LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Keyifli sohbetler izmitli hemşerim ve saz arkadaşlarıkaydirigubbakcemile3

Selam vermeden geçmeyeyim dedim

evet yapmışın locam..
domino ev sahibinin sorularından çıkılmış.. derdim varın genel sayfasında..

papatyanil sende katıl bize :ecrin_bebek:gördüm seni

bazı insanlar çok meraklı oluyor özellikle yaşlılar kaydirigubbakcemile3 bende meraklıyımdır ama kimseye bu tarz sorular sormam yani kocan nerde niye gelmiyo,niye yalnızsın gibi -tatlicadiarzu-bide nerelisin sorusuna gıcık olurum bende cevap olarak (tabi ısrar ederse)türkiyeliyim derim :lepi:heryer bizim yani derim nasıl cevap ama sengözlerimebaksanab

hoşgeldin :KK3:

tamam okudum demin doğru tahmin etmişim kaydirigubbakcemile3
bizim eski komşumuz da öyleydi ya kötükedihüso

biz 10 senedir falan aynı yerde oturuyoruz.. 2 sene önce yan arsaya bina diktiler.. annemle çamaşır asıyoz.. kadının biri aşaıdan bs bas bağırıyo bana.. "kolay gelsinnn" diye. teşekkürler dedim soktum kafamı içeri.. kadın hala bağırıyor "ev sizin miiii" daha neler neler sordu.. utanmasa kocanla aran nasıl dicek :KK1: allahımm dedim bu kadın her dakika bağırcaksa böyle yandık.. balkonuma çıkamıcam mı ben bilmiyorumkismile

bazı insanlar çok meraklı oluyor özellikle yaşlılar kaydirigubbakcemile3 bende meraklıyımdır ama kimseye bu tarz sorular sormam yani kocan nerde niye gelmiyo,niye yalnızsın gibi -tatlicadiarzu-bide nerelisin sorusuna gıcık olurum bende cevap olarak (tabi ısrar ederse)türkiyeliyim derim :lepi:heryer bizim yani derim nasıl cevap ama sengözlerimebaksanab

süper alkisalkisalkis

merveee kaydirigubbakcemile3sizin iş zor valla peki susturdunuz mu bari kadını

Bilmiyorum valla insanlar çok garip benneyaptımki konuşmuyorum defol git de diyemezsin kaydirigubbakcemile3

ben bazen diyom çok soru soranlara bu kadar bilgi yeter diye :roflol::roflol:

bi daha karşılaşmadık.. gelen bi misafirdi herhalde..
amann ben sevmiyorum öyle herşeye karışan tipleri.. sadece merhaba dese tamam ama ben neden aile şeceremi dökeyim ki önüne

ben cazgırın tekiyimdir aslında.. sevmediğime hemen patlatrım lafı kaydirigubbakcemile3

merve iyi yapmışsın boşver bende sakince diyorum bu kadar bilgi yeter diye kaydirigubbakcemile3

X