Lucky7 ' iN GeYiK YeRi :)

Hoşbulduk canım
Kesin öyle oldu
Canım konular hakkında pek bilgim yok benim sadece kuşlarım kayıp
Dün arkadaş listemde 55-56 kişi eksikti sonra düzeldi:44:Mesaj sayım azalmıştı oda düzeldi:26:İmzanı yeniden eklemeyi denedin mi
İstersen sende yönetime bildir ama acele etme sıran geldiği zaman mutlaka düzeltilir

nasılsınz

Eksik olsa iyi yine :)) Sifir ya sifir. Ezikliyor beni, hic arkadasin yok diyor. Imzami yeniden ekledim tekrar tekrar olmadi. Ben goremiyorum. Sen benim imzami goruyor musun. Yoksa bir tek bana gorunmuyor.

Kuslari hic soylemeyelim. Dort kustan 13 begeniye inmisti dun. Sanirim o fazla olanlar da bizim kuslardan almislar. Eee ne yapacaksin saglik olsun. Bir kac gun gecsin de o zaman bildiririm acil degil sonucta.

Iyiyiz enerjikiz , sen. :)
vay bee alacağın olsun

Saka kiz alinma darilirim.

baygın,sıkılmış ders çalışıyorum şuan

Ben seni arkadasa yonlendiricem o konuda.

Edi oldun olali bizi tanimiyon artik Aus. :))

Sagol bekleriz seni de. Hosgeldin.

Aşk olsun

Kendi geyiğim yine inzivaya çekildi , o yüzden ortalarda yokum .

Gelirim gelmez miyim

Aşk olsun

Kendi geyiğim yine inzivaya çekildi , o yüzden ortalarda yokum .

Gelirim gelmez miyim

Hadi hadi edi oldun diye ezikliyon bizi.

Kendi geyik topigine bakmayan buraya hic gelmez ama alinti yaparim alirim boyunun olcusunu bak. :))

.....................................................................

Zaten kendimi bir baska ezik hissediyom dunden beri.

işin kötü biz tekrar ekleyemiyoruz , sistemde listede var ama soldaki listede yok , bende de bir 60 kişi uçmuş , ama beni asıl ezik hissettiren kuşlarım . Halay çekiyorlardı şimdi vals için kavalyesi bile yok garibimin

Listemde gorunuyor ama bende gorunmuyor. Bir tane kalsaydi biri. Sifir ne yaw :))

Senin 6 -7 tane kusun vardi dimi, sondakiler koyu maviydi. Bende 4 tane vardi, 13 begeniye inmis zor be Aus, onlar birikmez artik.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…