Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

lr ile çok olmadı tanışalı ama önce benim sonra da çevremde sewdiklerimin hayatına çok şey kattı gerçekten çok kaliteli bir firmaaa keşke bütün firmalar böyle kailteli olsa... düşünmeden geçmeyin kendinize bir fırsat ve şans vermeden hiçbir yolda yürüyemezsiniz.... bilgi yada sormak istediğiniz bir şey olursa buyrun kızlar.

Lr dermaintense gerçekten sedef ve egzama da etkili midir? Kesin sonuç alınmayacagini okudum sitesinde kullanıp memnun kalan var mı?

Merhaba catlaklar icin olumlu kullanici yorumlari var. Ben kendim de algetic sikilastirici seti aldim 1 aydır kullanıyorum ve faydasini görüyorum. .. ... dan bana detaylar icin ulaşabilirsiniz. .. Kural ihlali olmasin...
Bayanlar,çatlak kremi nasıl ?
Ürünün adı,fiyatı nedir ?
Sizlere olumlu geri dönüş oluyor mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de lr üyesiyim çatlak setiyle harita gibi olan Karnım ve bacaklarim düzeldi çok şükür:KK49:
Ayrıca Yüzümdeki lekeler box set ve peelingle geçti. Üstüne bi de para kazaniyorum çok şükür her ay da artıyor:KK22:
Sorularınız olursa seve seve yardimci olurum arkadaşlar :KK52:

ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE EKİBİME KATILIP BU SICAK AİLEYE KATILMAK İSTEYEN OLURSA BANA MAİL ATABİLİR :) ...
Mıcro sılver set ile yüzümdeki güneş lekeleri yok olmaya başladı (Y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayanlar,çatlak kremi nasıl ?
Ürünün adı,fiyatı nedir ?
Sizlere olumlu geri dönüş oluyor mu ?
cache_500_1__i_48781998_TRW.jpg

Arkadaslar merhaba bende 30 haftalik hamileyim ilk hamileligimden kalan ve simdi olusmakta olan catlaklarim var kardesim bana dun aloe vera acil yardim spreyi dermaintense ve aloe vera dus peelingini almis bu urunleri dogumdan sonrami kullanicam vede nasil kullanicam kullanipta olumlu sonuc alanlar var mi yardimci olabilirmisiniz ltfn

Ben de lr üyesiyim çatlak setiyle harita gibi olan Karnım ve bacaklarim düzeldi çok şükür:KK49:
Ayrıca Yüzümdeki lekeler box set ve peelingle geçti. Üstüne bi de para kazaniyorum çok şükür her ay da artıyor:KK22:
Sorularınız olursa seve seve yardimci olurum arkadaşlar :KK52:
Merhaba.bana yardimci olabilirmisin.bir arkadas üye ol dedi.ama bazı sorularım var onada sordum pek anlamadım siz yardimci olurmusunuz sorsam

Arkadaslar merhaba bende 30 haftalik hamileyim ilk hamileligimden kalan ve simdi olusmakta olan catlaklarim var kardesim bana dun aloe vera acil yardim spreyi dermaintense ve aloe vera dus peelingini almis bu urunleri dogumdan sonrami kullanicam vede nasil kullanicam kullanipta olumlu sonuc alanlar var mi yardimci olabilirmisiniz ltfn

Merhaba elinizdeki ürünleri doğumdan sonra sırayla sprey ve dermantence krem olarak uygulamalısınız.duş peelingide duşta kullanıyoruz.özellikle duşta çatlak olan bölgelere kullanırsanız daha iyi olur. Kullanıcılarımız memnunlar gerçekten.yanlız her kişiye aynı etkiyi gösterecek kesin geçer gibi bir iddiamız yok. Bebişinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim.

Merhaba elinizdeki ürünleri doğumdan sonra sırayla sprey ve dermantence krem olarak uygulamalısınız.duş peelingide duşta kullanıyoruz.özellikle duşta çatlak olan bölgelere kullanırsanız daha iyi olur. Kullanıcılarımız memnunlar gerçekten.yanlız her kişiye aynı etkiyi gösterecek kesin geçer gibi bir iddiamız yok. Bebişinizi sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim.
Tsk ederim cvp icin dogumdan sonra uyvulucam ins banada faydasi olurda bende burda yazarim tavsiyelerimi :)

merhaba arkadaşlar lr iş ortaklarından biriyim.herhangi bir sorunuz ya da uyelik hakkında görüşmek
isterseniz mesaj yollayabilirsiniz.sağlıcakla kalın

X