LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

olacak bağlantım canım ama hemen değil borç çok valla ee alırsam net sınırsız alırım oda pahalı geliyür bakalım kısmet:KK31:

demek sende taşındın niyekine:26:ayyy banada çok misafir gelirmikine:18:eek:ff birde fıtık olmuşsunuz geçmiş olsun canımcım ay komşu da ayrı bi cabası bu hengamede heeee az sabretsin elbet kesilecek bu ziyaretler:KK57:
netsiz de zor oluyor:18: ne kadar hayatımız içinde:KK53: .alırsınız yine borçlar bitsin.. saol cnm kolum uyuşuyor artıkk misafir yorgunluk ödev derken gömülüyorum artık psikolojim bozulduu :KK53:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Yok canım yatmadım çıkyıorum dedim :KK53::KK53:hiç biri yok evde ya
hee ben sandım yattın pardon:KK9:evde yoksa al yarın yada ıhlamur iç :KK68:
a aaaaaaaa burda kim varmış bakiiimmm :KK48:
geç kaldın bi kerem:KK19:deli gibi özledim ben seni len hasretlik ne zormuş beee rüyalarıma girdin heee kankam
:KK3::KK3::KK71:
babada oğlandan beterrrrrr :KK19::KK19::KK19::KK19:

geçmiş olsun cnmmm

nezleye ilaç iyi gelir semuşşş :2::2::2:suya atılan varyua adı t.... ile başlıorrrrr

o dediğin ilacı biliyorum meldoş anladım ben semuş hani suya karıştırılan varya o ilaç al onu bide istersen

sema bak bide locanın topiği var................:KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60:hiç yorulmuyoruzda :KK60:

geç kaldın bi kerem:KK19:deli gibi özledim ben seni len hasretlik ne zormuş beee rüyalarıma girdin heee kankam

o dediğin ilacı biliyorum meldoş anladım ben semuş hani suya karıştırılan varya o ilaç al onu bide istersen

taylot mu o ateş için değil miydi

biz de rüyalarını süslemedik miii :98::98::98::98::98::98:
ben yine geldim.............:KK53::KK1::KK1:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
ben hep burdaydımmm :KK19:

bende seni çok özledim kankam..:KK19:sohbetlerimizi özledim..
inşallah iyisindir..

ben hala gebe kalamadım bu arada.. bi sorun yok ama bebek de yok.
neyse ya salla şimdi..

gel artık dööönnnnnnn :KK43:

sema bak bide locanın topiği var................:KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60:
netsiz de zor oluyor:18: ne kadar hayatımız içinde:KK53: .alırsınız yine borçlar bitsin.. saol cnm kolum uyuşuyor artıkk misafir yorgunluk ödev derken gömülüyorum artık psikolojim bozulduu :KK53:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
evet netsiz olmuyor kendimi televizyona vermiştim:KK60::KK60:
ben yine geldim.............:KK53::KK1::KK1:
gitmişmiydinkine:KK9:
ilaç ismi verdim die içeri alınmam demiii :18:bak suçlusu sen olursunn:KK1::KK1: tylolhot ilacın adı iyi gelio suya at iç
aha meldoş birazdan açığa alınırsın demedi deme:KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60:hiç yorulmuyoruzda :KK60:

taylot mu o ateş için değil miydi

yooo nezle,grip içindir o

ama şimdi kesin gidiyorum...:KK60::KK60::KK60::KK60:
iyigeceler.............:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

meg gülüm elbet gelecek bebişimiz,:nazar::emir_bebek::KK49::nazar: rabbim herşeyin hayırlısını versin....:KK70:

bende seni çok özledim kankam..:KK19:sohbetlerimizi özledim..
inşallah iyisindir..

ben hala gebe kalamadım bu arada.. bi sorun yok ama bebek de yok.
neyse ya salla şimdi..

gel artık dööönnnnnnn :KK43:

bende sohbetlerimizi özledim bi gün kesintisiz dönüş yapcam kankam:KK16::21::KK31:iyiyim kankam sende aklım kalmıştı ama sorun yokmuş takma kafana geç olsun güç olmasın:KK34::KK70:

X