Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Bir ablamiz vardi bizim 20 seneden beri sedef hastasidir kendisi onerimle
Dermantest universal ve propolis krem kullandi 5 dak arayla ayni xamanda
Sivera icecek isirgan otlu her yemek yemeden once bir olcek icti su anda 1 aya yakin bir sure oldu kullanila ellerinde bacaklarinda ve dirseklerinde yaradan eser kalmadi bilginize

Birde sunuda solemeden gecmicem esimin sac dokulmesi bu aralar cok yogundu bu yuzden sac kirana dahi kullanilan bir sac sampuani var onuda 10 gunden beri kullaniyor su anda sac dokulmesi durdur gibi bakalim sac cikaricak mi

urunler gercekten mukemmel cok guzel bir konu olmus bir yakiniminda dogum sonrasi selulit problemi oldu ona verdigimiz kremle 1ayda gozle gorulur ciddi bir duzelme oldu fotografini koyucaktim ama malesef onaylamadi paylasamiyorum:))
LR urunlerini severek kullaniyor ve tanidiklarimada %40 indirimle sunuyorum hem cok karli hem de cok saglikli herkese iyi hunler dilerim :)

ben de acil durum seti ve msm kullanıyorum çok memnunm

Ben de kullanıyorum bir çok ürününü, ve hepsinden de çok memnunum.
Özellikle gözbebeğim yüz temizleme cihazı.

Benim bacagımda igneli epilasyondan kalma lekeler var. Bunun icin bir krem öneriniz var mı?
Tabii ki %100 gitmeyebilir lekeler, her ciltte farklı reaksiyon gösterir ama büyük oranda verim alırsınız. Msm jel, aloevera peeling, günes koruyucu ve guzel bir nemlendirici işinizi görür. Msm jelin içinde renk pigmentlerini açan bir bitki var.

Tabii ki %100 gitmeyebilir lekeler, her ciltte farklı reaksiyon gösterir ama büyük oranda verim alırsınız. Msm jel, aloevera peeling, günes koruyucu ve guzel bir nemlendirici işinizi görür. Msm jelin içinde renk pigmentlerini açan bir bitki var.
Msm jel koltukaltında renk koyulasmasına da iyi gelir mi acaba?

Bende lr işortağıyım. Ürünleriyle tanışmam 2.5 yaşında afacan oğlum sayesinde oldu.acil durum spreyinin icinde olduğu box set aldığım ilk ürünDü. Sonra bakicimizin oglunda sedef vardı onun için ürün aldık baktik araştırdık tamamen bitkisel aloevera ve bitki özleri içerikli ürünler onuda alalım bunuda alalım derken evimiz bitkisel urunlerle doldu.marketten ve kozmetik dukkanlarindan hicbirsey almıyorum. Kisisel kullanımda ve ailemle kullanimimizda içim artıkcok rahat.üye oldum bu ay keşke baştan olsaydım. İnsan onyargılı oluyor cekiniyor nerden bileyim 1ayda prim yatacagini hediyelerimin olacagini en önemlisi de ürünlerden memnun kalacagımı. Şimdi varislerim için ürün kullanmaya başlayacağım. Benim le iş ortağı olmak isteyen arkadaşlar 7/24 sorun ve sorularınıza acigim..

Bana da yardimci olur musunuz?Catlaklarim var hangi urunleri nasil kullanmaliyim?

Ayrica pleeng diyorsunuzda tam adi ne acaba bulamadım
Ve yuzumdeki gozenekler icin ne kullanmaliyim hafifte lekeler var

X