Lütfen 2 dakikanızı ayırır mısınız akıl almam gerekiyor:(

Şuan onunla evleneyim hemen demiyorum tabii ki zamanla olacak şeyler ama şuan ne karar versem bilmiyorum duygusal boşluktayım doğru karar verememekten korkuyorum
Yüzüğü görmediğiniz insanlar kapıya geldiler çiçek çikolata ile de siz karar veremiyonuz yani. Canım sizi yerler bu hayatta bak ciddi konuşuyorum yerler.

Git kızına kitap al, onunla ilgilen. Ne değişik bir kadınsın.

Ergen işleri bunlar yahu.
Niye muhatap oluyorsunuz hala?
Diyelim ki mesaj atan, arayan annesi ne işiniz var o kadınla? Öncesinde de konuşmuşsunuz neden?
Bunlarla uğraşacağınıza çocuğunuzla ilgilenin.
Elbette hayatınızda biri olabilir, evlenebilirsiniz ama bu şekilde değil.
Yetişkin gibi yaşayacaksınız ilişkinizi, böyle ergen asker yareni tavrından vazgeçin.

ben konu sahibinin yorumlarını hayretle okuyorum ya. kızınız nerde? bu nasıl bir boşluk ben anlamadım.

Hayat tecrübesi,kadınlık gururu, benliğine öz saygı,çocuk için gelecek kaygısı 0 koca bir 0
Böyle devam edin gel git akıllı adamların arkasından koşup durun,çocuğu bari güvenli bir yere emanet edin.Siz büyük hatalar yapmaya çok meyillisiniz.......

Ama haklı gidiyor geliyor yanıp tutuşuyorum yardım diyor arkadaş adam seni kullanıyor…
Kızıyla hakkında tek bir yazıya bile cevap yok.
İlgileniyorum yapıyorum da yok varsa yoksa çavuş…
Kızım şuan yanımda gayet güzel ilgileniyorum fazlasıyla. Ama şuan beni psikolojik olarak etkileyen olay bu ve ben nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum bu olayla karşılaşmasam gayet mantıklı bir hareket edebilirdim ama içinde olmayınca bu bilinmiyor gerçekten bi olay ile karşılaşıyorsunuz ve öylece afallıyorsunuz

İnternetten tanıştığın biri için fazla afallama olmuş bu, ilk evliliğinde ağzın yanmadı ki yoğurdu üflemiyorsun…

arkadaş sen bboşanma gibi hemde cocuklu boşanma gibi bir travmayı atlatmışsın bir baltaya sap olamayıp uzman cavus olmaya calışan bir yamuk seni böyle dağıtmamalı derhal mesguliyet bul

O anası değil anası. Keşke sizin gibiler uremese keske

Olmaz böyle adamla. Hem ailemi ezemem diyor hem de annesi böyle mesaj atıyor mantıklı mı ? Bu adam ilk önce kendinden emin değil ömür boyu depresyon mu çekeceksin. Üstelik 2. Evlilik daha rahat, daha huzurlu yaşamak icin yapiliyorken !

arkadaş sen bboşanma gibi hemde cocuklu boşanma gibi bir travmayı atlatmışsın bir baltaya sap olamayıp uzman cavus olmaya calışan bir yamuk seni böyle dağıtmamalı derhal mesguliyet bul
bence o boşluğu o travmayı atlatamamış diye düşünüyorum.

Uzman çavuş değil subay olacak kendisi yanlış anlaşılma olmuş. Meşguliyetimde var ama içimden gelmiyor yapayım

bence o boşluğu o travmayı atlatamamış diye düşünüyorum.
Atlatmaktan ziyade yaşamış belki hala yasiyor ama bana göre o mahkeme salonundan giren ve çıkan hiçbir kadın aynı olamaz . Hep derim ben neler atlattım beni kimse devirmez diye biraz dirayetli olmak lazım .

Yaw teyze zaten ortalık karışık az bi dur yazıp engelleyeydin.
Biraz evladınla hayatın tadını çıkarın tadını.
Erkek demek hep sıkıntı demek.
İşin yoksa birini tanı sev güven yok kv yok görümce ohooo . Ne kadar iştahlısınız yaa.

Atlatmaktan ziyade yaşamış belki hala yasiyor ama bana göre o mahkeme salonundan giren ve çıkan hiçbir kadın aynı olamaz . Hep derim ben neler atlattım beni kimse devirmez diye biraz dirayetli olmak lazım .
kesinlikle katılıyorum. ben boşandıktan sonra bambaşka bir insan oldum.eskiden katlandığım hiçbirşeye katlanmıyorum bir insana 2 inci şansı vermiyorum, ilk hatadan silmeyi öğrendim ve net olmayan kimseyi hayatımda tutmuyorum.

Anam babam, konu komşu seni istemez dediği an bitmeli yok olmalıydı bu yaşam formu. Normalde size yazmaya cesaret bile edememesi gerekirken destan yazıyor. Niye engellemediniz, niye sakın beni rahatsız etme yazma arama demediniz? Kızınızı babasına, yoksa da sosyal hizmetlere teslim edin sonra ne yaparsanız yapın. Yarın kalkar sen tamam ama çocuğunu istemiyoruz derler, yhaa napsamki diye konu açıp herkesi sinirden zıplatırsınız. En azından ayağınızın altına dolanmasın çocuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…