Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

Listemde gorunuyor ama bende gorunmuyor. Bir tane kalsaydi biri. Sifir ne yaw :))

Senin 6 -7 tane kusun vardi dimi, sondakiler koyu maviydi. Bende 4 tane vardi, 13 begeniye inmis zor be Aus, onlar birikmez artik.

Evet lacivertlere geçiş yapmıştım , sanırım ikinci laciverte ramak kala yaşandı tüm yaşananlar

Benimde 20 ye falan inmiş

Evet lacivertlere geçiş yapmıştım , sanırım ikinci laciverte ramak kala yaşandı tüm yaşananlar

Benimde 20 ye falan inmiş

Sistem kuslari toplayip kafasina gore dagitmis. :))

Bazilari o artik guru diye dolasiyor.

Aslini istersen ben eski begen sistemini daha cok begeniyordum. Sistem keske onu da geri getirseydi , iyi olurdu.

Son düzenleme:

İnşallah geçer canım

Dikkat et kendine

Son düzenleme:

Vah vahAma benimle arkadaşsın benim listemde varsın
İmzanı görüyorum:44:
Benimde 6 olmak üzereydi şimdi 32 falan
Öyle canım biraz toparlansın site bizde kuşlarımızı aramaya çıkarız

İnşallah geçer canım

Dikkat et kendine

Sagol canim.

Vah vahAma benimle arkadaşsın benim listemde varsın
İmzanı görüyorum:44:
Benimde 6 olmak üzereydi şimdi 32 falan
Öyle canım biraz toparlansın site bizde kuşlarımızı aramaya çıkarız

Ben imzami goremiyorum ki Bir iki gun sonra yonetime bildiririm durumu. Yuvadan uctu artik geri gelmez onlar.

Kizlar hic iyi hissetmiyorum kendimi cikicam biraz. Opuldunuz.

Biraz uzandim simdi limonata iciyorum. Disari cikasim var sıkıldım evde.

Son düzenleme:
Bir kiriklik var uzerimizde nazara geldik ayol. :)
Fena cikasim vardi cikamadim. Gunumun ozeti limonata & film & pizza (burgerli pizza yemediysen tavsiye ederim.)

Bence gecen ciktik ya beraber , usuttuk ikimizde:) burdaki havaya aldandik. burgerli pizza yemedim gercekten , yemekte istemem :) burger ve pizzadan sogumak istemem:)

Bence gecen ciktik ya beraber , usuttuk ikimizde:) burdaki havaya aldandik. burgerli pizza yemedim gercekten , yemekte istemem :) burger ve pizzadan sogumak istemem:)

O gunden usutmus olabiliriz evet. Zaten kafadan usutuguz sorun degil :))

Bana guven yaf pizza hut yapiyor cokta guzel oluyor. Cocuklarin cok sever ayrica.

Burger dedim de , benim donerden soguma nedenim o yedigimiz pardon yiyemedigimiz muhtesem donerdir. Aslinda sen olmasaydin sesimi cikartirdim da , senin gibi bir hanimefendinin yaninda sorun cikartmayayim dedim, birde garson kiz cok mahcup oldu. Rovansini baska yerde , baska zaman alicaz ama ...

Son düzenleme:

tamam deniycem :) ama o muhtesem donerden bahsetme lutfen pls:) hala tadi aklimda keske sesini cikartsaydinda yemeseydik sogudum resmen donerden , bende garson kiza uzuldum :) soyliyince sikayetimizi gercekten butun nesesi gitti kizin .halbuki kanka olmustuk ne guzel :)

Evet surati dustu , mahcup oldu. Ingiltere nin tartismasiz en kotu doneriydi eksi 1 puan.

Kiz konuskandi baya , beraber diyet yapacaktik halbuki.

Evet surati dustu , mahcup oldu. Ingiltere nin tartismasiz en kotu doneriydi eksi 1 puan.

Kiz konuskandi baya , beraber diyet yapacaktik halbuki.

neyse hayatta onunden gecmem artik. tecrube oldu iste. sen gene yemedin de ben yedim actim:) ona yanarim :)

Yok valla bir daha beratti yanimda demem dalarim.

Ne yaptin rimeli , fondoteni.

rimeli surdum eve gelince hic begenmedim , cikarirken gozlerim baya yandi ve kanlandi . ertesi gun gittim geri verdim . gozlerim kanlandi diyince zaten mudurleri indi asagiya . baya onemsediler .iyi bir marka sonucta ve gozlerim gercekten hala kotu gorunyordu . parami iade ettiler. fondoten iyi memnunum zaten o markayi kullaniyordum .

Cok mu yapiskandi ya da alerji mi yapti acaba. :26: Iyi bir rimel bulmak zor ya. Bir iki marka var onlar aklimda , hatta biri kirpikleri uzatiyormus deniycem. Memnun kalirsam soylerim sana da.

Cok mu yapiskandi ya da alerji mi yapti acaba. :26: Iyi bir rimel bulmak zor ya. Bir iki marka var onlar aklimda , hatta biri kirpikleri uzatiyormus deniycem. Memnun kalirsam soylerim sana da.

yok yapiskan degildi ama benim gozume yaramadi herhalde hem temas edince yandi hemde hic dolgunluk vermedi . hic begenmedim acikcasi . hic tavsiye etmem acikcasi :) arkadaslara ..

yok yapiskan degildi ama benim gozume yaramadi herhalde hem temas edince yandi hemde hic dolgunluk vermedi . hic begenmedim acikcasi . hic tavsiye etmem acikcasi :) arkadaslara ..

Bende begenmedigim markayi tavsiye etmiyorum. Bu hafta alicam beni bekle. :) Belki yarin alirim, evde bunaldim cikmam lazim yarin. Melo ya bulastirmayayim dedim yoksa onunla gorusecektik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…