Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen bakar mısınız Saçlarım mafoldu (resimli)

Yok turunculuk olmaz. Bende röfle kullanıyorum. Çok açık gelirse bana cila attırıyorum. Bi karışım hazırlıyolar 5 dk bekliyo saçta o bahsettiğiniz çiğliği alıyo. Açma işlemi gibi bi zararıda yok. Ama yukarda beyaz tenli ve renkli gözlüyüm demişsiniz. Hafif bi makyajla güzel kullanırsınız gibi geldi :super: bende beyaz tenliyim güzel duruyo :KK53:
Evet ela rengi gözlerim tenim de beyaz kaşım da YOk gibi bişey :) kuaförüme mesaj attım kesime gel cila da atarım dedi, ama Onan sonra başka biryerde kestirdim bunu ona nasıl açıklarım hahahah yalancının mumu yatsıya kadar işte :)

200.tl iyi fiyat bence sac uzun bi de ben cok begendim zamanla gozunuz alisacak sizde beğeneceksiniz bence gule gule kullanin

Evet ela rengi gözlerim tenim de beyaz kaşım da YOk gibi bişey :) kuaförüme mesaj attım kesime gel cila da atarım dedi, ama Onan sonra başka biryerde kestirdim bunu ona nasıl açıklarım hahahah yalancının mumu yatsıya kadar işte :)
Kuaföre ihanet kötü oluyo ya helede yakalanınca :KK45:

Kızlar ne güzel sizin kuaforler iyi iş çıkarıyor ben şuan bi ilçede yaşıyorum inanın doğru düzgün kesim yapabilen yada boyama bilen bi kuaför yani işin ehli yok ve ben artık delirmek üzereyim ile bir saat uzakta fakat aracımız yok ve haftada bir gün izin günün o yüzden gidemiyorum çok mağdurum siz şükür edin derim
Ama saçınız güzel olmuş aslında kullandıkça alisacaksiniz ins gerçekten hoş duruyor

Guzel bence de.
Cok da acik renk degil aslinda
Benim ombrelerim daha acik renk mesela

Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde
ilk foto da sizin di mi ben renge bayıldım daaaa:KK200::KK200::KK200:
gözün alışmadığı için sen şimdi mutsuzsun ama inan çok çok güzel görünüyor sakın dokunma

Ben sarı istiyorum dedim ama bu çok çiğ geldi, tatlı bi sarı istiyordum hala mutlu değilim iş yerimde ki tepkiler .. çok Sarı olmuşsun , çok soluk , hıııı idare eder, tenin de beyaz ama olmamış galiba vs vs filan gibi yorumlara maruz kalınca insan üzülüyor

çatlamış onlar :KK70: kıskançlıktan :KK70:

ilk foto da sizin di mi ben renge bayıldım daaaa:KK200::KK200::KK200:
gözün alışmadığı için sen şimdi mutsuzsun ama inan çok çok güzel görünüyor sakın dokunma
Teşekkürler arkadaşım moralim buraya yazınca düzeldi biraz da olsa gece sıkıntıdan uyuyamadım dön Allah dön :) teşekkür ettim

Aslinda gozunuz alismamis olabilir daha. Güzel olmuş... Yine de isterseniz mor şampuan deneyebilirsiniz, bi arastirin

Insanlarin cogu begenir çünkü neden boyle sacla gezen cok insan var pavyondan cikip gelmis gibi. Bu kadar sarı merakını anlamam mumkun degil. Bi ulke düşün kadinlar %90i esmer ama %95inin saci sari. Yattara gibi gozukuolar. Sen beyaz tenlisin gozun de elaymis ne guzel bu adi ton sacla yazik etme kendine onlarin aklina uyup.

yalnız profil fotonuz çiğ sarı saçlı bir kadın :KK70:

ben daha ombre yapmayı bılen bır kuafor gormedım bu ombre degıl
ama turuncu olmayan sarı sac yapmayı basarmıs bence bır sure bunu kullanın derım

Oriyalle açılmış saçı nasıl akıtabilir siniz? Akmaz, üstündeki boya aksa bile saçınızdaki pigmentler kaldırıldı artık sarı ve ya turuncu o saçın asıl rengi.
Gideceksiniz bu kadar açık istemediğinizi söyleyeceksiniz, toner (cila) ile rengini koyultacak.

X