Lr World Kullanıcıları ve İş Ortakları Bilgi Paylaşım Yeri ..

Merhabalar. Açtığım konudan ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Merak ettiklerinizi yazın cevaplarım.

Sakarya dan LR ürünleri hakkında bilgi almak ve üye olmak isteyenler bana ulaşabilir. ....

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bende LR işortagıyım. LR ürünleriyle ilgili bilgi almak isteyen ve üye olmak isteyenler yazabilirler yardımcı olurum...

merhaba catlaklar icin aloe vera sprey ve dermaintense kullanabılırsınız gonul rahatlıgıyla benım dogumda olusan ve kılo vermeye baglı bacaklarımdakı derın catlaklar gecti oncesi sonrası foto yok ama tavsiye edıyorum bı deneyın bişey kaybetmezsiniz...

Arkadaslar merhaba bende 30 haftalik hamileyim ilk hamileligimden kalan ve simdi olusmakta olan catlaklarim var kardesim bana dun aloe vera acil yardim spreyi dermaintense ve aloe vera dus peelingini almis bu urunleri dogumdan sonrami kullanicam vede nasil kullanicam kullanipta olumlu sonuc alanlar var mi yardimci olabilirmisiniz ltfn
merhaba hamilelikte aloe vera bebek serisindeki mum kremi kullanabılırsınız catlak olusmasını onluyor dıye bılıyorum....

Lr 28 ülkede kabul görülmüş sağlık bakanlığı Onaylı dermatestten geçmiş bir Alman şirketidir
Bir çok ürününün patenti lr e aittir
Aleo Vera Özlü ürünler ayırınca micro silver Gümüş içeren ürünleri vardır . Kozmik ürünleri ciddi anlamda kalitelidir ama bir çok ünlü markaya göre çok daha uygundur . Cilt Bakım ürünleri Şiddetle tavsiye ederim .
Hem kullanıcısıyım hem de iş ortağıyım her türlü bilgiye bu konuda sahibim merak ettiğiniz aklınıza takılan bişi olursa sorabilirsiniz kızlar seve seve yardımcı olurum
Lr bir ekip işidir satışlarımızdan yüzde kırk kazanırsınız ama ekibinizi kurup ekibinizin satışlarından da ayrıca prim alırsınız
Üye oldunuz diyelim ilk üc aydan herhangi birinde 2000 pw yaparsanız 700 tl lik bir saatin sahibi olursunuz böyle yüzde 11 e yükselmiş olursunuz
Ayrıca kalifikasyonlaro tamamladığınız da size tablet telefon ve araba hediyesi vardır arabanızı kullanırsınız bir Kuruşta vergi ödemezsiniz size sadece gezmesi kalır e daha ne olsun demi bence bir araştırın ikna olursanız bana ulaşabilirsiniz ☺️☺️☺️☺️

Üye olmak mantıklı mı sadece ürün almak isteyenler için. Biz de ablamla ürünlerini kullanmak istiyoruz .

Üye olmak mantıklı mı sadece ürün almak isteyenler için. Biz de ablamla ürünlerini kullanmak istiyoruz .
Kesinlikle üye olun derim, ürünleri kullandıkca daha fazlasını almak isticeksiniz, kendimden biliyorum :) Çok daha uygun fiyatlarla rahatca alisverisinizi yapabilirsiniz bu sekilde. Is ortagiyim, Sormak istediginiz bir sey olursa, uye olmak isterseniz bana ulasin :) dilaraksoy2@gmail.com

Merhaba arkadaşlar :) Ben de LR İş Ortağıyım ve İzmirdeyim. Ürünler ile ilgi bilgi almak isterseniz veya iş Ortağı olmak isterseniz mesaj atabilirsiniz. Sevgiler...

....

Merhaba arkadaşlar :) Ben de LR İş Ortağıyım ve İzmirdeyim. Ürünler ile ilgi bilgi almak isterseniz veya iş Ortağı olmak isterseniz mesaj atabilirsiniz. Sevgiler..
....
FB_IMG_1448223395343.jpg

Merhaba arkadaşlar ben de Lr ürünlerini kullAnıp memnun kaldığım için iş ortağı oldum, esasen amacım ürünleri indirimli almak, box seti yüzümdeki pul pul dökülmeler için aldım süper ayrıca oğlumun pişiği için de kullanıyorum, diş macunu tadı süper sabun gibi köpürmüyor, parfümleri çok güzel eşime de kendime de aldım, sorum olacak; ben diz ağrısı için sivera içecek mi tüketmeliyim? Bir de içecek kullanıp yan etki belirten kimse oldu mu etrafınızda cevaplarbiçin şimdiden teşekkürler.

Birşey sormak istiyorum bende bu urunu almak isteskm instagram üzerinden arkadaş beni de üye yapmak istiyor indirimli alırsın urunu hem kapıda ödeme imkânı olur o zaman diyor. Hiçbir şart da yok sorun yok birşey olmaz sana faydası olur istediğin zaman kendin indirimli istediğin ürünü alabilirsin diyor. Doğru mudur ?

Birşey sormak istiyorum bende bu urunu almak isteskm instagram üzerinden arkadaş beni de üye yapmak istiyor indirimli alırsın urunu hem kapıda ödeme imkânı olur o zaman diyor. Hiçbir şart da yok sorun yok birşey olmaz sana faydası olur istediğin zaman kendin indirimli istediğin ürünü alabilirsin diyor. Doğru mudur ?

konu ile ilgili size mesaj attım

Merhaba bende lr is orta giyim bir yakin ima box set sattım fakat yüzünde kızartma ve yanma olmuş bu neden oldu

Cildi çok hassas sanırım tahriş olduğu için yanma yaptı. İlaç kullanıyor mu acaba? Cildiyeye gözükmesinde fayda var. Ben yüzüm çizildiğininde falan spreyini kullanıyorum ama yakınınızın durumu iltihap ile de ilgili olabilir durumdan lütfen bizi de bilgilendirin.

Ürünleri tanıtabilir, memnuniyetlerinizi veya memnuniyetsizliklerinizi yazabilirsiniz ama reklam, satış, üye toplamaya yönelik girişimlerde bulunamazsınız yasaktır.

En önemlisi de umut satılmasın çok dilim yandı benim inanıyorum ki yazsam buraya çoğu kişinin sert şekilde tepkisini çekeceğim ama hiç haz etmiyorum bu tür işlerde üyelik sunmaya!

X