LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ben hem gebelik,hem evcil hayvanlar,hemde diziler bölümünde editördüm..
gebelikten istifa ettim..
dizileri boşladım aldılar görevimi:86:
şimdi sadece evcillerdeyim..rahatım yani:KK12:

oh oh maş.sen onları boşlamakla iyi ettin evcil hayvanlar iyi pek vakit almaz:KK6:
:KK48::KK48::KK48:nasılsın canım hiç gelmiyorsun:KK5::KK5:
öyle oldu canım süpriz yaptı bize :emir_bebek::KK1::KK1:

kız ne sürprizi bilerek etmişindir sen:KK24::KK9:

oh oh maş.sen onları boşlamakla iyi ettin evcil hayvanlar iyi pek vakit almaz:KK6:

kız ne sürprizi bilerek etmişindir sen:KK24::KK9:

Yok canım beklemiyorduk hiç :KK1::KK1:süpriz oldu valla hatta hamileymişim ben grip oldum antibiyotik bile kullandım sonradan bir öğrendim gebeyim:KK30::KK30:

ama zaten azan astımım sebebiyle gebelik çalışmasına ara verdik kaç aydır.. ilaç kullanıyorum..

Son düzenleme:
Düşme tehlikesi avr canım ıstırahat ediyorum :KK54:
Kesin belli değil ama kıza benziyor dedi doktor bu ay sonu belli olur iyice:KK1:Bir dene daha cadı geliyor:emir_bebek::KK9:

yaa hayırlısı olsun canım yaa:KK5: yav bi cadı daha geliyor he yandık birken iki olcak bunlar:KK60::KK60::KK60:

Evet :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Megcim üzülme demek ki daha vakti var dua et üzülür insan tabii ama Rabbimin bildiği vardır:KK19:

üzülmüyorum artık..
üzüldüm,bitti..:KK19:

skopum yat dinlen,şu tehlikeyi ay olarak bi atlat,ondan sonra hareketlenirsin yavaş yavaş..
öpüyorum seni çok :KK54::nazar::nazar::nazar:Allah bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım :nazar::nazar::nazar:

üzülmüyorum artık..
üzüldüm,bitti..:KK19:

skopum yat dinlen,şu tehlikeyi ay olarak bi atlat,ondan sonra hareketlenirsin yavaş yavaş..
öpüyorum seni çok :KK54::nazar::nazar::nazar:Allah bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım :nazar::nazar::nazar:

:KK54::KK54::KK54:Yatıyorum canım işte amin amin o günleri görürüm inşallah:KK54:

ama zaten azan astımım sebebiyle gebelik çalışmasına ara verdik kaç aydır.. ilaç kullanıyorum..

astımın varmıydı senin yaa geçmiş olsun elma şekerim :KK19:öpeyimde geçsin:KK19::KK16:
Evet :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Megcim üzülme demek ki daha vakti var dua et üzülür insan tabii ama Rabbimin bildiği vardır:KK19:

:KK9::KK9:neyse başa gelen çekilir:KK9::KK9:

herşeyin hayırlısı allah en iyisini bizim için verecektir:KK34:

bende kankam bende :KK16::KK19::KK19::KK19:daha bu bişiy değil ısınma turları bu:KK52::KK52::KK51:

X