LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

meldoş:KK3::KK3::KK3::KK48:kız özlemişim heee seni net varkende görüşemiyoduk

bende seni özledim evde nete girmem bu sıralar ayrı bi olay oldu :KK19::KK19:ben eski ben değilim hiç vaktim olmuyor:84:
sende net bağlandı mı :KK24:

anlatayım şekerim:KK6:ben daha evime geçmedim bu ay sonu inş.şuanda kaynanamlardayım ordan giriyorum nete onlar bağlattı meldoş,kız sen niye eski sen değilsin dön çabuk eski haline:44:

anlatayım şekerim:KK6:ben daha evime geçmedim bu ay sonu inş.şuanda kaynanamlardayım ordan giriyorum nete onlar bağlattı meldoş,kız sen niye eski sen değilsin dön çabuk eski haline:44:
eve gidince de bağlantı olmayacakmı :KK59::KK59::KK59::KK59:
ya nasıl dönümi taşınayım dedim taşındım taşınacağama da pişman oldum o kadar misafir geliorki totomun üzerine oturamıyorum boyun fıtığı oldum eşimde bel fıtığı tekara nükse etti çocuk hasta gelen giden bitmior alt komşum her gelen misafir ayak sesine aşağıdan sopayla vuruyor gelde çıldırmaaaaaaa:84::84::84::84::84::84:
meldoş hoşgeldin canim ay nezle oldum iyi mi yarında temizlik yapacaktım:KK43:

hoşgördüm juliaya yazıom burdasım ömüre bakıorum julidasın şimdi nerdesin sabit durrrrrrr :KK52::KK52:
geçmiş olsun sema havalar soğudu ondan üşüttün dinlen cnm daha sonra yaparsın temizliği

kız skop yatmamışmıydın

sen:KK9:adaçayı iç yada sahlep iyi gelir:KK34:

meldoş senin oğlan kaprisli valla işin zor kolay gelsin:KK70:

ya nasıl dönümi taşınayım dedim taşındım taşınacağama da pişman oldum o kadar misafir geliorki totomun üzerine oturamıyorum boyun fıtığı oldum eşimde bel fıtığı tekara nükse etti çocuk hasta gelen giden bitmior alt komşum her gelen misafir ayak sesine aşağıdan sopayla vuruyor gelde çıldırmaaaaaaa:84::84::84::84::84::84:

hoşgördüm juliaya yazıom burdasım ömüre bakıorum julidasın şimdi nerdesin sabit durrrrrrr :KK52::KK52:
geçmiş olsun sema havalar soğudu ondan üşüttün dinlen cnm daha sonra yaparsın temizliği

:KK14::KK14:Temizlik yapmam lazım bir haftadır birşey yapamadım dışarlarda işlerim vardı şimdi ev mikroplu ben mikrioplu iyileşemem :KK60::KK60:Evi temizliyim ki bende temiz olayım ama ya daha fena olursam dert oldu şimdi temizlik bana :KK14::KK14:Ne iyi gelir nezleye:26:
Ay melda bende kaç gündür çok yoğundum tatlım sen geldin aklıma :26:Çok zor ya

a aaaaaaaa burda kim varmış bakiiimmm :KK48:

olacak bağlantım canım ama hemen değil borç çok valla ee alırsam net sınırsız alırım oda pahalı geliyür bakalım kısmet:KK31:

demek sende taşındın niyekine:26:ayyy banada çok misafir gelirmikine:18:eek:ff birde fıtık olmuşsunuz geçmiş olsun canımcım ay komşu da ayrı bi cabası bu hengamede heeee az sabretsin elbet kesilecek bu ziyaretler:KK57:

kız skop yatmamışmıydın

sen:KK9:adaçayı iç yada sahlep iyi gelir:KK34:

meldoş senin oğlan kaprisli valla işin zor kolay gelsin:KK70:
babada oğlandan beterrrrrr :KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK14::KK14:Temizlik yapmam lazım bir haftadır birşey yapamadım dışarlarda işlerim vardı şimdi ev mikroplu ben mikrioplu iyileşemem :KK60::KK60:Evi temizliyim ki bende temiz olayım ama ya daha fena olursam dert oldu şimdi temizlik bana :KK14::KK14:Ne iyi gelir nezleye:26:
Ay melda bende kaç gündür çok yoğundum tatlım sen geldin aklıma :26:Çok zor ya

geçmiş olsun cnmmm

nezleye ilaç iyi gelir semuşşş :2::2::2:suya atılan varyua adı t.... ile başlıorrrrr

X