaloğum olmadığı erkek biri) yemek yiyip birkaç bira içtik dedi. Ben evden çıkamıyorum zaten beni düşünen kim. Bana neden demedin bu saate kadar canım çıkmış yemek bile yemedim seni bekledim bilsem yerdim dedim cevap vermedi, tüm akşam ne konuştuklarını anlatıp durdu ama ben dinlemedim aklımda bile yok o derece. Gün boyu gideceğine dair Bana hiç bir şey söylemedi ilk defa bunu yapıyor, ben de salak gibi Üzüntüden bu saat olmuş uyuyamıyorum. İçimde çok kötü vesveseler var ne olur bana bir akıl verin lütfen 🙏

Dusuncesizlik etmiş.Sizin vesveseniz neye dair bilmiyorum ama gözünüzü açık tutup takipte kalın ama kendinize eziyet etmeyin.Bu durum sürekli bir halde değilse sıradan erkek dusuncesizligi olarak düşünebilirsiniz.Yarin sakince konuşun neden bu şekilde davrandığını sorabilirsiniz.iyiyi ve güzeli düşünüp uyuyun kendinize eziyet etmeyin.sabah tempo yeniden başlayacak sizin için.

Arkadaşlarıyla buluşup bir şeyler içmesi normal ama niye gizli saklı yapıyor bunu, çok mu baskı kurdunuz acaba üzerinde? Her ne olursa olsun habersiz bir şekilde yapması büyük saygısızlık, dikkat çekici bir değişim var mı şüphe uyandıran bunun dışında?

Evet bir de hem kırgınım hem çok üzüldüm kalbim kırıldı ben onu düşünüp sabah 7 den beri fır dönüyorum. Kendimi ilk kez enayi gibi hissediyorum
Daha önce var mıydı böyle dışarı çıkma olayları haberli ya da habersiz. Genel anlamda evine bağlı mıdır ?

Arkadaşlarıyla buluşup bir şeyler içmesi normal ama niye gizli saklı yapıyor bunu, çok mu baskı kurdunuz acaba üzerinde? Her ne olursa olsun habersiz bir şekilde yapması büyük saygısızlık, dikkat çekici bir değişim var mı şüphe uyandıran bunun dışında?
Asla baskı kurmam filancayla şuraya der ben kim olduğunu sormam öyle biriyim sıkmak istemem bu konuda insanların hayatına kabul edilebilirlik çerçevesinde oldukça saygı duyarım. Dikkat çekici olan ise bunu habersiz yapıp 6 aylık bebeğimle çocuğun durmadığını bildiği halde beni bekletmesi ☹😔

Benim eşimde içer ama evde içiyor. Arkadaşlarıyla 6 ayda bir çıkar. Zaten yaşadığımız şehirde arkadaşı yok. Hepsi İstanbul'da kaldı.
Benimde 2 küçük çocuğum var. Eşimden başka destek gördüğüm kimse yok. Duşa girmek için bile ona muhtaç olduğum için bana haber vermeden gezmez. Çocuk büyütmek zaten zor. Eş desteği görmezsek psikolojik olarak biteriz.

Daha önce var mıydı böyle dışarı çıkma olayları haberli ya da habersiz. Genel anlamda evine bağlı mıdır ?
Evine bağlıdır daha önce böyle habersiz çıkmadı bana haber verirdi bu sefer her şeyi bilinçli yaptı benim asla bir şey demeyeceğimi de biliyor üstelik. Fakat gizli saklı iş çevirmesi beni şüpheye düşürüyor 🥹

Asla baskı kurmam filancayla şuraya der ben kim olduğunu sormam öyle biriyim sıkmak istemem bu konuda insanların hayatına kabul edilebilirlik çerçevesinde oldukça saygı duyarım. Dikkat çekici olan ise bunu habersiz yapıp 6 aylık bebeğimle çocuğun durmadığını bildiği halde beni bekletmesi ☹😔
Aldatma ile ilgili şüphe uyandıran bir durum var mı? Mesela her zamankinden farklı davranışlar sergilemesi falan?

Benim eşimde içer ama evde içiyor. Arkadaşlarıyla 6 ayda bir çıkar. Zaten yaşadığımız şehirde arkadaşı yok. Hepsi İstanbul'da kaldı.
Benimde 2 küçük çocuğum var. Eşimden başka destek gördüğüm kimse yok. Duşa girmek için bile ona muhtaç olduğum için bana haber vermeden gezmez. Çocuk büyütmek zaten zor. Eş desteği görmezsek psikolojik olarak biteriz.
En azından bana haber verebilirdi 🥹 ben ona asla kızmam bilir. Buna rağmen yaptı

Aldatma ile ilgili şüphe uyandıran bir durum var mı? Mesela her zamankinden farklı davranışlar sergilemesi falan?
Evet felaket şımarık ve iyi davranıyor hiç bunu yapmazdı. Sürekli açıklama yapıyor kaç bardak içtiğine kadar. Huyu değildir normalde

Evine bağlıdır daha önce böyle habersiz çıkmadı bana haber verirdi bu sefer her şeyi bilinçli yaptı benim asla bir şey demeyeceğimi de biliyor üstelik. Fakat gizli saklı iş çevirmesi beni şüpheye düşürüyor 🥹
Bi kere olmuş bişey için kendini üzmeye değmez. Haber vermeyi düşünememiş olabilir erkekler biraz şeydir. Sürekli olursa o sıkıntı işte. Aldatan erkeği şak diye Anlarsınız zaten.. yürüyüşünden bile belli ederler. Canınızı sıkmayın. Birdaha Haber vermeden plan yapmaması gerektiğini de söyleyin. Bidaha yaparsan işeyemez hale getiririm seni de.

En azından bana haber verebilirdi 🥹 ben ona asla kızmam bilir. Buna rağmen yaptı
Siz bana nazaran daha anlayışlı birisiniz. Ben çok bunalıyorum tüm gün evde olmaktan. Eşim yine iş için çıkıyor. Sosyalleşiyor. Ben robot gibi yaşıyorum. Tüm gün çocukların arkasını toplamakla, ona dur, diğerine yapma demekle geçiyor. O yüzden eşimde beni rahatlatmak için işten sonra oyalanmaz. Bir markete gitmek bile bana değişiklik oluyor. Gerçekten çok zor.

Bi kere olmuş bişey için kendini üzmeye değmez. Haber vermeyi düşünememiş olabilir erkekler biraz şeydir. Sürekli olursa o sıkıntı işte. Aldatan erkeği şak diye Anlarsınız zaten.. yürüyüşünden bile belli ederler. Canınızı sıkmayın. Birdaha Haber vermeden plan yapmaması gerektiğini de söyleyin. Bidaha yaparsan işeyemez hale getiririm seni de.
Hahah sonunda çok güldüm yüzümü sen güldürdün bu gün iyi ki varsın 🌺

Siz bana nazaran daha anlayışlı birisiniz. Ben çok bunalıyorum tüm gün evde olmaktan. Eşim yine iş için çıkıyor. Sosyalleşiyor. Ben robot gibi yaşıyorum. Tüm gün çocukların arkasını toplamakla, ona dur, diğerine yapma demekle geçiyor. O yüzden eşimde beni rahatlatmak için işten sonra oyalanmaz. Bir markete gitmek bile bana değişiklik oluyor. Gerçekten çok zor.
Ben hep evdeyim, tek çocuk bile çok zor sizi tahmin bile edemiyorum. Beni hiç bir yere götürmüyor. Sıkıldım artık diye tartışırsak o zaman götürüyor o da ayda bir

Ben hep evdeyim, tek çocuk bile çok zor sizi tahmin bile edemiyorum. Beni hiç bir yere götürmüyor. Sıkıldım artık diye tartışırsak o zaman götürüyor o da ayda bir
Aaa ama böyle olmaz hanımlar işte bunu yapmayacaktınız ama en başında yaparak hata etmişsiniz.

X