LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hoşbuldum abla dolanıyom öyle işde:KK31:

heheh sen yokken oldu evet kızım sen bilmiyonmu ömürü netin var bide üstelik:KK9:

temem:nazar:

kız kaçma dur face i yapamadım yaaa çok değişmiş anlat hele bi şarkı nasıl paylaşıyo link koyamadım:44::KK9:

bende bir ikiz gördüm sanki:KK53::KK9:

:KK48::KK48::KK9::nazar:

valla benim bi şeyden haberim yok netim olduğu halde :KK43:
face'e nolmuş anlamadım nasıl :KK37: ben iyice mala bağladım ya bugün kusura bakmayın :83: :KK53: :KK60:

locam gelmiş hoş gelmiş nasılsın canım? Neler yapıosun?
iyiyim canm ev kurmaya çalışıyorum şu sıralar halı arıyorum bildiğin kaliteli halı varmı?:97:
valla benim bi şeyden haberim yok netim olduğu halde :KK43:
face'e nolmuş anlamadım nasıl :KK37: ben iyice mala bağladım ya bugün kusura bakmayın :83: :KK53: :KK60:

:KK60:face baya değişmiş ya hangi şehirden yazıyoruz her paylaşımda o görünüyor tabi ben hariç:KK1:bide şarkı filan paylaşamdım bi ara :KK57:ama neyseki çözdüm o sorunu

iyiyim canm ev kurmaya çalışıyorum şu sıralar halı arıyorum bildiğin kaliteli halı varmı?:97:
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
locam ben atlantik maori kullanıyorum 9 yıldır çok memnunum,her gelen hayran kalıyor....:21:....el dokuma gibi duruyor vede hala yepyeni......:KK34:
allah kolaylıkversin.............:KK70:

:KK60:face baya değişmiş ya hangi şehirden yazıyoruz her paylaşımda o görünüyor tabi ben hariç:KK1:bide şarkı filan paylaşamdım bi ara :KK57:ama neyseki çözdüm o sorunu

hayırlı olsun locam kolay gelsin sana, ben gümüşsuyu kullanıyorum canım çok kullanışlı oluyo tavsiye ederim:KK16:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
locam ben atlantik maori kullanıyorum 9 yıldır çok memnunum,her gelen hayran kalıyor....:21:....el dokuma gibi duruyor vede hala yepyeni......:KK34:
allah kolaylıkversin.............:KK70:

kaşmir ve merinos almayacam lekesi çıkmıyormuş eledim onlarıda,royal halıyı beğeniyorum ama bu seneki modelleri beğenmedim:95:hep çizgili filan

sağol canım:KK16::KK71:gümüşsuyu hmm netten modellerine bakayım bi:KK55:

bak tabi netten hayatım ben 6 yıldır kullanıyorum, renklerini görsen bu iki kücük cocukla bu halıları nasıl kullanıyosun dersin, krem rengi, ama lekesi kolay çıkıyo, yoksa başedemezdim bu çocuklarla, heran herşey olabılıyo bizde:KK1::KK1:

Son düzenleme:
ben çıkıyorum locam Allah kolaylık versin sana, işlerini rastgetirsin canım iyi geceler tatlı rüyalar:KK54::KK54::KK53:

bak tabi netten hayatım ben 6 yıldır kullanıyorum, renklerini görsen bu iki kücük cocukla bu halıları nasıl kullanıyosun dersin, krem rengi, ama lekesi kolay çıkıyo, yoksa başedemezdim bu çocuklarla, heran herşey olabılıyo bizde:KK1::KK1:

baktım canım netten şimdi bi kaç model beğendim not aldım kağıda
ben çıkıyorum locam Allah kolaylık versin sana, işlerini rastgetirsin canım iyi geceler tatlı rüyalar:KK54::KK54::KK53:

çok çok sağol canım sanada iyi geceler tatlı rüyalar

Loca ev telaşın mı var canım kolay gelsin:KK54:

X