Lütfen 2 dakikanızı ayırır mısınız akıl almam gerekiyor:(

Tamam herkes istediğiyle evlense ama belki yanlış bir düşünce ben kızımı netten tanıdığım biriyle ayni eve sokamam. O babalık duygusunu tatmamis kendi çocuğu olunca ayrıyor,kadın içinde aynı şeyler geçerli burda da çok konu gördük.
Siz annesiniz öyle netten birini bulup asik oldum aman ne olursa olsun diyemezsiniz. Artık Kendinizden önce düşünmeniz gereken evladınız var.
Bu adam sizi kullanmadan bırakmaz. Bana sanki iki ayda sanaldan ne yaşadınızda p da bırakamiyor. Cinsellik icin bile olabilir

Kızlar daha önce konu açmıştım daha önce görüştüğüm biri vardı 2 ay boyunca görüştük ben boşanmış ve bir çocuk sahibi olduğumu ilk başta güvenip söyleyememiştim daha sonra anlattım konuştuk ve ailem kabul etmedi ve çevre bizi çok zorlar mutlu olamayız deyip güzellikle ayrılmıştık. Daha sonra benimle bir kaç kez iletişime geçti daha sonra ise ben yapmıyorum olmuyor cesaret edemiyorum ailemi ezemem deyip gitti. Dünde beni aradı beni unutamadığını ve tekrar denemek isteğini söyledi normal konuştuk 2 saat boyunca telefonu kapattıktan yarım saat sonra bir anda böyle bir şey dedim düşün istersen dedi bende ne demek istiyorsun dedim telefonu kapatınca içimde bir huzursuzluk oldu dedi doğru mu yapıyoruz bilmiyorum seni de üzmek istemiyorum dedi bende senin amacın benimle dalga geçmek mi bir daha bana mesaj atma dedim ve engelledim ondan sonra kaç kere sms attı uzun uzun. İşte ben böyle olsun istemedim özür dilerim bana hakkını helal et ben vicdan azabı çekerim filan beni kötü hatırlama dedi böyle olsun istedim seni üzmek istemedim dedi bende hiç birine cevap vermedim şimdide annesi mesaj atmış bu şekilde ne yapmamı nasıl cevap vermemi önerirsiniz?
Anasıda danasıda uzak dursun. Ailesinide
arkadaşlarınıda engelle gitsin.

Annesi aradı az önce isterseniz devam edin dedi ben oğlumun mutluluğunu isterim dedi seni de üzmüş şuan çok mutsuz dedi senden ayrıldığından beri iyi değil dedi biz gelir ailenle de tanışırız dedi evlilik isterseniz de ilerde dedi bilmiyorum kendimi çok kötü hissediyorum şuan psikolojim bozuk farkındayım ne yapmam ne desem bilemiyorum
Ailesini ezip gecemiyordu hani. Annesi devam edin demiş. Acaba onları bahane edip gitti dolayı bulamadı da geri mi geldi acaba?

Kızlar daha önce konu açmıştım daha önce görüştüğüm biri vardı 2 ay boyunca görüştük ben boşanmış ve bir çocuk sahibi olduğumu ilk başta güvenip söyleyememiştim daha sonra anlattım konuştuk ve ailem kabul etmedi ve çevre bizi çok zorlar mutlu olamayız deyip güzellikle ayrılmıştık. Daha sonra benimle bir kaç kez iletişime geçti daha sonra ise ben yapmıyorum olmuyor cesaret edemiyorum ailemi ezemem deyip gitti. Dünde beni aradı beni unutamadığını ve tekrar denemek isteğini söyledi normal konuştuk 2 saat boyunca telefonu kapattıktan yarım saat sonra bir anda böyle bir şey dedim düşün istersen dedi bende ne demek istiyorsun dedim telefonu kapatınca içimde bir huzursuzluk oldu dedi doğru mu yapıyoruz bilmiyorum seni de üzmek istemiyorum dedi bende senin amacın benimle dalga geçmek mi bir daha bana mesaj atma dedim ve engelledim ondan sonra kaç kere sms attı uzun uzun. İşte ben böyle olsun istemedim özür dilerim bana hakkını helal et ben vicdan azabı çekerim filan beni kötü hatırlama dedi böyle olsun istedim seni üzmek istemedim dedi bende hiç birine cevap vermedim şimdide annesi mesaj atmış bu şekilde ne yapmamı nasıl cevap vermemi önerirsiniz?

Bir kere konuşulmuş olmamış
Senin evladın benim başım gözüm üstüne demeyen adam ya da aile sonradan değişmez belli ki bu hep sorun olacaktır
Kaldı ki iki aylık netten tanışılp konuşulmuş bir adam için değmez bu kadar çaba
Haktı helaldi yaş işler onlar ne yaşandı ki hak olacak saçmalamasın artık cebimde kalsının yeni versiyonu hakkını helal et bla bla ... yol ver gitsin çirkin bir zihniyet

Adam ailem istemez deyip konuyu kapatmış ee ailesi değişmediğine göre arkadaş boşta kaldıkça yazıyor demek ki.

Edit: Ekran görüntüsündeki mesajları arkadaşı diye okumuşum annesiymiş yazan hiç inandırıcı değil. Ayrıca ben aklı selim birilerini isterim çocuklarım varken çünkü aldığım kararlar artık sadece beni etkilemeyecek diye düşünürüm.

Ailesi değil annesi kendisi de söyledi bunu kabullenemedi kendi içinde dedi ben ona dedim eğer istersen devam et yoksa bitir diye ama o seni çok sevmiş kolay vazgeçemedi dedi
Yedin mi? Hapı susuz yuttun mu?
Adam her kapıyı çarpıp çıktığında kolayca geri geliyor( mecazi) Kapınızın ne kilidi var ne engeli...........
Sizin gibiler beni çok korkutur aşk diye evladınızın başına iş gelse adamı tutar kızı kapıya koyarsınız.Oyle cahil öyle bilinçsiz hayatlar ........

Lisede arkadaşımızın sevgilisiyle arası bozulduğunda, sevgilisine mesaj atardı güya bizim ağzımızdan: " Ben mervenin arkadaşı neriman. Merve şu an çok kötü, sinir krizi geçirdi, hastaneye götürüyorlar" Diye. Sonra merveyle sevgilisi barışırdı😂 Seviye oralarda.

Öncelikle başta güvenip evlenip ayrıldığımı çocuğum olduğunu söylemedim diyorsunuz. Kusura bakmayın bu hiç inandırıcı değil. Ortalıkta sizin erkek versiyonunuz da çok. Başta söylense o ilişki hiç başlamaz. Sizin gibilerin serdi çoğunlukla zaman geçsin bir aşık edeyim sonra vazgeçemezsin. İşte sonuçta böyle ilişki boka döner. Adam sizi maymun gibi oynatıyor. Ancak siz bunu hak etmişsiniz. O ilişkinin b.ku çıkmış özür dilerim. Sizin şuan adamın gel gitler yaşaması, sizden kopamiyor görünmesi hodunuza gidiyor. Ortada bir ilişki yok. Dürüst başlamamış yüz göz olunmuş gel gitli bir an önce son bulması gereken toksik bir olay var. Lütfe bir daha bir ilişkiye başlamadan dürüst olup en başta söyleyecekleri en sona bırakmayın. Bu iş olmaz, uzatmayın.

Ne kadar pırıl pırıl bir beynin var konu sahibi. 🤦‍♀️
Noolet olsun bu kafaya keşke herşeyi bu kadar bilmeseydim.

X