Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Nemokup Merhaba
Ozelden bilgi veriyorum size
Nemokup size her zaman yardımcı bir ekiple başarılı olabileceğiniz inanıyorum sadece iş ortağı yapıp öylece bırakmıyoruz satış teknikleri yada ürünleri doğru kullanmak gerekli olduğunu ve tüm üyelerimizin kullandığı face sayfamızdan her şeyi paylaşıyoruz daha keyifli ve verimli çalışıyorsunuz kim nasıl başarmış örnek aliyoruz bana ulaşın size yardımcı olurum yada mail atın dönerim size

Son düzenleyen: Moderatör:
Acil durum spreyi ni geceleri cildinize sıkabilirsiniz aslında 3 lü seti var kremleri yle haftada 2 kez cildinize süreniz leke nemsizlik ufaknkir
İlk Soru Benden İlk yardım spreyi hakkında bilgi ve görüşlerini ögrenmek istiyorum ..
Sprey cilde sıkabilirsiniz rahatlatıcı özelliği vardır hatta 3 lü set var icinde bü sprey ile cilt bakımında kullanılabiliyor leke nemsizlik sivilce ben akne sıkıp kremlerinizi etkisi yüksek ayrıca mantar gibi durumlarda antiseptik özelliği var pişıķlerde yaniklarda yaralardan ağız atlarsa benler de siğil lerde kullanin

Ben Izmir Bergama da oturuyorum sivilce ile ilgili ürünlerle ilgili bilgi almak istiyorum ve bununla ilgili ürün almak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

Arkadaslar cilt lekeleri ve ciller icin ne kullanmaliyim acaba.bir iki kisiye sordum 5ten fazla lr ürünü söyledi hepside cok pahali.en minimize şekilde nasıl alirm acaba

Arkadaslar cilt lekeleri ve ciller icin ne kullanmaliyim acaba.bir iki kisiye sordum 5ten fazla lr ürünü söyledi hepside cok pahali.en minimize şekilde nasıl alirm acaba
Merhaba, aloevera acil durum spreyi ve msm jel kullanabilirsiniz, üye olup indirimli alırsınız zaten 85tl yi geçiyor muhtemelen. 5 ürüne gerek yok güneş ve doğum lekelerinde ikisini öneriyoruz. Peeling yaparak cildi yenilemek isterseniz aloevera peeling gayet başarılı leke tedavisi için isterseniz onu da alabilirsiniz. Onun haricinde msm jeli sürüp güneşe çıkmamak gerekiyor, gece daha etkili. Başka sorunuz varsa yardımcı olabilirim. Ben de istanbuldan bir iş ortağıyım.

Son düzenleme:
Ben Izmir Bergama da oturuyorum sivilce ile ilgili ürünlerle ilgili bilgi almak istiyorum ve bununla ilgili ürün almak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz
Merhaba ben İstanbul'dayım LR iş ortağıyım, aynı zamanda moleküler biyologum, sivilce için microsilver set (içinde yüz yıkama jeli ve sivilce kremi var) ve içerden destek olarak sivera içecek önerebilirim, üye olarak indirimli alınıyor, başka bir ücret ödemiyorsunuz. 100tl üstü kargoda ödenmiyor. Başka sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

O zaman sprey.msm jel ve ekstradan piling yeterli diyorsunuz.uye olursam satis yapmak zorundamiyim ben sadece bunlari alicam o yuzden uye olmak istemiyorum

O zaman sprey.msm jel ve ekstradan piling yeterli diyorsunuz.uye olursam satis yapmak zorundamiyim ben sadece bunlari alicam o yuzden uye olmak istemiyorum
Başka bi ürün önerilmiyor, inşallah yeterli olacaktır. Ben de ürün almak için üye oldum katalog fiyatları pahalı çünkü ama bir zorunluluk yok yani satarsanız veya üye yapabilirseniz para kazanabilirsiniz, istemezseniz sadece ürününüzü alır birdaha sipariş vermezsiniz. Veya istediğiniz, biten ürün olursa şifrenizle girip kendi alışverişinizi yapabilirsiniz. Öteki türlü %40 fazla ödüyorsunuz. Üyeliğin avantajları bunlar

Selamun aleykum. Vucudumda lekeler var açık we koyu. Bunun için öneriniz nedir?

Selamun aleykum. Vucudumda lekeler var açık we koyu. Bunun için öneriniz nedir?
Aleyküm selam güneş ve doğum lekeleriyse bahsettiğiniz acil durum spreyi ve MSM jelimizi öneriyoruz, metil sülfür metan ciltteki melanin pigmentlerini açıyor. spreyimiz de cildi tamir ediyor, yara yanık gibi durumlarda da kullanılan çok amaçlı bir sprey.

Benm de lazerden sonra bikini bölgesinde yanık oluştu ve bacaklarımda kırmızı kırmızı noktalar var acayip kaşınıyor psikolojim bozuluyor bacaklarıma her baktığımda hangi ürünü kullanmalıyım lütfen yardımmmm

iyi geceler kaşıntı kuruluk yüzünden olabilir, nemlendirme ve iyileşmesi için box setimizi önerebilirim, lekeler içinse box setin içinde olan sprey ve üstüne msm jel kullanılabilir.

satış zorunlulugu yok ulaşın yardımcı olalım isterseniz

Kozmetik markalarına ait başlıklar ürünler hakkında olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi yazın, markaların temsilcileri olanlar birbiriyle bilgi alışverişi yapsın diye açıldı.
Üye toplamanız, referans numarası vermeniz, satış yapmanız için değil.
Lütfen kurallara uyunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…