Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Selam kızlar ben gözde,

İş ortağım olmak isteyenleri bekliyorum.
Ayrıca tüm öğrenmek istediğiniz konular için özelden mesaj yazabilirsiniz.

Hiç süphesiz ki kazancınızı ikiye üçe beşe katlamak tamamen sizin elinize..

Merhabalar☺️İstanbul da Bulunuyorum Ekibime yeni ortaklar arıyorum ve sonuna kadar destek vaad ediyorum.Hayalleri ve hedefleri olan arkadaşlarımla çalışmak için her zaman burdayım

Screenshot_2016-06-22-01-58-14.png
Screenshot_2016-06-22-01-58-14.png

Ben makyaj urunlerini kullaniyorum cevremde cokta kullanan var kendi urunlerimi kendim siparis etmek icin uye oldum satis yada uyelik toplama amacim yok ama urunler gayet guzel

Bu fotoda paylastigim kisi tanidiklardan birisi arkadaslar LR in urun icerikleri gercekten temiz olmasiyla birlikte hem de vaad ettiklerini inanilmaz bir sekildw gerceklestirmektedir bir cok insan bizim gibi hem is ortakligi yapiyor hemde kullaniyor sedef egzaman vucut catlakligi ve daha 900 kusur farkli urunleriyle insan larin hayatina deger katiryor Türkiyede 3 seneden beri var olmasina ragmen inanilmaz hizda bir cok insan LR la tanisip memnun oluyorlar

Ben makyaj urunlerini kullaniyorum cevremde cokta kullanan var kendi urunlerimi kendim siparis etmek icin uye oldum satis yada uyelik toplama amacim yok ama urunler gayet guzel
Zaten bu zorla yapilacak bir durum degildir urunler dermotest onayli ki zaten LR dunya saglim orgutuyle birlikte calisir ki sizin gibi bir cok insan is ortakli icin deil urunlerden vaz gecemediklerinden indirimli almak icin uye oluyorlar

Evet arkadaslar sozlerimizi kullanicilarimizla bir kac resimle kanitlama geregi duydum LR sirketinin kalitesini ilerleyen gunlerde ancak denerseniz anliayacaksiniz ki LR ile hayatini degistiren insanlar var simdi size soruyorum bir kere deneyin ne kaybediceksinizki

LR makyaj mazemeleri dahil tum urunleri hyvanlar uzerinden test edilmez
Ve hepsi dermotest onaylidir yani kozmetik urunleri yanisi sira tum urunleri alrjisi olan insanlarda kullanabilir
Parfumlerinden soz edicek olursak bir cok kalite sidandartlarindan bile gecmis bulunmakta ve unlu markalarin yer aldigi kalitesi velli eden belgesi olan tek netvork sirketi dir
Bunlarin yanisira astim hastalari dahi olmak uzeri parfumlerini kullanabilir
Diger parfum esansi genelde %18 iken LR parfumlerinde %23 dur

Birazda LR is ortakligindan bahsedelim size LR da uye olmak isteyen kisi ilk olarak urunlerin saglam kaliteli okdugu zaten bilerek girmektedir zaten ben gibi bir cok kiside urun kalitesinden daha fazla yararlanmak adina uye olup indirilimli olrak kullanmak istemistir
LR dah uye olan kisi ilk basta bunu bilmelidir kota derdi yoktur
Yani kisi ister ilgilenir ister ilgilenmez ilgilenmedigi taktirde her hangi bir zarara veya baskiya ugramaz kisi hürdur tamamen
Ikincisi ise kisi is ortakligi yapmak istediginde bir kac ana unsurdan bahsedelim musteri urunu secim istediginde en kotu halde urunu alacak parasi olmadigi farz edelim musterinin LR is ortagi zaten iki ay icinde urun degisim hakkina sahiptir bu yuzden urun elimde kaldi diye bir derdimiz yoktur
LR is ortagi istedigi zaman is ortakligini fes edebilir her hangi bir taahhut imzalamaz
Kisi nin para kazanma siniri yoktur calistigi hak ettigi miktari sinirsiz bir sekilde her ay arttirabilir
Ilk olarak sattigi urunlerde %40 kari vardir zaten ve ayni zamanda her urunun kendisine ait puan sisteminde 250 pw eristigi taktirde zaten ki bu bir evin aylik ihtiyaclarinin karsilayacgi bir puandir %3 den baslarak bireysel primleri vardir
Diger prim sistemide fark primidir
Daha baslar baslamaz 3 kar etme imkani sunar LR Size ki zorlama yoktur kimse size neden calismiyorsunuz demez
Ayni zamanda saat tablet cep tel ve bir cok araba modelinden olusan araba kullanma hakki verir size ve bunlar icin herhangi bir bedel odemezsiniz
Yani keyfe kederdir isteyen ek gelir isteyen direk gelir elde eder
LRa uye olupta calismayan insan ne kar eder ne zarar yani bir kaybi olmaz ama biraz ilgilenmeyle siz bile tahmin edemeyeceginiz miktarda gelir elde etmeye baslarsiniz

Tanıdığınız veya tanımadığınız insanların yani size ait olmayan fotoğrafları nasıl paylaşıyorsunuz ?
Başınız ciddi olarak belaya girer bu konuda site olarak uyarmadınız demeyin.

Günaydın bizim yanimizda sizde olmak istermisiniz ☝#LR
Yuzlerce hatta binlerce is ortagi aranmaktadir
✔Okuma yazma bileceksin
✔Konusabileceksin
✔Bu iki ozelliginiz var ise yeterlidir
✔Egitim durumunuz onemli degil, herkese hitap edebilrisiniz.
✔Yabanci dil bilirseniz kazancinizi katlarsiniz, yoksa kendi dilimiz bize cokca yeter
✔Serbestce giyinebilirsiniz
✔Mesai saati sizin belirlediginiz sekilde
✔Ayin 15inde hesabiniza yaticak olan hakedilmiş priminiz
✔Emeginizin karsiliginda aldiginiz aylik kazancinizla birlikte hedeflenen basariya ulastiginizda
↘Seiko ozel tasarim LR Kol saati⌚
↘Samsung tablet
↘Samsung telefon
↘Opel Corsa↔Renault Clio
↘Mercedes
↘Porsche
hakedebilirsiniz.

✔Miras hakki, erken emeklilik imkani, ek-sabit gelir, sosyal yasanti, kisisel gelisim, serbest zaman, arkadas cevresi ve kocaman bi aile.. Burda patron sizsiniz nekdr cok calisirsaniz o kadar cok kazanirsiniz. Hepsi bu☺
Detayli bilgi icin bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Ben ailesine bunu okuyunca girmeyi dusundum tabi kuzenimin vesilesiyle girdigime hic pisman deilim hemde hic ilk basta kendim kullanmak icin uye oldum cunku urunleri gercekten cok saglam ve kaliteli rahatsizli olan ve buna cozum yolu bulmak isteyen insanlar lutfen buraya yazsin kendilerine LR ailesi olrak yardimci olmak isteriz

Tanıdığınız veya tanımadığınız insanların yani size ait olmayan fotoğrafları nasıl paylaşıyorsunuz ?
Başınız ciddi olarak belaya girer bu konuda site olarak uyarmadınız demeyin.
Uyariniz icin tesekkurler bu sekilde dusunmemistim bundan sonra foto paylasirsam kisiden izin alarak paylasicama eminbolabilirsiniz

X