LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

çok özledim nerelerdesin :KK19::KK19::KK19:
beni özlemedinmi yoksa:KK19::KK20:ama ama ben seni çok özlemiştim:95:
nerden anladın,çok gerginim
hastayım bi de sitit hala geçmedi:KK25:
öfff niye geçmedi yaaa ne kadar zaman oldu:95:geçmiş olsun artık:KK5:
yeni bi ilaç vermişti.5 antiiyotik vardı içinde,bitti
biraz düzeldi hepsi bu.serum bile verdi.bi de söyleendi çok zayıfsın felan:KK1: besin desteği yazdı:KK53:
bizdeki fazlalıkları verelim sana:KK9:
Geçmiş olsun canım iştahın yok herhalde pek :KK1:Birde benim olmasa:KK1:

aynen semuş:KK60::KK53:bide o iştah bizde olmasa iyi olcak

beni özlemedinmi yoksa:KK19::KK20:ama ama ben seni çok özlemiştim:95:

öfff niye geçmedi yaaa ne kadar zaman oldu:95:geçmiş olsun artık:KK5:

bizdeki fazlalıkları verelim sana:KK9:

aynen semuş:KK60::KK53:bide o iştah bizde olmasa iyi olcak

Yaşamak için yemek lazım canım :KK60::KK60::KK60:Napalım seviyoruz yemeyi:KK56::KK56::KK56::KK1:

semuş:KK60:ama ben ramazanda kilo verdim kız 2 kilocuk:21::KK19::KK66:

juli kankitom iyiyim sen nasılsın?:KK71::KK19:varya dün baktım meg kankam editör olmuş:KK53:

çok değil kız verirsin..:KK34:
loca bende diyetteyim ,4 gün oldu.:KK76:.karatay diyeti yapıyorum,çok süper hiç açıkmıyorum....:KK62:

hee çok değil aslındada ben acıktığım için değilde tadını sevdiğim şeyleri daha çok tüketiyorum eee lezzetli olan şeylerde kilo yaptığı için sonuç 40 beden:KK9:sen anlat bakalım karatay diyetini nasıl bişiymiş o?:26:

iyi akşamlar şekerim nasılsın:KK3::KK70:

hee çok değil aslındada ben acıktığım için değilde tadını sevdiğim şeyleri daha çok tüketiyorum eee lezzetli olan şeylerde kilo yaptığı için sonuç 40 beden:KK9:sen anlat bakalım karatay diyetini nasıl bişiymiş o?:26:

iyi akşamlar şekerim nasılsın:KK3::KK70:

İyi olmaya çalışıyorum canım kan değerlerim vahim durumda nasıl toparlıycam diye düşünüyorum:26:

canım kadınlar kulubunden buldum.....
ekmek,makarna,pilav,şeker,tuz yok.katkı maddeli gıdalar yok...
sabah kahvaltıda:2 yumurta,avuç içikdar peynir,10 zeytin birde salatalık domates falan yiyorum..ekmek yok.ekmek yerine ceviz,fındı,badem yiyorum..:KK50: tok tutuyor 4-5 saat açıkmıyorum...
öğlen-akşam:mesela bugün kıymalı kabak yaptım yedim,yanında ayran...
akşam 8:00den sonra hiç birşey yenmiyor..tabiki başka incelikleride var...bak istersen...:KK34:

X