Lohusa depresyonuna girdim

Konu sahibi şuan nasılsıın merak ettim bende büyütüyorum başta böyleydim şimdi geçti gitti 3aylık oldu bile umarım sende atlatmışsındor
Çok şükür 25.gün tamamen atlattım. Şuan 45 günlüğüz. Hiç geçmeyecek gibiydi ama gerçekten alışıyormuşsun ve o psikopat halin geçiyormuş. Şükür şimdi iyiyim.

Aynen bunları yaşadım. Çok çok güzel anlatmışsınız. Şimdi çocuğuma aşığım. Onu öpmekten koklamaktan kendimi alıkoyamıyorum. Evlat canmış. Onunla hayat o kadar güzel ki. Rabbim benim ömrümden al oğluma ver diyorum. O benim gözüm gibi özüm gibi. Canparçam.

Rabbim hepimizin evlatlarını bütün kötü şeylerden korusun

Çok şü
Çok şükür onu da atlattık canım. Emiyor oğlum

Mrb bu depresyondan kurtuldunuz mu nasıl başardınız bende aynı durumdayım

Bi de o zarar verme isteği gibi düşünceler geçiyor yani onun yerine bu tükenmişlik hissi oluyor. Bende öyle oldu. Çünkü bebek büyüdükçe onu daha çok sevmeye başlayınca artık ona zarar verme hissi gidiyor. Biraz sabır bu yüzden.. düzelecek bu durum

Kusura bkmayin direk konuya dahil oldum ama bende aynı seyleri yaşadım acaba neyden oldu tedavi görmüştüm çok zor dönemlerdi ve 6 ay boyunca gecmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…