LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

biliyorum skobu ondan sordum zaten hayırlı olsun maşallah diyelim cinsiyeti ne acaba:26:

bilmiyorum cinsiyetini kankam..
bana, yumurtlama günü münü bilmiom,yavaş yavaş bebek düşünsek mi diyo gibiyiz falan demişti en son..
sora hooppp
bi de bana bak kurak verimsiz toprak gibiyim
şaka şaka,herşeyde vardır bir hayır,gayet iyiyim şükürler olsun
detay anlatırım sonra

vay skop vayyyuyanık yavaştan hazırlamış siziverimsiz toprak kelimesini heç beğenmedimduymayacam bidaha şaka da olsa detay alırım bi ara

vay skop vayyyuyanık yavaştan hazırlamış siziverimsiz toprak kelimesini heç beğenmedimduymayacam bidaha şaka da olsa detay alırım bi ara

sen msne gelsene biraz
yada özelden yaz bakiim.. anladın sen onu

sen msne gelsene biraz
yada özelden yaz bakiim.. anladın sen onu

misafirlerimde geldi bu arada ay onlari bile özlemişim hee canlarım benimmsn gelemem bugün kankam kesin dönüş yapınca uzunca yazışırız artık 1 senenin acısı çıkar ailemin yanındayım ben evime gidince bağlatcaz artık net burda pek vakit olmuyor pc ye

özelden yazar mısın kankam litfen

anlamadımki yazayım kankitom elma şekerim:26:sor bana özelden yapalım bi röpörtaj

anlamadımki yazayım kankitom elma şekerim:26:sor bana özelden yapalım bi röpörtaj

bu arada nerenin editörüsün sen bakiyim:44:hayırlı olsun elma şekerim

bu arada nerenin editörüsün sen bakiyim:44:hayırlı olsun elma şekerim

ben hem gebelik,hem evcil hayvanlar,hemde diziler bölümünde editördüm..
gebelikten istifa ettim..
dizileri boşladım aldılar görevimi:86:
şimdi sadece evcillerdeyim..rahatım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…