LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

zuzu ne haberr nasılsınnnn :KK3:

mümkğn değil düzelmez burada bu trafik :KK30::KK30: terazi erkeğini bilmiyorumda belkiyükseleni filan etkiliyordur rahmiyi :KK1::KK1:

bir umut işte abla ama nerde :KK14::KK14:
yükseleni boğa alakası yok çin burcuna bakım o etkiliyor olabilir dedim öküzmüş burcu :KK30::KK30::KK30::KK30:

iyiym abla :KK54::KK54:kızına şimdiden başarılar diliyorum inşallah herşey istediği gibi olur :KK34:ne güzel işte abla sizi gezdirmiş :KK23:esmiştir trafikte atacak tabi havasını:KK55:
biz mersine gidiyoruz abla bu yıl hiç içimden gelmiyor gitmek:KK14::KK14::KK14:yazlığın misafir derdi de çok:KK14::KK14::KK14::KK14:oğluş iyi ama evde huzur vermiyor sıkıntıdan bana sarmış abla :KK14:oğlak burcu olacak benimkide ben oğlaklarla çok anlaşamıyorum :26::26:dik başlı oluyorlar dediğim dedikler:18: senin kız da mı öyle:KK1:
rabbim bebiş isteyen herkesin gönlüne göre versin abla

Oğlak Burçlarıyla Bende Anlaşamam,İnatçılar Çok,Dediğim Dedik,Dik Kafalı,Çok Karamsar.Nerden mi Biliyorum Kaynanamda Oğlak Burcu :KK9::KK9:
meldoşşşş ne haberrrrsn canım :KK19::KK19: güzel geçtide çok sıcaktı canım yaaa gezdik araba kiraladık kızımda şöförlük yaptı bize ehliyet aldıya havalarda sormaa :KK53::KK53: orada biraktık geldik yine pazar günü kpss sınavı var onunda bide masterı kazandı sınavları olacak eğer olursa 1 sene daha orada kalacak :KK14: Siz nereye gidiyorsunuz tatile valla yorgunluk yaa eve gel işler bekler bizi meldoş :KK1: oğluşun nasıl iyimiiiii nasıl geçiyor hamilelik sorunyoktur umarım ocakta doğum olacakmış kızçem de ocak doğumlu

Hayırlı Olsun Abla Ehliyet Alınmış,Havaları Atılmış :KK9::KK34:
amin abla:KK34:zordan başlamış :KK1::KK1:trafik orada solda olsa da buradaki kadar zorlanmamıştır :KK52:burada yayalarada kural çıkmadıktan sonra zor araba kullanmak :18::18:biz yazlığa ulaşmadan arayanlar var gelmek için oruçlar başlıyor herkes bu haftalara tatilini sığdırıyor :KK31::KK31:inatları da var değil mi :18::18:eek:ğlum benim gibi balık anlaşamıyorum:KK14:kocem terazi onunlada anlaşamıyorum:KK53:ben oğlaklada anlaşmam diyorum sorun bende kanımca:26::26::26::26::26:

Sorun Sende Meldoş Kimseyle Anlaşamıyorsun :KK60: :KK60: :KK60:
bide hız sınırı var orada yollar radar dolu cezalar çok ağır orada :KK1: herkes birbirine saygılı korna sesi bile çok duymuyorsun yani :KK53: yazlığın varsa derdin var vallla gidecen otele mis gibi 10 gün tatil yapacan gelecen sıkıntı da olmaz en azından :KK52::KK52: bu sene gelmeyin diyecen en güzeli :KK1: bizdede ben teraziyim eşim ikizler burcu :KK24::KK24:

Bende Başağım Kociş Yengeç Benim Yükselende Başak Kocişin Yükselen Meçhul :KK60:
meldaaa hamilemeiisn senn:KK53:

OOOO Günaydın Penguşum Ben Bilem Öğrendim:KK9::KK3:

Şu Sıralar Herkes Menepozda :KK60: :KK60:

Bende Konu Okuyordum Yine Kocam Eltime Aşık Diye:KK53:

ben yine geçerken uğradım ama kimse yok galiba yine yaa :KK5:
neyse pek giremiyordum bayadır ama bundan sonra buralardayım görüşürüz nasılsa herkese selamlar sevgiler :KK54:
özledim sizi :KK52:

X