Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen bakar mısınız Saçlarım mafoldu (resimli)

Yani hiç bilmiyorum körele yapıyor açıyor tekrar sürüyor sonra tıkarken bişey sürüyor cila o mu bilmiyorum
cilalama işlemini yıkarken yapıyor mor renk bişey sanırım , yıkarken yapmış demek ki yapılmış yani

Özel mesaj attım size :)

Bence guzel ama ton cook azicik cig. Kendiniz cila atabilirsiniz. Biraz turunculuklari gider ozaman. Yarim paket 9.1 ya da 10.1 numarali boyaya 1 corba kasigi oksidan koyup karistirip yarim cay bardagi ilik su ve biraz sac kremi ekleyip yine karistirdiktan sonra dusta islak saclariniza surup 5 - 10 dakika bekleyip durulayabilirsiniz. Sacinizin rengini degistirmez. Sadece cig renkleri alir. Yani turunculuk gider biraz. Ya da kuafore rengi cig buldugunuzunu soyleyip ucretsiz cila atmasini rica edebilirsiniz.

Bir de su var kuafor genel olarak guzel bir is cikartmis ama sac rengi cilt tonunuza gitmiyorsa yapacak birsey yok. Olmadimi olmuyor. Bunu uzun yillar suren farkli renk denemelerimden sonra artik kabul ettim suan kendi rengimdeyim. Meger bana en cok yakisan renk oymus

Açıkcası denemekten korkuyorum zaten dünden beri uyumadım stresi üstümden biraz geçsin belki giderim kuaföre ama kendim yapamam herhalde

Ben hic begenmedim yani alinma ama basit kadin saçı gibi duruyor. Aralarini koyultsun imkanin varsa baska bi kuafor.

Ben hic begenmedim yani alinma ama basit kadin saçı gibi duruyor. Aralarini koyultsun imkanin varsa baska bi kuafor.
İnsanlar saç rengime göre basit ya da basit olmayan kadın olarak beni yargılayacaklarsa onların kişiliğine yazık...
Yorumunuza gelince alınacak bir durum yok zaten bende çok SARI bulduğum için açtım konuyu yıkadıkça oturmasını bekleyeceğim

Insanlarin cogu begenir çünkü neden boyle sacla gezen cok insan var pavyondan cikip gelmis gibi. Bu kadar sarı merakını anlamam mumkun degil. Bi ulke düşün kadinlar %90i esmer ama %95inin saci sari. Yattara gibi gozukuolar. Sen beyaz tenlisin gozun de elaymis ne guzel bu adi ton sacla yazik etme kendine onlarin aklina uyup.

Saç rengine göre insanlara pavyondan çıkmış damgasını vurma hakkını kim veriyor size?

Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde
bence şahane olmuşş. hiç ellemeee. kıııııııııızz çıldırdınmı

Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde
Valla ben rengi beğendim ama kuaföre gidip çok açık oldu cila attırmak istiyorum diyin koyulaştırır hemen.

Bence aksine çok güzel olmuş,birkaç yıkamadan sonra daha da iyi olacak.

Nasıl koyulaşır turuncu gibi mi
Yok turunculuk olmaz. Bende röfle kullanıyorum. Çok açık gelirse bana cila attırıyorum. Bi karışım hazırlıyolar 5 dk bekliyo saçta o bahsettiğiniz çiğliği alıyo. Açma işlemi gibi bi zararıda yok. Ama yukarda beyaz tenli ve renkli gözlüyüm demişsiniz. Hafif bi makyajla güzel kullanırsınız gibi geldi bende beyaz tenliyim güzel duruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…