Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

Bende begenmedigim markayi tavsiye etmiyorum. Bu hafta alicam beni bekle. :) Belki yarin alirim, evde bunaldim cikmam lazim yarin. Melo ya bulastirmayayim dedim yoksa onunla gorusecektik.
marka ismi vermek yasak mi acaba? versek kotu mu olur
,

Benim icin her zaman baslangic zor. Ilerletmesi zor degil yeterki kafayi takayim. Baska planlarim var ama seninle ozelden konusuruz.

tamam ozelden konusuruz onlari hani fransizcani ilerletsen daha iyi konusuruz daha iyi anlasiriz diye demistim onlari :) benim fransizcam superdir :)

al :) hakettim:) ama oraya gitmem asla ... hadi iyi geceler arkadasim :)

Sen dur ben baska bir sey dusunucem sana.

Bugun daha iyiyim , kalamam ben evde, bu havada. :) Umarim seninde kirikligin gecmistir. Mel'le yarim saat sonra filan bulusuyoruz. Seninde yemegin guzel gecsin beratti'cim.

beratti'ya kisisel not;
Cok guzel seyler aldik. Bir tek kotu begenmedim geri vericem. O ne bicim boot cut oyle yaw. :26: Senin magazandan aldik beratti. :)) Aaa birde guzel adana yedik. Bu Mel var ya paca corbasi icti deli kiz. Yerimiz bellidir artik. Makyaj malzemelerini yarin deniycem. Rimeli begenirsem soylerim. Iyi geceler, opuldun.

Gunaydin canim, gule gule kullanin aldiklarinizi . Isim olmasaydi bende katilirdim. Baska sefere artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…