Lütfen 2 dakikanızı ayırır mısınız akıl almam gerekiyor:(

ismini de çok iyi gizlemişsin hiç anlamadık kaan olduğunu sürekli git geller olan bir şeye nasıl ilişki diyebiliyorsun? başka uğraşın yokmuş gibi her gelişinde de tamam demişsin herif oyun oynuyor resmen annesinin numarasından gelen her mesaj da gerçekten annesi mi yazmış oluyor yani? sen akıl istemiyorsun bir şeylere inanmak istiyorsun sadece ama net olmayan birinden neyin beklentisi içindesin daha? 1 kere gidene 2. şans taş çatlarsa verilir anca. sen 3-5-10 yetmiyor

hatırlıyorum konunuzu. siz neden onunla tekrar görüştünüz ki? Belki annesinden kendisi yazıyor? uzatmayın bence . Ne istediğini ne yapacağını bilmiyor.
Annesi aradı az önce isterseniz devam edin dedi ben oğlumun mutluluğunu isterim dedi seni de üzmüş şuan çok mutsuz dedi senden ayrıldığından beri iyi değil dedi biz gelir ailenle de tanışırız dedi evlilik isterseniz de ilerde dedi bilmiyorum kendimi çok kötü hissediyorum şuan psikolojim bozuk farkındayım ne yapmam ne desem bilemiyorum

Aşkım ben gittiği eskorta aratanı biliyorum, nerden belli sizi arayanın anası olduğu? Çoluk çocuk sahibi kadınsınız neden yüzü açılmamış 17 lik tazeler gibi her şeye inanıyonuz?

Ya ne demek ne desem bilemiyorum sen boşanma süreci geçirmiş ve çocuklu bir hanimsin hiç mi ders almadın yaşananlardan ya . Hiç mi kendi gozunde bir kaliten bir ederin değerin yok .

Eeee hani ailesi karşıydı nasıl annesi pozitif mesaj atıyor..yaaa boşver ya bunu

Hahahah yok kendisi aradı bizzat zaten az önce :))

hayatım 15 yaşında değilsin diye tahmin ediyorum bir evlilik yaşayıp çocuğun olduğu için. Olgun bir insan olarak dışarıdan bak sen böyle bir ilişki görsen ne derdin ne düşünürdün?? bulunmaz hint kumaşı mı bu adam ya sırf size göre maddi açıdan iyi olucak asker vs neyse bilmem ne diye şu erkeklere göz yummayın açın gözünüzü. Kendinize hakketiğiniz gibi davranıcak adamları bulun... İki ay sonra buraya çok daha büyük acılar ve hayal kırıklığı içerisinde konu girmemek için şu anda hayır diyip anlık bir acıyı sırtlanman lazım. Sen yetişkinsin bunu yapabilirsin lütfen gözünü acilen aç

Yhaaa kıyamiiiiş. Tamam o zaman bi kere daha deneyin, istemeye gelsinler hemen. Çocuğu da babasına verin ama elin dayakçı mı sapık mı belli olmayan adamıyla aynı eve sokmayın. Anasından hayır yok zaten çocuğun, babası sahip çıksın bari.

Şuan onunla evleneyim hemen demiyorum tabii ki zamanla olacak şeyler ama şuan ne karar versem bilmiyorum duygusal boşluktayım doğru karar verememekten korkuyorum

Oğlunu düşünen ana ne olacak en fazla takılır sonra ayrılır diyip senle iyiymiş gibi yapacak. Oğlu ile arasını bozmamak içindir en fazla

Oğluna gelince boşanmış kadın en kötü kullanır atar nasıl olsa bir şey olmaz mantığı ile

Otur çocuğunla ilgilen ya

Şuan onunla evleneyim hemen demiyorum tabii ki zamanla olacak şeyler ama şuan ne karar versem bilmiyorum duygusal boşluktayım doğru karar verememekten korkuyorum
Siz ne yaparsanız yapın valla inanın umurumda değil, kendi başınıza istediğiniz işi açabilirsiniz. Çocuk yanınızda mı babada mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…