Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

Listemde gorunuyor ama bende gorunmuyor. Bir tane kalsaydi biri. Sifir ne yaw :))

Senin 6 -7 tane kusun vardi dimi, sondakiler koyu maviydi. Bende 4 tane vardi, 13 begeniye inmis zor be Aus, onlar birikmez artik. :KK53:

Evet lacivertlere geçiş yapmıştım , sanırım ikinci laciverte ramak kala yaşandı tüm yaşananlar :KK52:

Benimde 20 ye falan inmiş :KK14:

Evet lacivertlere geçiş yapmıştım , sanırım ikinci laciverte ramak kala yaşandı tüm yaşananlar :KK52:

Benimde 20 ye falan inmiş :KK14:

Sistem kuslari toplayip kafasina gore dagitmis. :))

Bazilari o artik guru diye dolasiyor. :KK1:

Aslini istersen ben eski begen sistemini daha cok begeniyordum. Sistem keske onu da geri getirseydi , iyi olurdu. :KK14:

Son düzenleme:
Ya iste bende bir oraya yaz bir buraya yaz. Alinti yapiliyor kaciriyorum , boyle duzenli oldu iyi oldu. :21:

Dun sinyallerini veriyordu ama doktorluk bir seyim yok. Zaten antibiyotik almayi da sevmem. Bir iki gun dinlenirsem gecer. Bugun jilian a baslayacaktim kaldi o da. :26:

İnşallah geçer canım :KK31:

Dikkat et kendine

Son düzenleme:
Eksik olsa iyi yine :)) Sifir ya sifir. Ezikliyor beni, hic arkadasin yok diyor. :KK1: Imzami yeniden ekledim tekrar tekrar olmadi. Ben goremiyorum. Sen benim imzami goruyor musun. Yoksa bir tek bana gorunmuyor. :KK53:

Kuslari hic soylemeyelim. Dort kustan 13 begeniye inmisti dun. :KK23:Sanirim o fazla olanlar da bizim kuslardan almislar. Eee ne yapacaksin saglik olsun. Bir kac gun gecsin de o zaman bildiririm acil degil sonucta.

Iyiyiz enerjikiz , sen. :)

Saka kiz alinma darilirim. :KK1:

Vah vah:KK5:Ama benimle arkadaşsın benim listemde varsın:KK19:
İmzanı görüyorum:44:
Benimde 6 olmak üzereydi şimdi 32 falan:KK1:
Öyle canım biraz toparlansın site bizde kuşlarımızı aramaya çıkarız:KK52:

İnşallah geçer canım :KK31:

Dikkat et kendine

Sagol canim.

Vah vah:KK5:Ama benimle arkadaşsın benim listemde varsın:KK19:
İmzanı görüyorum:44:
Benimde 6 olmak üzereydi şimdi 32 falan:KK1:
Öyle canım biraz toparlansın site bizde kuşlarımızı aramaya çıkarız:KK52:

Ben imzami goremiyorum ki :KK6: Bir iki gun sonra yonetime bildiririm durumu. Yuvadan uctu artik geri gelmez onlar. :KK14:

Kizlar hic iyi hissetmiyorum kendimi cikicam biraz. Opuldunuz. :KK34:

Bir kiriklik var uzerimizde nazara geldik ayol. :)
Fena cikasim vardi cikamadim. :KK53: Gunumun ozeti limonata & film & pizza (burgerli pizza yemediysen tavsiye ederim.)

Bence gecen ciktik ya beraber , usuttuk ikimizde:) burdaki havaya aldandik. burgerli pizza yemedim gercekten , yemekte istemem :) burger ve pizzadan sogumak istemem:)

Bence gecen ciktik ya beraber , usuttuk ikimizde:) burdaki havaya aldandik. burgerli pizza yemedim gercekten , yemekte istemem :) burger ve pizzadan sogumak istemem:)

O gunden usutmus olabiliriz evet. Zaten kafadan usutuguz sorun degil :))

Bana guven yaf pizza hut yapiyor cokta guzel oluyor. Cocuklarin cok sever ayrica.

Burger dedim de , benim donerden soguma nedenim o yedigimiz pardon yiyemedigimiz muhtesem donerdir. :KK35:Aslinda sen olmasaydin sesimi cikartirdim da , senin gibi bir hanimefendinin yaninda sorun cikartmayayim dedim, birde garson kiz cok mahcup oldu. :KK14: Rovansini baska yerde , baska zaman alicaz ama ... :KK76:

Son düzenleme:
O gunden usutmus olabiliriz evet. Zaten kafadan usutuguz sorun degil :))

Bana guven yaf pizza hut yapiyor cokta guzel oluyor. Cocuklarin cok sever ayrica.

Burger dedim de , benim donerden soguma nedenim o yedigimiz pardon yiyemedigimiz muhtesem donerdir. :KK35:Aslinda sen olmasaydin sesimi cikartirdim da , senin gibi bir hanimefendinin yaninda sorun cikartmayayim dedim, birde garson kiz cok mahcup oldu. :KK14: Rovansini baska yerde , baska zaman alicaz ama ... :KK76:

tamam deniycem :) ama o muhtesem donerden bahsetme lutfen pls:) hala tadi aklimda :KK30: keske sesini cikartsaydinda yemeseydik sogudum resmen donerden , bende garson kiza uzuldum :) soyliyince sikayetimizi gercekten butun nesesi gitti kizin .halbuki kanka olmustuk ne guzel :)

tamam deniycem :) ama o muhtesem donerden bahsetme lutfen pls:) hala tadi aklimda :KK30: keske sesini cikartsaydinda yemeseydik sogudum resmen donerden , bende garson kiza uzuldum :) soyliyince sikayetimizi gercekten butun nesesi gitti kizin .halbuki kanka olmustuk ne guzel :)

Evet surati dustu , mahcup oldu. Ingiltere nin tartismasiz en kotu doneriydi eksi 1 puan. :KK19:

Kiz konuskandi baya , beraber diyet yapacaktik halbuki. :KK9:

Evet surati dustu , mahcup oldu. Ingiltere nin tartismasiz en kotu doneriydi eksi 1 puan. :KK19:

Kiz konuskandi baya , beraber diyet yapacaktik halbuki. :KK9:

neyse hayatta onunden gecmem artik. tecrube oldu iste. sen gene yemedin de ben yedim actim:) ona yanarim :)

Yok valla bir daha beratti yanimda demem dalarim. :KK1:

Ne yaptin rimeli , fondoteni. :KK53:

rimeli surdum eve gelince hic begenmedim , cikarirken gozlerim baya yandi ve kanlandi . ertesi gun gittim geri verdim . gozlerim kanlandi diyince zaten mudurleri indi asagiya . baya onemsediler .iyi bir marka sonucta ve gozlerim gercekten hala kotu gorunyordu . parami iade ettiler. fondoten iyi memnunum zaten o markayi kullaniyordum .

rimeli surdum eve gelince hic begenmedim , cikarirken gozlerim baya yandi ve kanlandi . ertesi gun gittim geri verdim . gozlerim kanlandi diyince zaten mudurleri indi asagiya . baya onemsediler .iyi bir marka sonucta ve gozlerim gercekten hala kotu gorunyordu . parami iade ettiler. fondoten iyi memnunum zaten o markayi kullaniyordum .

Cok mu yapiskandi ya da alerji mi yapti acaba. :26: Iyi bir rimel bulmak zor ya. Bir iki marka var onlar aklimda , hatta biri kirpikleri uzatiyormus deniycem. Memnun kalirsam soylerim sana da. :KK34:

Cok mu yapiskandi ya da alerji mi yapti acaba. :26: Iyi bir rimel bulmak zor ya. Bir iki marka var onlar aklimda , hatta biri kirpikleri uzatiyormus deniycem. Memnun kalirsam soylerim sana da. :KK34:

yok yapiskan degildi ama benim gozume yaramadi herhalde hem temas edince yandi hemde hic dolgunluk vermedi . hic begenmedim acikcasi . hic tavsiye etmem acikcasi :) arkadaslara ..

yok yapiskan degildi ama benim gozume yaramadi herhalde hem temas edince yandi hemde hic dolgunluk vermedi . hic begenmedim acikcasi . hic tavsiye etmem acikcasi :) arkadaslara ..

Bende begenmedigim markayi tavsiye etmiyorum. Bu hafta alicam beni bekle. :) Belki yarin alirim, evde bunaldim cikmam lazim yarin. Melo ya bulastirmayayim dedim yoksa onunla gorusecektik.

X