Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen bakar mısınız Saçlarım mafoldu (resimli)

Ben de böyle istiyorum ama eşim doğal güzel deyip duruyor yani boyatma demeye getiriyor kıskaniyi anacum yaptıramıyorum bir türlü :KK53: beğendim çok

Öncesi sonrası diye eklediğiniz resimde ki saçınız daha açık görünüyor .İkinci eklediğiniz selfie foto da daha koyu görünmüş .

İlk foto da ki gibi ise muhteşem .Çok beğendim .

Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde
Bence cok guzel olmus zamanla yerine oturur yikadikca en azindan kizillik yok sari tonlamasi dogal duruyo en sevdigim renklendirme sakin oynamayin sacla

Çok güzel olmuş akıtmayın. Kullanın bence bir müddet değişiklik olur.

İlk fotodaki saçınız hep istediğim renktir :) ama 2. Paylaştığınız fotodaki rengi pek sevmedim, Işık’tan mi acaba? Bence çok güzel, bi süre kullanım kesinlikle daha fazla yıpranmasın.

Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde

Aslında çok güzel olmuş

Benimkide öyle diyo :KK49:
Aslında gerçekten kendi saç rengim güzel ben demiyorum ama herkes öyle diyor aralarında kendinden sarılar var ama ben bu resimdeki gibi istiyorum arkadasın attığı gibi neyse nabalım beyazlar çıkınca yapaymışım öyle diyo beyfendi:110: :KK53:

yalnız profil fotonuz çiğ sarı saçlı bir kadın :KK70:
Screenshot_20190122-183440.png
indir.jpeg

Üstteki sarı nerdeee alttaki sari nerdeeeeee

Aslında gerçekten kendi saç rengim güzel ben demiyorum ama herkes öyle diyor aralarında kendinden sarılar var ama ben bu resimdeki gibi istiyorum arkadasın attığı gibi neyse nabalım beyazlar çıkınca yapaymışım öyle diyo beyfendi:110: :KK53:

Benim saç rengimde güzel bebe kumralı ama bu fotoğraftaki tonlar işlem yapılınca ve makyajla çok gösteriyor kendini diye istiyorum bende , eşimi ikna ederim belki ama artık boyatmakda çok pahalı.

X