LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ya böyle pat diye daldım konuya ama forum takip e bakıyodum tesadüfen gördüm sorunu.

nolduğunu kimse anlamadı.konuşuyoduk konuyla ilgili sonra bir üye geldi evlenecekmiş almanmış ikinci eşimi olacakmış neymiş araları kaçırdım yani.sonra birden esti gürledi bu üye siz benim çocuğuma hakaret ettiniz diye bir kaç üyeye saldırdı sürekli siz aynı kişisiniz dedi farklı nick lerle giriyosunuz dedi felaketti yani o ara bi üye çıktı ortaya ben koleraanın annesiyim dedi bişeyler anlattı bizim kafa iyice karıştı.kim kim anlamadık.ben gece 3 e doğru yattım sonrasını bilmiyorum silinmişti

evet ya biri koleranın annesiyim diye dertli dertli birşeyler anlattı,hatta kadın destan yazdı...........kimisi inandı,kimisi inanmadı......

Son düzenleme:
labelleive ye sordum bende sonrasını :KK1: ama resmen uykusuz kaldık.

evet ya biri koleranın annesiyim diye dertli dertli birşeyler anlattı,hatta kadın destan yazdı...........kimisi inandı,kimisi inanmadı......

ben başta inanmadım zaten annesi olduğuna hatta saçmalamışım o ara e gece 3 e geliyodu uyku sersemi kötü bişey yazmadım ama ne yazdım hatırlamıyorum koleranın annesine:KK1::KK1:

ya böyle pat diye daldım konuya ama forum takip e bakıyodum tesadüfen gördüm sorunu.

nolduğunu kimse anlamadı.konuşuyoduk konuyla ilgili sonra bir üye geldi evlenecekmiş almanmış ikinci eşimi olacakmış neymiş araları kaçırdım yani.sonra birden esti gürledi bu üye siz benim çocuğuma hakaret ettiniz diye bir kaç üyeye saldırdı sürekli siz aynı kişisiniz dedi farklı nick lerle giriyosunuz dedi felaketti yani o ara bi üye çıktı ortaya ben koleraanın annesiyim dedi bişeyler anlattı bizim kafa iyice karıştı.kim kim anlamadık.ben gece 3 e doğru yattım sonrasını bilmiyorum silinmişti

İyi geceler herkese, mirka konuyu sormuşsun özelden cevap yazdım, burda da merak edenler olmuş kopyala yapıştır yaparak bilgilendirebilirsin ama o konu o kadar baydı ki hala sinirlerim bozuk benim, konu silindi arkadaşlar çoğu kişi banlandı bir dengesiz yüzünden. Hatırlamak bile istemiyorum.

İyi geceler herkese, mirka konuyu sormuşsun özelden cevap yazdım, burda da merak edenler olmuş kopyala yapıştır yaparak bilgilendirebilirsin ama o konu o kadar baydı ki hala sinirlerim bozuk benim, konu silindi arkadaşlar çoğu kişi banlandı bir dengesiz yüzünden. Hatırlamak bile istemiyorum.

canım teşekkür ederim cevabın için.senden izin almadan böyle bişey doğru olmaz diye bana yazdıklarını yazmadım buraya.bide hakikaten dün gerildik gece gece tekrar açılmasın bitti gitti

evet ya nekadar çok ağzıbozuktu.........:44:...psikolojisi bozuktu sanırım..........:44:

önemli değil canım boşver dal gitsin:KK9::KK71:bence sahte konuydu o :26:
evet orda bayağı tartışıyordu..sonra ben yattım.sabah kalktım hepsi gitmiş.........:KK59:
temellimi cezası ,yoksa geçicimi ben onu pek anlayamıyorumda...........:KK17:
yarın 11 de açılcakmış kırmızıkasketlinin banı canım :KK76::KK34:
ben başta inanmadım zaten annesi olduğuna hatta saçmalamışım o ara e gece 3 e geliyodu uyku sersemi kötü bişey yazmadım ama ne yazdım hatırlamıyorum koleranın annesine:KK1::KK1:
hmmmm ne alaka yav annesi falan işde sahte bence
iyi geceler:KK3:anladım canım sağol

:KK60::KK60:skop aştı kendini yaaa

önemli değil canım boşver dal gitsin:KK9::KK71:bence sahte konuydu o :26:

yarın 11 de açılcakmış kırmızıkasketlinin banı canım :KK76::KK34:

hmmmm ne alaka yav annesi falan işde sahte bence

iyi geceler:KK3:anladım canım sağol

:KK60::KK60:skop aştı kendini yaaa

Ama eşim istiyor ben zaten azıcık yedim :KK59::KK60:Göbeğim çok fena locam:KK53:

negüzel............:63:
afiyetolsun............:KK56::KK34:

Hiç güzel değil kilo alıyorum:KK53::KK53:

canım teşekkür ederim cevabın için.senden izin almadan böyle bişey doğru olmaz diye bana yazdıklarını yazmadım buraya.bide hakikaten dün gerildik gece gece tekrar açılmasın bitti gitti

tamam tatlım kapattık konuyu:KK34:
Gel bebem yiyelim beraber diyeceğim ama şimdi bitti:KK60::KK60:Kalkın yapıverin gari:KK60:

Ne güliyesin baby:KK23::KK23::KK53::KK53:

ya madem bitirdin ne diye istermisin diye soruyosun kiiiii:KK57:yapmam banane sen yapcan bana:KK19:

semuş yersen öle olur göbek bööleeee:KK9:bak nakaratlı oldu:KK60:

ikizim sen neden yiyemiyorsun:KK31:

X