LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ay ne aşkı memnuy du yaaaaa...özledim şimdiden..
geçen gün ne düşündüm...2009 yılının en asabi üyesi seçilmiştim 2010 yılının nesi seçilirim acaba didim kendi kendime sempatiksalakcinni

alla alla biz henüz asabi halini görmedik
bize gerçek yüzünü göstermiyor musun sen :1ninca: huri

ya aslında şöyle özetliyim...
2009 temmzu annesiyim yeni doğum yapmıştım o dönem ve 18 kilo fazlam vardı depresyona girmiştim ve kendi topiğimde bir arkadaşla sürekli tartışıyorduk...
o arkadaşla hala görüşmüyoruz ilk ve tek tartışmam oldu ondada bütün site kızın arkadaşıymış kaydirigubbakcemile3 herkes üstler falan ahbab olunca ondan kaynaklandı yoksa beni herkes çok seviyor hiç kötü bir tepki ile karşılaşmadım daha..
bu arada 18 kilo 16 kiloya indi 1 senelik anneyim ve depresyon panik atak ilaçlar ıkullanıyorum ondan kaynaklı olabilir ..yoksa cadıyım ben cadıııı sempatiksalakcinni o olaydan sonra benide editör yaptılar haberim yok ....istyek bile göndermedim kendi kendime editör olmuşum...olumunekankayizsmile

yarın arkadaşım gelecek öğlen ben börek yapacam bu akşamdan hazırlamayı düşünüyordum ama ne tembelim yahu...
birazdan kocada gelir...

aaaa ilginç bi gün bi bakmışız editörüz kaydirigubbakcemile3 yani inanamadım ben agrasi füye falan :umursamaz:ayrıca o arkadaş kimmiş merak ettim repime yazsana.

bazen benimde ekran karşısında gözüm dönüyo kaydirigubbakcemile3

ya aslında şöyle özetliyim...
2009 temmzu annesiyim yeni doğum yapmıştım o dönem ve 18 kilo fazlam vardı depresyona girmiştim ve kendi topiğimde bir arkadaşla sürekli tartışıyorduk...
o arkadaşla hala görüşmüyoruz ilk ve tek tartışmam oldu ondada bütün site kızın arkadaşıymış kaydirigubbakcemile3 herkes üstler falan ahbab olunca ondan kaynaklandı yoksa beni herkes çok seviyor hiç kötü bir tepki ile karşılaşmadım daha..
bu arada 18 kilo 16 kiloya indi 1 senelik anneyim ve depresyon panik atak ilaçlar ıkullanıyorum ondan kaynaklı olabilir ..yoksa cadıyım ben cadıııı sempatiksalakcinni o olaydan sonra benide editör yaptılar haberim yok ....istyek bile göndermedim kendi kendime editör olmuşum...olumunekankayizsmile

he he sitedekilerle takışınca editör mü olunuyor yani kaydirigubbakcemile3
ben hep akıllı durayım en iyisi kaydirigubbakcemile3

yazdım locacığım..
evet ya bir sabah kalktım baktım adım yeşil olmuş.allah allah dedim..adı yeşil olanlara mesaj attım bana ne yapacaklar lütfen doğruyu söyleyim ben neden yeşil oldum sempatiksalakcinni
dediler başvuru yapmadın mı editörlük için..
dedim yooo o da neyin nesi...
dediler artık aylarada editör atandı seni editör yapmışlar ama herkese vermiyorlar başvuru yapman lazım..
tövbe valla billa yapmadım..
sonra kazen mute mesaj attım bana ne yapacaksınız doğruyu söyleyin boshayallersmile
sonra sonra öğrendim tabi tüm temmuz anneleri bölümü benden soruluyor...kih kih kih

huri gördüm repi de o üyeyi çok severim ben :asigim:çok tatlı hangi konuda anlaşamıyonuz ki

eeeeüüüüüü kociş geldi ......yatcam birazdan ya bugün yoruldum havadan benim ev çok sıcaaakkkk

osiris yok 2 gündür gelmiyo :uhm:
hurim sana kolay gelsin şimdiden

huri gördüm repi de o üyeyi çok severim ben :asigim:çok tatlı hangi konuda anlaşamıyonuz ki

bende severdim herkesi severim...
amma tek bir insan tipini sevmem..sürekli kendinden bahseden,sürekli övgü dolu sözler işitmek isteyen,ay ne güzelsin,ne hoşsun,ne güzel yapmışsın lafları duymak isteyen kişilerle anlaşamıyorum işte...böylede harbi bir yapım var...

2 örnek:
bir arkadaşımızın ne yaptıysa sütü gelmemişti doğum yaptığında ..oda her mesajında benim foşur foşur sütüm geliyor sağmaya yetiştiremiyorum demesi...

ben kilo veremiyorum hiç kilom gitmedi diye hergün topikte ağlıyordum...65 den 86 da kalmıştım o ise 2 kilo fazlası kaldı ve topik açtı birlikte zayıflayalım diye birde kendi boydan fotosunu koymuştu çıldırmıştım ...verdim veriştirdim..o gün bugündür konuşmuyorz...düşüncesizlik

sarissa repine bak
merve bak bakalım varmı bi gelişme

X