LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Gece kuşunuz geldi bayanssulusmile

:roflol:

anamm kimleri görüyoruuummmm delikafadulden

ana kuşum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ne haber canım ya hiç karşılaşmıyoruz artık ...benden son haberler hala şişkoyum veremedim bi gram bile..napcam bilmiyom valla ..annem yanımdaydı 15 gün doyurdu beni iyice neyse kışa kaldı artık zayıflamak.öpüyorum çok

tüh yaa demek silindi :gitme:

çığlıklı komşu döktürmüş yine :sinifsinif:

kim ne görmüş kii anlamadım ben kafamçokkarıştı
saçmalamış yine kadın bir yazınca yazıyor da yazıyor.
senaryo denemesi bence o. kaydirigubbakcemile3
domina hoşgeldin kuşum opuyorumnanaktan
merve çığlıklı komşuyu okudum.baya uzun yazmış konu sahibi :KK1:
hoşbulduk bayanssulusmile

ana kuşum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ne haber canım ya hiç karşılaşmıyoruz artık ...benden son haberler hala şişkoyum veremedim bi gram bile..napcam bilmiyom valla ..annem yanımdaydı 15 gün doyurdu beni iyice neyse kışa kaldı artık zayıflamak.öpüyorum çok
özledim seni Şeniz
ben de hala şişkoyum daha da kilo aldım hatta :sinifsinif:
görüşürüz opuyorumnanaktan
kızlar ben çıkıyorum opuyorumnanaktan iyi geceler size :emir_bebek:

iyi ceceler :a015:

LOCA,çorba konuda yine coşmuşlar ya kaydirigubbakcemile3
hayır senin yazdığında ne var anlamıyorum ki.gayet normal yazmışsın :mymeka:

sarissa iyi geceler canım opuyorumnanaktan

domination senarist olcak başımıza valla.. arkadaşlarımın ekmeğine göz dikiyo ohaoldumsmile

sarissa iyi geceler :a015:
domina bende anlasam o konuyu anlamıyorum dersinki küfür etmişim hakaret etmişim o daha saygısızlık ve kabalığın tanımını bilmiyor çelişkili bi tip garezi var bana diycem ama yeni üye anlamadım yani Çok üzgünüm çoook

sarissa iyi geceler canım opuyorumnanaktan

domination senarist olcak başımıza valla.. arkadaşlarımın ekmeğine göz dikiyo ohaoldumsmile

nasıl bir duygu acaba senaryona insanların gerçekmiş gibi yorum yapmaları -tatlicadiarzu-
denesek mi bir gün :roflol: :roflol:

sarissa iyi geceler :a015:
domina bende anlasam o konuyu anlamıyorum dersinki küfür etmişim hakaret etmişim o daha saygısızlık ve kabalığın tanımını bilmiyor çelişkili bi tip garezi var bana diycem ama yeni üye anlamadım yani Çok üzgünüm çoook

psikolojik sorunları var bence. :umursamaz:
yani resmen çorba gibi olmuş bir ilişki yaşayan birine çok çok sert yorumlar yapılabilir bence hak ediyor,ki senin yorumun öyle o kadar sert de değildi.

domination yapamam ben hayatım onu yaa.. vicdanım el vermez..

loca doktor kendi haline bırakın demiş o konu sahibini bence..

psikolojik sorunları var bence. :umursamaz:
yani resmen çorba gibi olmuş bir ilişki yaşayan birine çok çok sert yorumlar yapılabilir bence hak ediyor,ki senin yorumun öyle o kadar sert de değildi.

domina hakikaten sert değildi yani bidaha okudumda ,o daha sert yorum görmemiş Çok üzgünüm çoook benim yorumlarım belli yani gerçekçidir falan ama sert ve hakaret edici bi uslup içermez.

X