Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen bakar mısınız Saçlarım mafoldu (resimli)

Aln cns

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2018
1.231
1.791
Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde

Mahvolmamış ama ombre de olmamış dediğiniz gibi. Saçınız güzel olmuş ama ben beğendim. Şu an saçınız işlem gördüğü için ellemeyin derim ben, ablam platin kullanıyor, bayağı yıpranıyor saç açıcı uygulandığı için, böyle kullanamaz mısınız bir süre? Kötü değil çünkü.

ben çok beğendim :) Beklediğinizden daha açık sarı olduysa beğenmemeniz normal ama ilk baştaki çiğlik birkaç yıkamaya geçecek daha doğal bir görünüm alacaktır.
İnşallah akar bende sarıyı çok severim ama afalladım böyle olunca birden tenim çık beyaz gözlerin de ela umarım yakışır tepkiler tuhaf bak bi anda ne olmuş sana diyorlar :)

Bi süre beklemeliyim o zaman değil mi

Acmak zor koyultmak kolay istir.yapan kuaforunuze gidin cila atsinlar tekrar..

Şuan yeni olduğu için çiğ gibi gelir size, bir kaç yıkamadan sonra saç normale döner, merak etmeyin.
Bu arada çok beğendim :)

Bence çok güzel olmuş, zaten sarı dediginiz renk zamanla oturuyor telaş etmeyin. Böyle yappabileceklerini bilsem bende bugünden yaptırırım:)

Bi süre beklemeliyim o zaman değil mi
Yani işini bilen çok iyi bir kuaför olursa yapar ama malum öyle kuaför bulmak zor, ben bekleyip birazcık bakım yapmanız taraftarıyım. Ayrıca insanların gözleri alışmadığı için farklı geliyordur. Gayet güzel olmuş rengi çünkü.

Bence saçın çok güzel olmuş gözün alışamadığı için böyle düşünüyorsun. Saçına şu an yeni işlem yaptırma ama çok rahatsızsan cila ile matlastirma yapılabilir bi de gratiste mor şampuan varmış kuaförüm önerdi sari saçı küllendiriyormus bi araştır bence

Gözünüz alısmadıgı için böyle gelir size ve cevrenize. Ombre değil de röfle mi olmus acaba (cok da anlamıyorum) sadece birkac gün sıfır makyajsız gezmeyin, hafif bişiler sürün,renksiz kalmasın yüzünüz.

Son düzenleme:
Benim de bu huylarım kuaförde beğenmesem bile söyleyemiyorum sonra eve gelip ağlamalar :)
Ne demek canim onca para veriyoruz..ben mesela yaptiricam once begenmezsem koyultcan dedim bastan soyledim. Bugday gibi yapti koyudan acilinca once tuhaf geldi ama gozume ama boyle kullan begenmezden koyultmak 5 dk dedi.o nedenle icine sinmediyse git soyle :)

ben çok beğendim :))))) ombrenin modası geçti artık ben de seviyordum ama

sizin saçınız süper olmuş khaleesi gibi

Bende iki ay önce ombre yaptırdım sarisi az geldi gözüme benimde :) ne istediğimizi anlatamiyormuyuz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…