Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Eklem sıvı azlığı - romatizma tarzı bir ağrı ise sıkıntı spray+msm jel +sivera içecek ile desteklenmelidir

Merhaba
Lr danismani urunleri nasil alir once onu anlatayim size
Lr pesin yani kapali hesap ile çalışır bu ne demektir aldiginiz ürünleri ister havale ister kredi karti ister nakit olarak kapida odeme ile yaparsiniz yani adiniza fatura edilen her urunw teslimat sirasinda odemesi yapildigi icin sonradan karsiniza borç icra faiz gibi bir sey cikmaz. Lr henuz sitesinden uyelik yapilmadihi icin uyeliklerinizi sadece danirman olan bizler yapabiliyoruz. Uyelik sirasinda gircek olan siparisleriniz ve sonrasinda yapacaginiz tum alisverislerinizde % 40 kar orani ile alirsiniz. Urun sattikca ve ekip kurcukca para kazanirsiniz lr iii kez farkli zamanlarda en iyi networking firmasi seçilmiştir. Korkmadan uye olabilirniz

Merhaba bende lr is orta giyim bir yakin ima box set sattım fakat yüzünde kızartma ve yanma olmuş bu neden oldu
Merhaba
Urunlerimiz her ne kadar bitkisel olsada sonucta bazi kisilerin bitkilerede alerjisi olabilir. Siz siz olun urun satmadsn once sprey yada aloevera icerek kremlerden bir miktar kulak arkasina yada bilegin on yüzüne sürün biraz bekleyin etkiye gore onerirsiniz.
Ayrica bende cildim icin msm krem kullanıyorum ve ilk kullandihim günlerde cildimde hafif yanma ve kizariklik yapti ama yikayinca geçti bu karsilarsilan bir durum yikadiktan sonra gecen bir sorun ise bir kac gune kadar cilt uyum sağlayabiliyor ama alerji gibi karbarti kasinma sulu yara vs yapiyor ise aninda kesilmeli kulalnimi

Üye olmak mantıklı mı sadece ürün almak isteyenler için. Biz de ablamla ürünlerini kullanmak istiyoruz .
Merhaba
Lr uyelihinden korkmayin migros indirim karti gibi düşünün kart yaninizdayken nasil indirimli aliyorsunuz ürünleri lr in size verdigi sifre ile urunleri alirkende ayni sekilde indirimli alirsiniz uyelik ucreti kotasi satis zorunluluğu vs yok dilerseniz daha detayli bilgi icin bana yazabilirsiniz yardimci olmak isterim hem size hemde ablaniza

Ben de laden çayı var bunu içiyorum alerjik egzamaya da iyi geldiği araştırmalarla kanıtlanmış cistus incanus latince ismi, bu çayı kullanan başka arkadaşlar da var mıdır acaba grip ve öksürüpe de çok iyi geliyormuş deneyenler yazarsa çok sevinirim ben 4,5 gündür içiyorum box set de kullanıyorum biraz daha geçsin sonuç alacağımı ümit ediyorum paylaşacağım şuanda yumurta alerjisi yüzünden kızarmış cildim pul pul dökülmeye başladı inşallah geçiyordur.

Bir de çatlaklar için olan dermaintense aldım doğum çatlaklarım için 1 hafta oldu o da ve hafif kızarıklık ve hafif kaşınıyor sanki iyileşiyor diye ümitliyim kullanan var mı çatlak için spreyle kullanıyorum ben.

Kış aylarında mutlaka misafirlerinize ikram edin... LR ı tanımaları için en güzel urunlerden biri tadı da gayet güzel ...
Cistus Incanus Uygulamaları.
virüs, bakteri ve mantar enfeksiyonlarına karşı etkilidir.
Kardiyovasküler istikrar katkıda bulunur.
Kemik yoğunluğu İyileştirmede etkilidir.
Bağışıklık sistemini güçlendirerek Bağırsak florasının Restorasyonu sağlar.
Ağır metaller karşı detoksifiye,
Serbest radikallere karşı antioksidan koruma.
Cistus Güçlü bir anti-enflamatuar.
Cistus Deri yaşlanması yavaşlatır.
Bademcik iltihabı ,Egzama ,Viral hastalıklar,Sistit,Akne.
Cistus Incanus bağırsak bölgesinde bir koruyucu duvar oluşturur.
Hücre metabolizması koruma olarak hizmet vermektedir.
Siğiller ve herpes karşı etkilidir.
Cistus kenelere karşı önleyici olabilir.
Çürük ve periodontal profilaksi karşı etkilidir.
Cistus kanser tedavisi için yardımcı olarak kullanılabilir. ( Burada özellikle vurgu kolon kanseri )
Çinko + C vitamini ile bağışıklık sistemini destekler.
Cistus Incanus Çay
% 95 Cistus Incanus yaprakları
% 5 Canlandırıcı nane yaprakları içeren bitkisel çay.
%100 doğal içerik, tamamen bitkisel.
Yapay aroma içermez.
Soğuk Algınlığı ve Gribin Önlenmesi için günlük içecek olarak kullanılır.
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Antioksidan, anti-inflamatuar, balgam söktürücü özeliği vardır.
Sipariş alınır

canım yaz bana özelden ben de satış temsilcisiyim konuşalım

LR geniş bilgi ve ayrıntılı detay için bana özelden mesaj atın sizi arayıp anlatayım arkadaşlar ben de LR lideriyim

bunjn gibi birçok musteri memnuniyetleri icin sizi sayfama bekliyorum sayfami isteyene özelden yazıyorum

Mrb arkadaşlar ben de ek gelir için üye olsam mi diye dusunuyorum fakat hiç satış yapma yeteneğim yoktur bir ara kozmetik urunu yapayım dedim beceremedim bunu yapabilir miyim üye olup çıkmak istesem ücret alıyorlar mi ya da üyelik ücreti falan var mi ne kadar satış yaparsak ne kadar gelir elde ediliyor bilen varsa bilgi verebilir mi

Nemokup Merhaba
Ozelden bilgi veriyorum size

]Merhaba bayanlar lr ürünlerini kullanıyorum çok memnunum özellikle sivera içecek mucize gibidetaylı bilgi için bana mesaj atabilirsiniz boyun fıtığı ağrımı dindirdi kaslarım taş gibiydi yumuşattı resmen kuş gibi sekesim geliyorayrıca iştah kesici özelliği var yemeklerden önce içilince zayıflamaya yardımcı oluyor hem de bölgesel yemeklerden sonra içerseniz de kilo aldırıyor.çok samimi olarak yazıyorum gerçekten.bana ulaşın ürünler hakkında detaylı bilgim var

Lr iş ortağıyım, Malatya ve çevresinden Lr ile ilgili bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.

Lr aloe vera sizde kişisel ürünleri severek kullanacağınız dan eminim cilt bakım epilasyon leke tedavilerinde cilt rahatsızlıklarında uzman olarak tavsiye ediyorum müsterilerime güvenle veriyorum ve benimde yaptığım tedavilerin sonucu hizlanilerliyor iş ortağı olmak isteyenler banada mail atabilirler ürünler hakkında eğitim veririm destek olurum sevgiyle kalın

Evet kesinlikle üye olursanız indirimli alırsınız ama ne alacağınızı sorunlarınız neler belirlemek isterseniz mesaj atın yardımcı olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…