Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen bakar mısınız Saçlarım mafoldu (resimli)

Soldaki yeni halinizse yaklaşık 3 yıldır ombre olarak boyattıgımda aynı soldaki gibi oluyor benim saçımda ve kuaförümden mavi şampuan almıştım, haftada 2 kez bununla canlılığını yitirmemesi ve çiğ renge dönmemesi için yıkama gerektiğini söyledi bu şekilde soguk sarı olarak yani küllü tonlarda kullanmaya devam ediyorum saç rengini. Kullanmıyorsanız alıp denemeye başlayabilirsiniz.
Bende yılda 1 kere yapıyorum ama Rengi genelde 3-4 ay sonra akıyor dediğiniz şampuan hangi sitede acaba yorum için teşekkür derim bu arada

Mahvolmamış ama ombre de olmamış dediğiniz gibi. Saçınız güzel olmuş ama ben beğendim. Şu an saçınız işlem gördüğü için ellemeyin derim ben, ablam platin kullanıyor, bayağı yıpranıyor saç açıcı uygulandığı için, böyle kullanamaz mısınız bir süre? Kötü değil çünkü.

aynen böyle düşündüm. ombre olmamış ama güzel olmuş.

Aynı sorunu yakın zamanda bende yaşadım. Kesinlikle platin istemiyorum dediğim halde bayağı bayağı platin yaptı. Ertesi gün hemen gittim, beğenmedim diye. Cila atıp koyulaştırdı. Çok daha iyi oldu. Sizde gidin beğenmediğinizi söyleyin, cila atıp koyulaştırır. Zaten müşterisinin istediğini anlayıp uygulayan kuaför var mı ki? :işsiz:

Önden bu şekilde kızlar dibin çok koyu değil aslında koyu açıl kahve arası

Ten renginiz aşiri denecek bir beyazlikta degil. Sari zaten insani soluk gösterir, makyaj ister her türlü. Göz alişana kadar garipsenmesi doğal. Çok kötü değil bence.

bence güzel olmuş bence şuan biraz bekleyin. şimdi birşey yaparsanız iyice yıpranır. ama ben beğendim :)

biraz röfleye kaçmış:)
ama şuraya saçım berbat oldu diye foto ekleyenler içinde gerçekten berbat olmamış tek saç bu.
gözünüz alışmadığı için öyle gelmiş size.
gerçekten güzel olmuş.
Ben sarı istiyorum dedim ama bu çok çiğ geldi, tatlı bi sarı istiyordum hala mutlu değilim iş yerimde ki tepkiler .. çok Sarı olmuşsun , çok soluk , hıııı idare eder, tenin de beyaz ama olmamış galiba vs vs filan gibi yorumlara maruz kalınca insan üzülüyor

Ten renginiz aşiri denecek bir beyazlikta degil. Sari zaten insani soluk gösterir, makyaj ister her türlü. Göz alişana kadar garipsenmesi doğal. Çok kötü değil bence.
Aslında çok beyaz Talasemi taşıyıcısının çünkü fotoğrafta öyle çıkmış olabilir belki de biraz koyu olsaydı daha güzel olurdu bilemedim ... radikal değişiklikleri insanın kabullenmesi zor oluyor malesef :KK43:

Ben sarı istiyorum dedim ama bu çok çiğ geldi, tatlı bi sarı istiyordum hala mutlu değilim iş yerimde ki tepkiler .. çok Sarı olmuşsun , çok soluk , hıııı idare eder, tenin de beyaz ama olmamış galiba vs vs filan gibi yorumlara maruz kalınca insan üzülüyor

boşverin iş yerindekileri. bakın burada bir kişi bile kötü demedi.
insanlar tuhaf güzel olmuş güle güle kullan de geç.

Bende yılda 1 kere yapıyorum ama Rengi genelde 3-4 ay sonra akıyor dediğiniz şampuan hangi sitede acaba yorum için teşekkür derim bu arada
Bu saç rengini yapıyorsanız mutlaka kullanmanız gerekiyor zaten öbür türlü ikinci resimdeki saç rengine dönüşüp kahverengi oluyor zamanla. Sitede dediginiz matrix markayı begeniyorum ben mavi şampuan olarak. Onun dışında saç bakım ürünü satan yerlerde var ama kuaförlerin kullandığı markalar loreal veya matrix oluyor daha kaliteli. Netten alırsanız matrix total result olanını öneririm

Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde
Bence guzel is cikmis ama sari biraz zaman istiyor hem gozunuzun alismasi icin hemde sacin oturmasi icin bence en kisa zamanda bir mor sampuan edinin ve haftada bir kullanin kcilmaya bagli turuncu yanaimalar var ust kisimlarda oda zamanla gecer

Mor şampuanı hemen denesem mi bilemedim bi kaç gün geçse gözüm alıştır mu hızlı karar vermek istemiyorum .... çok şükür saçım gür ve kalın olduğu için yanma vs olmadı ama 4 saat kuaförde geçti
Bi süre bekle istersen zaten saç bi ayda uzuyor dipler gelmeye başlıyor ve saç dogallasmaya başlıyor benimkinin de sarıları az oldu dipleri aşırı doğal duruyor biraz sarartacagim saç bu üzülmeye değmez

X