Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Merhaba. Doğumdan kaynaklı çatlaklar var kırmızı çizgiler halinde. Ne önerirsiniz?
acil durum spreyi ve dermaintense aldım,ben düzensiz kullanıyorum faydasını gördüm 1 ayoldu tamamen geçirmedi henüz devam edicem. düzenli kullanım da iyi sonuçlar var arkadaşlarım arasında.

Satış yapmak yasaktır, lütfen sadece ürünler hakkında yazınız.

Bilmiyordum pardon konya icin satışımız burdan

Eklentiler

• IMG_20160329_230434.jpg
    IMG_20160329_230434.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 66
  • lrkonyasatis-20160331-0001.jpg
    lrkonyasatis-20160331-0001.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman sprey.msm jel ve ekstradan piling yeterli diyorsunuz.uye olursam satis yapmak zorundamiyim ben sadece bunlari alicam o yuzden uye olmak istemiyorum

Hayır üye olduğunuz zaman satış yapmak zorunda değilsiniz... hatta her ay ürün almak zorundada değilsiniz..

acil durum spreyi ve dermaintense aldım,ben düzensiz kullanıyorum faydasını gördüm 1 ayoldu tamamen geçirmedi henüz devam edicem. düzenli kullanım da iyi sonuçlar var arkadaşlarım arasında.
Doğum çatlakları için peeling ilave etmeniz gerekiyor kullandığınız ürünlere...

Sanırım yeteri kadar açık yazamadım.
Bu sitede markası ne olursa olsun kozmetik ürünleri satışı yapan hiç kimse satış ve reklam yapamaz, üye toplayamaz, referans numarası veremez, alt kadro oluşturamaz, satış yaptığı Facebook, instagram, blog vb alanların linklerini veremez, yasaktır.

Lr urunleri ile bircok kisinin hayatina dokunduk tanistirarak kaliteli ve iyilestirici bu urunler artik evimizin her kosesinde...hepiniz gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz

bende lr ile tanışalı henüz 1 ay oldu ama çok memnun kaldım sadece kendime uygun fiyatta ürün almak için üye olmuştum ama elimde katologu görenlerde kullanmaya başladı ve artık satışta yapıyorum Eskişehir den ürün almak isteyen veya üye olmak isteyen olursa yardımcı olurum :))))

İlk kez üye olacağım. Üyelik işlemi nasıl oluyor. İş ortağından İlkez katalog fiyatı 85 tl olan ürünler alıp ürünler bana gelince üyelik yapılabileceği gibi bir şey söylendi. Üyelik girişini iş ortağı yapıp ben üye adı ve şifrem ile sitenizden ilk alışverişimi kendim yapamıyormuyum anlamadım.Doğru olan nedir?

İlk kez üye olacağım. Üyelik işlemi nasıl oluyor. İş ortağından İlkez katalog fiyatı 85 tl olan ürünler alıp ürünler bana gelince üyelik yapılabileceği gibi bir şey söylendi. Üyelik girişini iş ortağı yapıp ben üye adı ve şifrem ile sitenizden ilk alışverişimi kendim yapamıyormuyum anlamadım.Doğru olan nedir?
Selamlar ilk üyelik için siparişinizle beraber isim soyisim adres tc gibi bilgiler alınarak giriliyor, minimum 85 tl lik alışveriş yapılıyor üyelik girişi için ekstra bir ücret yok, 100tl geçince kargo da ödenmiyor. Bundan sonra üye no ve şifreniz geliyor mail veya tel mesajıyla, 2. alışverişten itibaren kendiniz yapıyorsunuz. İlk seferinde form doldurup göndermesi gerekiyor üye yapan kişinin o sebeple.

teşekkür ederim.
Selamlar ilk üyelik için siparişinizle beraber isim soyisim adres tc gibi bilgiler alınarak giriliyor, minimum 85 tl lik alışveriş yapılıyor üyelik girişi için ekstra bir ücret yok, 100tl geçince kargo da ödenmiyor. Bundan sonra üye no ve şifreniz geliyor mail veya tel mesajıyla, 2. alışverişten itibaren kendiniz yapıyorsunuz. İlk seferinde form doldurup göndermesi gerekiyor üye yapan kişinin o sebeple.

teşekkür ederim.

Ekibime katılmak isteyen msj atsın... Süpriz hediyelerim olacak...:KK200:

ürünleri uzun yıllar kullanarak deneyimledim ve artık insanlara tavsiye edip satma fikriyle burdayım..herseyden önce adil ve seffaf bir şirket misyonuna sahip olan LR ile işortağı olmak güzel özellikle başlangıc ödülünü daha ilk ay haketmiş bir ekibe sahip olmak ayrı güzel..sizlerde lutfen önce deneyin ve insanlara memnun kaldığınız ürnleri tavsiye edin evet ödüller güzel kazanc sistemi harika ama öncelik ürünlerin kalitesi ve memnuniyet..ürün ve sonuç odaklı çalışmak isterseniz ve tecrübeli bir ekiple çalışıp güzel bir gelir hatta ek gelir bile olabilir elde etmek isterseniz ve ekip ruhunu yasayıp hayatınıza anlam ve değer katmak isterseniz lütfen bana ulaşın..

Arkadaşlar sivilce ve sivilcelerden kalan lekeler var. Yuzumun tamamı sıvılce değil. Karma bi cildim var kullanmam gerekiyor. Okuduğum kadarıyla micro silver set ve box set öneriliyor. Ne sekilde kullanacagimi anlatabilir misiniz. Yardımcı olursaniz sevinirim :)))

Acik yara yada kizariklik vs yoksa box set kullanmayin fazladan urun tavsiye ediyor bircok arkadasimiz gerek yok bunlara microsilver seti kullanin..sivilceli ciltlere en iyi gelen o..eger cilt renginizde farklilik olustuysa veya lekeler varsa msm jel gayet basarili bu konuda tecrubeyle sabittir..eger gorusmek isterseniz yardimci olurum indirimli almaniz konusunda ozelden yazin ltfn..

Merhaba herkese
Ben 7 ay once Lrdan haberdar oldum bebegim premature dogdu. birde esimden bagimsiz aylik belli bir gelirim var Floryada oturuyorum arabam var amaaan zaten satamam ugrasamam diyerek hic ilgilenmemistim. buyuk bi aptallik yaptim. Izmirde oturan yakin bi arkadasim hic israr etmeden ustun koru anlatti bende cok ilgilenmeyince bi daha hic o konuda konusmadik. Gecen cumartesi Lr istanbul toplantisinda takim lideri oldugu icin sahnedeydi resimlerini fln ekledi facebooka, arabayi girdum 7 ay ince baslayan o arkadasimin suan ayda 3000 tl.gelir arti mercedes sahibi olmasina 2 ay kaldigini gordum... soylemesi ayip hem tebrik etmek hemde konuyu anlamak icin aradim pazar gunu. Uzun uzun konustuk, bana dediki bi arastir, birde bizim Lr isortagi grubuna ekliyim seni sadece takip et olanlari kafanda olussun dedi... inanin 1 haftada CEVREM yok diyen ben , hem uye oldum hemde tam 6 gunde simdilik 4 kisilik bir grup kurdum Allahimin izniyle onumuzdeki ay takim lideri olmak hedefin...
Sizle telefonlasalim daha detayli anlatirim ve istanbuldaysaniz evime de beklerim bi kahveye yada nereye isterseniz orda floryada oturuyorum.
Soyleki urunler tamamen bitkisel ve en yuksek kalitede. Ben 7 yil kadar kozmetik sektorundeydim. Fransa Grasse da Argeville firmasinda egitim gordum. urunlerden herhangi birini 1 defa kullanan sizin aramaniza gerek kalmadan kendi arayip urunlerden istiyor... suan hicbir hayvan deneyi yapilmadan en cok satan organik urun yelpazesi olan hem de cilt hastalijlari tedavisinde kullanilan aloevera icerigi Lr firmasina ait tum urunleri patentli bu yuzden alternatifi yok. dunyada en cok kazandiran ve cok kisa surede araba veren tek Network agi...
Bunlarin yaninda dedigim gibi Cok sukur iyi bir standartta yasiyorum isi birakana dek aktif ishayatinsaydim. Fransiz lisesi sonrasi isvicrede lise egitimi mi tamamladim ama kim istemez aylik devamli artan maas ek gelir hemde bebegimle ilgilenirken hemde sosyallesirken. Kim 0 arabaya corsa mercedes porche ye kadar giden bi siralamayla binmek istenez ki? Esime sormadan kendi arti gelirimle tatil planlamak 1 yasindaki oglumun gelecegine yatirim yapmak... ben ikna olmasi zor biriyimdir, birakin ikna olmayi suan deliler gibi isin icine girdim her bos animi degerlendiriyorum...
Bu 6 gunde en yakinimlarindan birarkadasimn kuzeninin bahcesehirde 3 cocuguyla Lr dan kazandigi paralari ve mercedesi gordum.. iyice hirs ve umutlandim.
Ilgienirseniz her anlamda yardimci olurum ben ..... platin baskanin alt ekibinden girdim google da bakarsaniz 18 nisanda porche panamerasini aldi ayda 87.bin tl geliri var belki bu ay 100.bin olacak. Sizide bizim ekibe aliriz ve dunya iyisi dunya tatlisi annelerle birlikte calismaya baslarsiniz. Brnim izmirde dedigim arkadasimin biri 3 biri 1 bucuk yasinda 2 oglu var ve ne yardimcisi ne biseyi olmadan 7. Ayinda 3000 kusur lira geliri var zaten hesaplarini ve o ay yatan maaslarimzii paylasiyoruz grubumuzda. Uygun oldugunuzda istediginiz sekilde iletisime gecelim sizde aklinizdakileri sorun sistemi ogrenin
Isterseniz ben ararim sizi isterseniz siz arayin ben bu arada uyelik hersey cok basit ama herseyi tam anlayip uye olmaniz sizin icin faydali konuyu anlayin en onemlisi o
Mesaj atarak bana ulasabilirsinix.
Bunun yani sira hayatimda 3 defa HEMOROID sorunu yasadik 3u de korkunctu . Dun sabah hemoroidle uyndim bebegim var ve ne yerde ne gokte duramiyiruj o derece hemen aloevera urunleri hakkinda bilgi aldigim cilt doktorunu aradim. Bana Acil durum sprayi sikip buzdilabidna soguttugum Concentre jeli kullanmami soyledi. Tek sefer yemin ederim tek seferde 3 saat sonra ne hemoroid ne agri... bu benim ilk mucize deneyimim kullanan yakinlarinjzla konusrsaniz nelere nasil iyi geldigi hakkaten inanilmaz etkili.oldugunu anlatirlar

LR Health & Beauty Systems 1985 yılında Almanya' da kurulmuş, şu anda 30 ülkede, 300.000' e yaklaşan bağımsız iş ortağı ile başarıyla faaliyet gösteren bir Alman şirketidir.

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticileri arasındadır. 2004 yılından itibaren LR Türkiye' de faaliyet göstermektedir.

LR ürünleri ile doğrudan satış yöntemiyle hemen çalışmaya başlayıp, ek gelir kazanabilirsiniz.
Giriş aidatı veya üyelik ücreti ödemeden, LR bağımsız iş ortağı olarak:

• Çalışma zamanınızı siz belirleyin (part-time, tam zamanlı, evden çalışma...)
    • Aylık kota veya stok zorunluluğunuz yok
    • Alış fiyatı üzerinden %40 kâr ile ürün satın
    • Ekibinizdeki iş ortaklarınızın satışları üzerinden prim kazanın
    • Aylık yaklaşık 15.000 TL' lik bir ciroya ulaşınca Opel Corsa/Renault Clio şirket aracına binin
    • Ücretsiz eğitim ve kamplara katılın
    • Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak bırakın
Siz de LR bağımsız iş ortağı olarak büyüyen ekibimize katılıp, indirimli ürün satın almak veya ek gelir elde etmek istiyorsanız ... adresindeki formu doldurup, bize ulaşın.

X