Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

AklinYolu1

Nirvana
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2012
32.410
95.804
Uzun zamandir bu geyik topigini acmayi dusunuyordum . Hastayim, randevularimi iptal ettim evdeyim kismet buguneymis.

Bilenler bilir :), bir kac ay once Ingiltere subesini acmistik, bugunde Turkiye subesini aciyoruz. Hayirli, ugurlu olsun.

Bol geyikler. :)

Luckycim topigin hayirli ugurlu olsun canim bu arada gecmis olsun , dikkat et kendine.. bende hastalaniyorum herhalde bugun butun vucudum kirik .

Ortak 1 gelmis, hosgelmis. :))

Sagol canim . Sana da gecmis olsun. Bol bol C vitamini lazim bize.

C vitamini aliyorum zaten bol bol canim, kahvaltiya davetliyim . gidip geleyim dinlenecegim biraz ... guzel sohbetler diliyorum topiginde canim gorusuruz:)

Lucky hayırlı olsun açıcam diyodun zaten

Sagol lady. Evet sizin topikte soyleyip reklamimi yapiyordum.

C vitamini aliyorum zaten bol bol canim, kahvaltiya davetliyim . gidip geleyim dinlenecegim biraz ... guzel sohbetler diliyorum topiginde canim gorusuruz:)

Gez yerime de gez. Afiyet olsun. Arada cikolatayi goturdum ama bogazim hala agriyor.:26: Yanarim yanarim, bugun mojito icmedigime yanarim.

Hayırlı olsun yeni topiğiniz

Reklamcı seni

hasta mı oldun geçmiş olsun

Adamlari topla gel. Jag'in topigi sinek avlasin.

Saka ya. Bir orda bir burda yazmaktan yoruldum. Boyle daha derli toplu oluyor benim icin.

Sagol bogaz ve kulagim agriyor. Hasta olmasam bu saatte burda isim olmaz herhalde. :)

Hayırlı olsun yeni topiğiniz

Sagol canim ve hosgeldin. Tanismiyoruz ama tanisiriz.

Son düzenleme:
Adamlari topla gel. Jag'in topigi sinek avlasin.

Saka ya. Bir orda bir burda yazmaktan yoruldum. Boyle daha derli toplu oluyor benim icin.

Sagol bogaz ve kulagim agriyor. Hasta olmasam bu saatte burda isim olmaz herhalde. :)

Evet bnde bu sıralar bitek ordayım

Diğer türlü nevrim dönüyo :111:

Ayyy gittin mi doktora niye ağrır ki :26:

hoşbulduk cnm
tanışalım ben 21 yaşındayımm aöl okuyorum ve çalıyorumm bekarım
sende kendini tanıt cnmm

Evet bnde bu sıralar bitek ordayım

Diğer türlü nevrim dönüyo :111:

Ayyy gittin mi doktora niye ağrır ki :26:

Ya iste bende bir oraya yaz bir buraya yaz. Alinti yapiliyor kaciriyorum , boyle duzenli oldu iyi oldu.

Dun sinyallerini veriyordu ama doktorluk bir seyim yok. Zaten antibiyotik almayi da sevmem. Bir iki gun dinlenirsem gecer. Bugun jilian a baslayacaktim kaldi o da. :26:

hoşbulduk cnm
tanışalım ben 21 yaşındayımm aöl okuyorum ve çalıyorumm bekarım
sende kendini tanıt cnmm

Yeni KK sistemine gore 23 yasindayim. :))

Okumuyorum okul bitti. Normalde analistim , anormalde issizim :)) Baska birde yurt disindayim.

sistem değil asıl yaşınız ?

hangi ülke-şehir
evli-bekar

sistem değil asıl yaşınız ?

hangi ülke-şehir
evli-bekar

Yavas yavas tanirsin beni. Acele etme.
Merhaba
Topic hayırlı olsun

Sagol Nevrestecim. Bosta gelmezsin bilirim ama hala bekliyorum icli kofteyi. Kargoda gecikme mi oldu acaba.

......................................................................................

Bir kac telefon telefon gorusmesi yapip gelicem kizlar.

Ben yolladım sana ulaşmadı mı
Görüşürüz

hmmm tmm cnm

slm kızlar banada yer açınnn
topik hayırlı olsun

Sagol canim. Hosgeldin. Bir sandalye de sana ayiralim o zaman. :)
Ben yolladım sana ulaşmadı mı
Görüşürüz

Aceleden hosgeldin dememisim kiz sana. Hosgeldin.

O zaman kargoda kayboldu. :44:

Ya nevreste benim arkadaslarim sifir gorunuyor , artik sifir beden olduklari icin mi bilemem:) Kazen i rahatsiz etmek istemiyorum bunun icin basi kalabalik. Acaba arkadaslarimi silip tekrar mi eklesem, bir de imzam da gorunmuyor. Teknik geyik gibi oldu ama bulmusken seni sorayim.

Anlastik o zaman.

hoş buldum canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…