Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Hanımlar,
kozmetik markalarını, bu markaların ürünlerini tanıtabilirsiniz, ürünleri kullananlarda memnuniyetlerini, ürünlerle ilgili eleştirilerini anlatabilir ama rica ediyorum yorumlar reklam/satış/üye toplamaya yönelmesin, reklam/satış/üye toplama özellerden de olmasın.
Kozmetik markalar üzerine açılmış konular satış yapın veya üye toplayın diye açılmamıştır çünkü.

Topiklerden veya özelden reklam, satış, üye toplamaya yönelik mesajları lütfen KiB'leyiniz.

K.İ.B yorumlar ve özel mesajların altında yer alan Kötü İçerik Bildirimi'dir.

Hamileliğimde başlayan ve doğumdan sonrada başımın belası olan egzemam için çareler ararken eczacı arkadaşımın tavsiyesiyle ürünleri kullanmaya başladım. Kortizonlu losyonlara veda ettim çok şükür. Bu arada ben de eczacıyım :) Network sistemiyle satılan bu ürünlerin mucizelerine şahit oldukça ( evet mucize diyorum çünkü bir vitiligo hastasının, bir sedef hastasının ne çektiğini bir kendi bilir bir de eczacısı) öncelikle networke bakış açım değişti. Şimdi hem kendim kullanıyorum hem de eczanemde gönül rahatlığıyla satıyorum. dileyen herkese yardımcı olabilirim..

DERMAINTENSE KREM Kuru Ciltlerin Vazgeçilmezi B12
Dermaintense kremimizi özellikle sedef ve egzama gibi cilt sorunlarında semptomları hafifletmesi, rahatlatması ve böylece yaşam kalitesini yükseltebilmesi için tavsiye ediyoruz. Krem içeriğinde egzama ve sedef tedavisinde sıklıkla kullanılan Sarı çalı ekstresi (Mahonia aquifolium), Işıldak çiçeği yağı (Oenothera biennis ), bunların yanı sıra en önemli etken madde olarak ise B12 vitamin kompleksi yer almaktadır.
Bu noktada özellikle B12 vitamininin sedef ve egzama gibi bağışıklık sisteminin dengesinin bozulmasıyla ortaya çıkan cilt rahatsızlıklarında ne gibi bir faydası olabilir Sedef ve egzama hastalıklarında, bazı tetikleyici durumlar (stres, obezite, cilt hasarı, soğuk ve kuru hava, cildin kimyasallarla kontak halinde olması, kullanılan bazı ilaçlar vb.) sonucu belirli cilt bölgelerinde oluşan lezyonlar etki - tepki mekanizmasının doğal sonucu olarak bağışıklık hücrelerinin o bölgeye saldırması ve aşırı aktivite göstermesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Dermaintense kreme pembe rengini ve o farklı kokusunu veren B12 vitamini, işte özellikle bu durumda lokal olarak kullanıldığında o bölgede bağışıklık sistemi hücrelerinin saldırısını en aza indirerek atakları hafifletmeye ve hastayı rahatlatmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca hem sedef hem de egzama rahatsızlığında, B12 vitamini hücrelerdeki DNA sentezinde oynadığı merkezi rol ile hücrelerin yenilenmesine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır.

Benim göz altlarımda çizgiler var ve daha 25 yaşındayım. Bunun için hangi ürünleri önerirsiniz? Gerçekten düzelme olur mu?

Merhaba, Eye pads ürününü haftada 1 kullanacaksınız, ped ve solüsyonu aynı pakettedir. paketi açmadan solüsyona bastırıp pedin ıslanmasını sağlıyorsunuz, sonra paketi açıp pütürlü yüzey cilde gelecek şekilde yapıştırıyorsunuz. 15 dakika o şekilde kalacak sonra çıkartıyorsunuz yıkamaya gerek yoktur. İlgileniyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.. teşekkürler

Zeitgard 2 kullanıyorum. Çok düzenli olmasa da 2 haftadır kullanıyorum.
İnternette okudum. Cihazı kullandıktan sonra da anti-Aging krem sürülmeli yazıyordu. Acaba LR ın hangi gece kremini ve göz çevresi kremini almalı
Bu cihaz her gün mü kullanılacak.

Merhaba,
Uye olmayi dusunuyorum ama birkac sey ogrenmek istiyorum:
1-Hem ilk uyelikte hem de sonraki alisverislerde karta taksit imkani oluyor mu? Oluyorsa hangi karta/kartlara?
2-Uyelik asamasini atlattiktan sonra ne oluyor? Egitimden bahsedilmis ama bu egitimler ne zaman, nerede ve ne sekilde oluyor?
3-Kazanc turlerini pek anlayamadim. Oncelikle sunu belirteyim ben de satis yapamam diyenlerdenim. Grup lideri veya ne deniyorsa bizim satislardan para kazaniyor. Biz de uye yaptigimiz is ortaklarinin satislarindan kazaniyoruz. Galiba grup cirosu diye bisey var ve uyeler de kazanc elde ediyor. E ben satis yapamazsam sizin yaptiginiz satislardan kazanc saglamis olmayacak miyim? Sacmaliyor muyum yoksa bir noktayi kaciriyor muyum? Elbette bu bir ekip isi ama hak yemeyeyim icim rahat olsun. Buarada Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

Merhaba,
Uye olmayi dusunuyorum ama birkac sey ogrenmek istiyorum:
1-Hem ilk uyelikte hem de sonraki alisverislerde karta taksit imkani oluyor mu? Oluyorsa hangi karta/kartlara?
2-Uyelik asamasini atlattiktan sonra ne oluyor? Egitimden bahsedilmis ama bu egitimler ne zaman, nerede ve ne sekilde oluyor?
3-Kazanc turlerini pek anlayamadim. Oncelikle sunu belirteyim ben de satis yapamam diyenlerdenim. Grup lideri veya ne deniyorsa bizim satislardan para kazaniyor. Biz de uye yaptigimiz is ortaklarinin satislarindan kazaniyoruz. Galiba grup cirosu diye bisey var ve uyeler de kazanc elde ediyor. E ben satis yapamazsam sizin yaptiginiz satislardan kazanc saglamis olmayacak miyim? Sacmaliyor muyum yoksa bir noktayi kaciriyor muyum? Elbette bu bir ekip isi ama hak yemeyeyim icim rahat olsun. Buarada Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
mesaj atıyorum sıze

Vay anasını arkadaş şu ürün hakkında bilgi alayım dedim herkes üye toplamanın peşinde kaç kez ikaz edilmiş ama hala aynı pess resmen hevesim kaçtı şu topikten sonra

Merhaba yeni üye oldum ürünleri beğendiğim için ve sadece kendim kullanmak için satışla uğraşamam açıkçası.. sormak istediğim bir konu var tecrübeli arkadaslara...
yeni üyeyim dediğim gibi siparisimde vazgeçtigm bir ürün oldu ve müşteri hizmetlerini arayıp siparis iptali istedim ve iptal edildi ancakkk para karttan kesildi yani siparis iptal olmasına rağmen para iadesi yapılmamış oldu...

acaba başına böyle bir durum gelen oldu mu iade kaç günde yapılır. .sanırım iadelerde pek hızlı deg sirket.
yardım ederseniz sevinirim tesekkurler

Merhaba yeni üye oldum ürünleri beğendiğim için ve sadece kendim kullanmak için satışla uğraşamam açıkçası.. sormak istediğim bir konu var tecrübeli arkadaslara...
yeni üyeyim dediğim gibi siparisimde vazgeçtigm bir ürün oldu ve müşteri hizmetlerini arayıp siparis iptali istedim ve iptal edildi ancakkk para karttan kesildi yani siparis iptal olmasına rağmen para iadesi yapılmamış oldu...

acaba başına böyle bir durum gelen oldu mu iade kaç günde yapılır. .sanırım iadelerde pek hızlı deg sirket.
yardım ederseniz sevinirim tesekkurler
Evet iadelerde hızlı degil.. Ben 600 liralik iadeyi tam 33 is gunu sonrasınd alabildim ..

Vay anasını arkadaş şu ürün hakkında bilgi alayım dedim herkes üye toplamanın peşinde kaç kez ikaz edilmiş ama hala aynı pess resmen hevesim kaçtı şu topikten sonra
Ben yardıöcı olabilirim urunlerle ilgili.. Uye topladıkca prim artıyor onun ıcın:KK66: ne merak ediyorsanız cevaplarım uyelık sart degil:KK66:

X