Lütfen, acil desteğe ihtiyacım var-Boşanmak istemiyorum :(

Sağol tatlımm Allah razı olsun.. hala ucuz delikanlılık peşinde.. koştursun dursun bakalım.. dediğim gibi beterini görmeden dank etmeyecek ama o zaman da bende dönüş olmayacak..

daha önce anlatmistim canim okuyup haline sükretmek istersen linkini veriyorum
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/1-aylik-evliyim-ve-bosanmak-uzereyim.781337/

evliliğe değer vermeyen insanların evlenmemesi gerek . hayatı çok basite almış ... olucak olmuyormu o zaman boşver gitsin ...

[18 01 2015 15:34] malum şahıs: . E zaten durum da yalnızca resmiyette kalmış durumda..

belki de bir süre atacağınız adımları ona belli etmemelisiniz ve siz eşinizin planına uymayın onu kendinize uydurmaya çalışın . çok planlı ve soğukkanlı hareket ediyor gibi geldi .

yaptıklarından sonra sizi arkadaşı gibi yanında istiyor olabilir . sohbetler kahveler sakin yazışmalar

birak o nasil isterse oyle ilerlesin isler..yokms gibi davran..artik sadece sensin..notr ol..isin sagligin var hamdolsun..doldur vaktini keyif aldiklarinla..e acida yasanmali..agla tabi gerektiginde..hayat guzel be canim..serlerin ardindan oyle hayirlar geliyorki sasirip kaliyorsun...cok daha guzel gunlerin olsun insallah

bilemiyorum inan.. atacak başka bir adımım yokki ona belli edeyim ya da gizleyeyim.. o olduğu gibi devam ediyor hayatına. bense kendini dondurmuşum gibi hareket ediyorum

Boşanın ! Ve kolundan tutup siz götürün dlekçe vermeyede. Uzatmayın çıkarın gitsin hayatınızdan

Bu adam size tamamen kapalı durumda şu an ve açmanızda imkansız gibi görünüyor.

Boşanın ! Ve kolundan tutup siz götürün dlekçe vermeyede. Uzatmayın çıkarın gitsin hayatınızdan
yasal konularda destek alabileceğimiz birileri var mıdır klüp içinde bilginiz var mı acaba? sıkıldım ben de bu halden zaten.. ama bilinçsiz hareket etmek istemiyorum

Yarın tüm gün medeni hukuk dersim var buraya yazın tek tek detaylı bilgi alayım hocamdan. Ama elinizde delilleriniz vardı bildiğim kadarıyla.

Mobidiko su 1 aydir o kadar cok avukatla icli disli oldum ki bosanmayla ilgili tum sorularina cvp verebilirim

Eşinizi bilgilendirdiniz öi peki protokolü imzalamıycanızla filan ilgili

hayır.. herhangi birşey paylaşmadım onunla..
Paylasma sakin. Supriz olsun.
O sana nasil
Surpriz yaptiysa ayni sekilde sen de ona yap.
Bu arada su an bosanman senin icin daha iyi olmus. Bu adam coluk cocuk sorumlulugu alabilecek bir tip deyil, seni o zaman kucaginda beneyle de gozunu kiromadan birakip giderdi muhtemelen.

aynen.. ben kendi çocuğumu büyütmek istiyorum.. anasının büyütemediği bir bebeyle uğraşmak değil.. :) hayat güzel, yeter kendime işkence ettiğim zaten.

Evlendikten sonra edindiğiniz bir mülk varsa ev gibi mesela tapuya hemen şerh koydurun

Konuyu şu an okudum, bence yapacağınız en iyi şey kurtuldum diye eşinizin arkasından mevlüt okutmak olacak. Şükredin ki çocuğunuz olmamış bu derece bencil bir insandan. Büyük ihtimal çocuğunu da umursamazdı. Okuduğum kadarıyla sizi sinirlendirmemeye çalışmış mesajlaşmalarda, bunun nedeni de büyük ihtimal boşanmaktan vazgeçip sinirlenmeyin diyedir. Birde bana göre şu an hayatında başka biri de var anladığım kadarıyla bu kişi eski sevgililerinden biri olabilir. Takip ettirin bir süre bence, eğer gerçekten bir şey varsa boşanmada da işinize yarar. Sizi Faceten silmesinin medeni durumunun vs. ekran görüntülerini alın. Birde ulaşabiliyorsanız ve hattı faturalıysa telefon dökümlerine ulaşın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…