Lütfen, acil desteğe ihtiyacım var-Boşanmak istemiyorum :(

Konuyu şu an okudum, bence yapacağınız en iyi şey kurtuldum diye eşinizin arkasından mevlüt okutmak olacak. Şükredin ki çocuğunuz olmamış bu derece bencil bir insandan. Büyük ihtimal çocuğunu da umursamazdı. Okuduğum kadarıyla sizi sinirlendirmemeye çalışmış mesajlaşmalarda, bunun nedeni de büyük ihtimal boşanmaktan vazgeçip sinirlenmeyin diyedir. Birde bana göre şu an hayatında başka biri de var anladığım kadarıyla bu kişi eski sevgililerinden biri olabilir. Takip ettirin bir süre bence, eğer gerçekten bir şey varsa boşanmada da işinize yarar. Sizi Faceten silmesinin medeni durumunun vs. ekran görüntülerini alın. Birde ulaşabiliyorsanız ve hattı faturalıysa telefon dökümlerine ulaşın.
ekran görüntüleriyle birlikte yazışmalarda da fazlasıyla kanıtım var.. hayatında biri olup olmadığından emin değilim artık, ki olması yüksek ihtimal.. ne varsa güvendiğim ters düz oldu, o yüzden mümkündür.. Benim vicdanım rahat artık.. ömrüme yazık.. 3 yılı harcadım zaten ona, hayrını görsünler..

ekran görüntüleriyle birlikte yazışmalarda da fazlasıyla kanıtım var.. hayatında biri olup olmadığından emin değilim artık, ki olması yüksek ihtimal.. ne varsa güvendiğim ters düz oldu, o yüzden mümkündür.. Benim vicdanım rahat artık.. ömrüme yazık.. 3 yılı harcadım zaten ona, hayrını görsünler..

Haklısın canım, sen önce kendini ve sağlığını düşün. Şimdi büyük ihtimal kendi boşanmak istediği için bu durumun farkında değil ama biraz süre geçsin o zaman anlayacak kıymetinizi ve gerçekten kaybettiğini. İçiniz rahat olsun. Eğer düğün takılarınızı falan ortak harcama için bozdurduysanız hepsini düğün cdlerinden tespit ettirin. Boşanma da ne için harcanmış olursa olsun kadın eğer kendi özel ihtiyacı için harcamamışsa kadına geri ödenir düğün takıları.

Tekrar merhaba canlar... uzun bir iyileşme sürecinden sonra gelismeleri size aktarmak istedim.. surecle birlikte isten ayrilmak durumunda kaldim ve hala işsizim. 30 martta karşılıklı olarak davalar açıldı. Ilk duruşma ise 10 eylülde yapıldı. 2. Duruşma 19 ocakta. Bu süre zarfında benimle evli iken mail attığı eski sevgilisi ile tanışma fırsatım oldu ve enteresan şekilde şu an çok yakın arkadaşız. Ayrıca mahkemede benim lehime şahitlik yapacak :) ķısacası maddi manevi tazminat konusunda elimiz oldukça kuvvetli. Bunun haricinde de benim istedigim rakamı verme konusunda uzlaşma çabasında karşi taraf. Sanırım 2. Durusmaya dahi kalmadan bitecek mevzu :) eski msjları okudum ve cidden çok zor zamanlar gecirmisim.. ama simdi o kadar huzurlu ve mutluyum ki, boşuna vakit kaybetmisim diyorum.. :)

Gelişmeleri tekrar yazacağım. Ama ögrendiğim tek sey, varolan tek şansımız hayatımızı, kimse için harcayama gerek yokmuş.. bir insana bahşedilebilecek en büyük şey zaman, o yüzden kime harcadıgınıza dikkat edin.. :)

Sevmiyorum dedi bir kaç defa ama bunun üzerine hiç ayrı uyumadık, yatakları ayırmadık.. bağımız sağlamdı bence.. geri dönüş yaparsa kaybedeceği şeyleri riske atmak istemiyor bence.. çünkü son dönemlerde hiç karışmamaya tartışma çıkmasın diye de esnek davranmaya başlamıştım. onunda istediği zaten kafasını rahatlatabilmekti, üstelemedim.

Biraz önce maillerimi kontrol ettiğimde gördüm. Anlaşmalı boşanma için protokol göndermiş. Ben de dün konuştuk sağlıklı karar vermek için zaman istiyorum, ani kararlar verip pişman olmak istemiyorum dedim. Ricam, lütfen ben hazır olana kadar bu konuda beni sıkıştırma, hazır olduğumda işlemler tamamlanır dedim.

Niyetim seni sıkıştırmak değil ama hem evli olup hem de ayrı kalıyor olmak çok garip ve yadırganacak bir durum. ayrıca çokta uzamaması gerektiğini düşünüyorum demiş..

Tekrar cevap yazmayı düşünmüyorum. ama bunun üzerine nasıl hareket edeceğimi de iyice şaşırdım şimdi..
Benim esim de ilk sene kac kere bosanmak istiyorum dedi, evi de terk etti. Baslat islemleri dedim ama yapamadi. Esin bunu yapabildiyse gercekten kafasina koymus demektir. Dusundum ben yapamayacagim, bosanmak istemiyorum, bunu mahkemede de soyleyecegim de ve tepkisine bak. Hazir olmami bekle demek tamam ben de kabul ediyorum anlamina gelir.

Bu süre zarfında benimle evli iken mail attığı eski sevgilisi ile tanışma fırsatım oldu ve enteresan şekilde şu an çok yakın arkadaşız. Ayrıca mahkemede benim lehime şahitlik yapacak :)

İşte burası efsane olur :KK76:

Belki cok iyi gidebilecek bir iliski anlattigin durumlardan dolayi cok yipranmis. Belki de hayirlisi budur . Boyle olmasi gereklidir. Bana evliliginizde cok gelecek varmis gibi gelmedi. Ama hemen bosanmak yerine bir sure daha beklemeyi teklif edebilirsin. 3 4 ay ayri yasamak gibi. Boylece kesin karar verdiginizde pisman olmazsiniz.

Belki cok iyi gidebilecek bir iliski anlattigin durumlardan dolayi cok yipranmis. Belki de hayirlisi budur . Boyle olmasi gereklidir. Bana evliliginizde cok gelecek varmis gibi gelmedi. Ama hemen bosanmak yerine bir sure daha beklemeyi teklif edebilirsin. 3 4 ay ayri yasamak gibi. Boylece kesin karar verdiginizde pisman olmazsiniz.
Ocakta açılmış konu boşanma davası açılmış bayan eşinin eski sevgilisi ile bile arkadaş olmuş :)

İşte burası efsane olur :KK76:
5 sezonluk hikaye çıkar bence benim bu mevzudan :) çağrı kağıtları ulaştı bile şahitlere, karşı karşıya gelecegini anladi tabi o yuzden simdi durup dururken uzlasalım istiyor. Ama o kadar bitmiski icimde, eskiden olsa hatunun adini duymaya deli olurdum, simdi birlikte sarilip uyur halde samimiyiz kızla. Ha exin sevgilisiymis ha sokaktan gecen birinin. Benim icin o kadar yabancı artık. Zerresi yok ne aklimda ne kalbimde. Bende bitsin gitsin derdindeyim artik. Karşılasın zararımi ne bok yiyorsa yesin sonra. Bende keyfimi çatayım

5 sezonluk hikaye çıkar bence benim bu mevzudan :) çağrı kağıtları ulaştı bile şahitlere, karşı karşıya gelecegini anladi tabi o yuzden simdi durup dururken uzlasalım istiyor. Ama o kadar bitmiski icimde, eskiden olsa hatunun adini duymaya deli olurdum, simdi birlikte sarilip uyur halde samimiyiz kızla. Ha exin sevgilisiymis ha sokaktan gecen birinin. Benim icin o kadar yabancı artık. Zerresi yok ne aklimda ne kalbimde. Bende bitsin gitsin derdindeyim artik. Karşılasın zararımi ne bok yiyorsa yesin sonra. Bende keyfimi çatayım
canım eski sevgilisine hal hatır sormak için mi mesaj atmış, yoksa baya baya birlikte olmak istemiş mi? o konuşmaların devamı gelmiş mi? unutamamış mı ki onu seninle evliyken mail atmış ona?

canım eski sevgilisine hal hatır sormak için mi mesaj atmış, yoksa baya baya birlikte olmak istemiş mi? o konuşmaların devamı gelmiş mi? unutamamış mı ki onu seninle evliyken mail atmış ona?
Canım mail icerigi "özledim, özledigimi saklayamayacak kadar hemde. Ankaradaysan bi goruselim mi? " şeklinde. Ama zaten unutamamis, hatunla konustukca baska seyler çıkti. Dogumgununde msj gondermeler, sosyal medya kanallari uzerinden ulaşmaya çalısmalar vs. Zaten kafa başka yerdeymis anlayacağın..

Canım mail icerigi "özledim, özledigimi saklayamayacak kadar hemde. Ankaradaysan bi goruselim mi? " şeklinde. Ama zaten unutamamis, hatunla konustukca baska seyler çıkti. Dogumgununde msj gondermeler, sosyal medya kanallari uzerinden ulaşmaya çalısmalar vs. Zaten kafa başka yerdeymis anlayacağın..
Boşaniyorsunuz sanirim artik. Konu eskiymis biraz ama dava acilmis sanirim artik bitiyor.
Ohhh kurtulmussunuz.

hep sölüyorum adam boşanmak istiyorsa yedeği yapmıştır.yoksa erkekler boşanmaaaaazzzzz.eşiniz sevgiliniz boşanma kararı alıp paylaşıyorsa aklınıza tek gelen aldatıldığınız olsun hanımlar.

Boşaniyorsunuz sanirim artik. Konu eskiymis biraz ama dava acilmis sanirim artik bitiyor.
Ohhh kurtulmussunuz.
En kısa sürede bitmesini ümit ediyorum.. ama mahkeme süreci cidden uzun ve yıpratıcı.. yine de yılmak yok :) yeni hayat daha keyifli ve guzel olacak :KK76:

X