Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen bakar mısınız Saçlarım mafoldu (resimli)

çok hoş olmuş, bende ilk yaptırdıgımda aynı böyleydi çok tuhafıma gitmişti saçımı omuzlarma attıgımda bu benim saçım olamaz diyordum çünkü çook açık sarıydı :) sonra sonra yıkadıkça değişti ve çok güzel renk aldı .
Teşekkür ederim acaba ne kadar sürede oturur ki bol bol yıkasam çabuk oturur mu ? Bi an öyle düşündüm :)

Bende çok beğendim rengini tuhaf karşılayanlar kıskanmış olmasın:KK69: Ama içinize sinmediyse bir cila yapsınlar :)
Ya zannetmiyorum çünkü herkes tuhaf bakıyor anlamadım... yani güzel olsa oooo filan derler tanıyorum az çok acaba fotoğraf dışından önden mi yakışmıyor bilemedim vallahi ya

Kötü olmamış ama bu kadar güzel ve sağlıklı saçlarınızı niye kimyasllarla mahvediyorsunuz benim betazim olmasa boyamam renk güzel ama eminim sizi yasinizdanoldun göstermiştir.çünkü yapay bir sarı doğal sac rengi degil

Kötü olmamış ama bu kadar güzel ve sağlıklı saçlarınızı niye kimyasllarla mahvediyorsunuz benim betazim olmasa boyamam renk güzel ama eminim sizi yasinizdanoldun göstermiştir.çünkü yapay bir sarı doğal sac rengi degil
Muhtemelen yaşlı göstermiştir bende pişman oldum zaten :KK43:

Teşekkür ederim acaba ne kadar sürede oturur ki bol bol yıkasam çabuk oturur mu ? Bi an öyle düşündüm :)
çok yıkamak aynı zamanda saçın daha çabuk yağlanmasını sağlıyor :) benim ki 1 aya oturmuştu tam istedigim gibi
cilaladı mı saçınızı boyadan sonra

Canim saçların güzel olmuş aslinda ama sen beğenmiyorsan benim sana tavsiyem mor şampuan al kullanma kulavuzunda nasil yıkanacagi yaziyor saridan biraz daha gri renge döner

Gözleriniz alışmadığı için öyle geliyordur beklediğiniz gibi olmadığı için de ama bence gayet güzel olmuş. Bir süre sonra akıyor biraz daha yumuşak renk alıyor.

çok yıkamak aynı zamanda saçın daha çabuk yağlanmasını sağlıyor :) benim ki 1 aya oturmuştu tam istedigim gibi
cilaladı mı saçınızı boyadan sonra
Yani hiç bilmiyorum körele yapıyor açıyor tekrar sürüyor sonra tıkarken bişey sürüyor cila o mu bilmiyorum

Muhtemelen yaşlı göstermiştir bende pişman oldum zaten :KK43:
Ben pişman olabileceğiniz bi durum görmüyorum gayet güzel olmuş açık tenliymişsiniz bide.Bu işin içindeyim bende Sarının doğalı mı olur? hangi sarı yaparsanız yapın boya olduğu illaki belli olacaktır.Bence tekrar bi işlem yapıp yıpratmayın saçlarınızı zaten fazlasıyla oryal yemiş o saç emin olun tekrar bi işlem yaparsanız yada koyulaştırırsanız çok daha pişman olursunuz.Çok beğendim ben.

Ben pişman olabileceğiniz bi durum görmüyorum gayet güzel olmuş açık tenliymişsiniz bide.Bu işin içindeyim bende Sarının doğalı mı olur? hangi sarı yaparsanız yapın boya olduğu illaki belli olacaktır.Bence tekrar bi işlem yapıp yıpratmayın saçlarınızı zaten fazlasıyla oryal yemiş o saç emin olun tekrar bi işlem yaparsanız yada koyulaştırırsanız çok daha pişman olursunuz.Çok beğendim ben.
Teşekkür ederim yorum için kuaför müsünüz ? Çok oryal bi süre sonra döker mi saçını aslında çok sağlıklı saçlarım vardı umarım zarar vermez siz bi yıpranma görüyor musunuz

Teşekkür ederim yorum için kuaför müsünüz ? Çok oryal bi süre sonra döker mi saçını aslında çok sağlıklı saçlarım vardı umarım zarar vermez siz bi yıpranma görüyor musunuz
Evet.Ben şuan flash tan mı bilmiyorum ama saçta çok aşırı bi yıpranma görmüyorum illaki az da olsa yıpranmıştır sarı saç başlı başına zorluk getirir.Eğer kopma olsaydı yıkama anında paketler açılırken olurdu.Bakım yapmayı ve duşta uçlara kremle masaj yapmayı ihmal etmeyin.haftada bir de diplerden uçlara doğru masaj yaparak zeytin yağı sürün 40 dk bekledikten sonra yıkayın emin olur çok faydasını göreceksiniz.Bence tekrar bi işlem yaptırmayın saçlarınıza :)

Ombre değil bu. Muhtemelen bu kadar yoğun sarı sizi yaşlı da gostermistir. Ben renge bayıldım diyemem birkaç yıkama sonra da bozulur renk. Cila veya mor sampuanla dengelenir ancak. Bir süre bekleyip saçı toparlayip istediğiniz şeyi yaptırın. Bu saç şu an yapılı ama yikaninca veya dipler uzayinca böyle durmayacak. Ombre denilen şey zaten insanları dip boyasindan kurtarmak bir nevi.
Paranız değersiz değil söyleyin duzeltsinler. Bildiğin sarı renge boyamis gondermis

aslında renk çok güzel gerçekten bence senin yadırgama sebebin sen galiba ombre istedin diplerin daha doğal kumral renkte olsa uçlarda sarı olsaydı bu kadar yadırgamazdın. ama diplerden başlıyor sarı o yüzden tam olarak ombre diyemeyiz buna. yoğun sarı oldugu için alışamaman normal

Kuaforle görüşün o bir işlem ile koyulaştırıyor ve zarar veren bişey değil, bende ilkinde hiç tutturamam, 3 sefer bile cila attırdığım oldu

İlk 3 gün ağlarsınız sonra alışırsınız.
Bana da çok tuhaf gelmişti işe bile gitmemiştim. Sonra çok sevdim hatta gri yaptım
Ben çok beğendim saçınızı

X