LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

:KK60::KK60:biliyorum skobu ondan sordum zaten :KK52:hayırlı olsun maşallah diyelim cinsiyeti ne acaba:26:

bilmiyorum cinsiyetini kankam..
bana, yumurtlama günü münü bilmiom,yavaş yavaş bebek düşünsek mi diyo gibiyiz falan demişti en son..
sora hooppp :emir_bebek::KK9::KK9::KK9:
bi de bana bak :KK47:kurak verimsiz toprak gibiyim :KK53::KK9::KK9::KK9:
şaka şaka,herşeyde vardır bir hayır,gayet iyiyim şükürler olsun :nazar:
detay anlatırım sonra :KK34:

bilmiyorum cinsiyetini kankam..
bana, yumurtlama günü münü bilmiom,yavaş yavaş bebek düşünsek mi diyo gibiyiz falan demişti en son..
sora hooppp :emir_bebek::KK9::KK9::KK9:
bi de bana bak :KK47:kurak verimsiz toprak gibiyim :KK53::KK9::KK9::KK9:
şaka şaka,herşeyde vardır bir hayır,gayet iyiyim şükürler olsun :nazar:
detay anlatırım sonra :KK34:

vay skop vayyy:KK53::KK9:uyanık yavaştan hazırlamış sizi:KK1:verimsiz toprak kelimesini heç beğenmedim:KK45::63::63:duymayacam bidaha şaka da olsa detay alırım bi ara:KK34:

vay skop vayyy:KK53::KK9:uyanık yavaştan hazırlamış sizi:KK1:verimsiz toprak kelimesini heç beğenmedim:KK45::63::63:duymayacam bidaha şaka da olsa detay alırım bi ara:KK34:

sen msne gelsene biraz :KK4:
yada özelden yaz bakiim.. anladın sen onu

sen msne gelsene biraz :KK4:
yada özelden yaz bakiim.. anladın sen onu

misafirlerimde geldi bu arada ay onlari bile özlemişim hee canlarım benim:KK16::KK16:msn gelemem bugün kankam kesin dönüş yapınca uzunca yazışırız artık 1 senenin acısı çıkar ailemin yanındayım ben evime gidince bağlatcaz artık net burda pek vakit olmuyor pc ye:KK34:

misafirlerimde geldi bu arada ay onlari bile özlemişim hee canlarım benim:KK16::KK16:msn gelemem bugün kankam kesin dönüş yapınca uzunca yazışırız artık 1 senenin acısı çıkar ailemin yanındayım ben evime gidince bağlatcaz artık net burda pek vakit olmuyor pc ye:KK34:

özelden yazar mısın kankam litfen :KK22:

anlamadımki yazayım kankitom elma şekerim:26:sor bana özelden yapalım bi röpörtaj:KK1:

anlamadımki yazayım kankitom elma şekerim:26:sor bana özelden yapalım bi röpörtaj:KK1:

bu arada nerenin editörüsün sen bakiyim:44::KK31:hayırlı olsun elma şekerim

bu arada nerenin editörüsün sen bakiyim:44::KK31:hayırlı olsun elma şekerim

ben hem gebelik,hem evcil hayvanlar,hemde diziler bölümünde editördüm..
gebelikten istifa ettim..
dizileri boşladım aldılar görevimi:86:
şimdi sadece evcillerdeyim..rahatım yani:KK12:

X