Lohusalık ve regl

snemx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
9
-10
20
Bayanlar doğum yapalı 48 gun oldu lohusalığımın 10. Gunu ilişkiye girdim ilk cocugumda lohusalığım biter bitmez regl olmiştum ama bu sefer lohusaligimin üzerinden 10 gun gecmesine rağmen regl olmadım duzenli birsekilde sadece emziriyorum gebe kalmış olamam dimi sizler dogumdan ne kadar sonra regl oldunuz normal doğum bu arada

Evet normal değil fakat eşim hükümlü ve onu reddetmek istemedim
Hükümlü adamdan kaçıncı çocuğu yapmayı planlıyorsun ? Sen zaten yolunu çizmişsin orası belli de bari çocuklar düzgün bir hayat yaşasa. Anladığım kadarıyla iki çocuk var üçüncüde gelir yakın zamanda. Tek başına büyütmenin altından nasıl kalkacaksın acaba hamile hamile bir bebek bir çocuk.. Yaşın doğru muu ?

Son düzenleme:
YYanl

Benim kaç cocuk sahibi olacağim seni ve senin gibileri alakadar etmiyor ve esimin hukumlu olmasi benim madfi olarak kotu bir durumda oldugum anlamina gelmiyor haddinize gore yorum yapin .

Benim kaç cocuk sahibi olacağim seni ve senin gibileri alakadar etmiyor ve esimin hukumlu olmasi benim madfi olarak kotu bir durumda oldugum anlamina gelmiyor haddinize gore yorum yapin .
Herşeye neden sinirlenip saldırıyorsun işine gelmiyorsa cevap verme veya kullanma siteyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…