LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kız loca benide çektin dertler bölümüne ...kaydirigubbakcemile3 bu arada koca peyniri yuttum iyimi kaydirigubbakcemile3
hepimizn içinden bir güzin abla çıkardı loca vereliniortak
yediğin lop lop et olsun pıtpıt yağ olsun yarasın kuzummmmmmm :icecream:

kız loca benide çektin dertler bölümüne ...kaydirigubbakcemile3 bu arada koca peyniri yuttum iyimi kaydirigubbakcemile3

gördüm yorumunu kaydirigubbakcemile3 aman peynir bişey yapmaz merak etme yerimseniben

hepimizn içinden bir güzin abla çıkardı loca vereliniortak
yediğin lop lop et olsun pıtpıt yağ olsun yarasın kuzummmmmmm :icecream:

çıkardım demi :lepi:iyi ettim
elif hoşgeldin a.s.
tuba aşığım desen neler olacağını tahmin edemiyorum.:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

ben çıkyom kızlarr opuyorumnanaktan
tanıştığıma memnun oldummmmolumunekankayizsmile

inanmıyorum artık sana melda :KK1:
daha önce de gidiyorum dedin gitmedin kaydirigubbakcemile3

melda inanmıyorum sana artık kandırıyon bizi :dilcikar:
tuba neyse git bakalım yine gel.opuyorumnanaktan

bizde memnun olduk vereliniortakama nereye gidiyon daha karpuz kesecektik nikoncan karpuz getir yiyek.
buyur locam
Archie_07.gif
yalnız dikkat et tüpürürken kafana gelmesin çekirdekler :roflol::roflol::roflol:
inanmıyorum artık sana melda :KK1:
daha önce de gidiyorum dedin gitmedin kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ay ne aşkı memnuy du yaaaaa...özledim şimdiden..
geçen gün ne düşündüm...2009 yılının en asabi üyesi seçilmiştim 2010 yılının nesi seçilirim acaba didim kendi kendime sempatiksalakcinni

nikon tamam dikkat ederim kaydirigubbakcemile3 niko bi ara avatar yapmıştın bunu rütbenede karpuz getir yiyek yazmıştın hep seni görünce canım karpuz çekiyordu cokacimcoook:KK1:

ay ne aşkı memnuy du yaaaaa...özledim şimdiden..
geçen gün ne düşündüm...2009 yılının en asabi üyesi seçilmiştim 2010 yılının nesi seçilirim acaba didim kendi kendime sempatiksalakcinni

:1shok:en asabi üye ve sen akannehirne alaka ya benim dikkatimi çekmedi o enlere bakmıştım ama fisfisfis
bence sen en sempatik üyesin :asigim:
en komiğide nikoncan :KK1:
sizce ben ne olurum sempatiksalakcinni

X