LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ömür artık evlilik sözleşmesi yapmak lazım bizden geçti de bekarlara inş.ders olur

ben artık edecem ömürcüm şimdi birdaha evlenirsem söyleyecem artık sözleşme yapalım diyeböyle sonradan kötü olmaktansa en baştan kötü olalım

ben artık edecem ömürcüm şimdi birdaha evlenirsem söyleyecem artık sözleşme yapalım diyeböyle sonradan kötü olmaktansa en baştan kötü olalım

Evet olabilir kendini garantiye almış olursun

evlilik sözleşmesi illa para için demiyorum da başka konular içinde yapılır yani sözleşme bak kaynı taaa evlendiklerinden beri yanındaymış koyduracaksın bir madde sözleşmeye ne kayın ne kaynana gelip de kalmayacak diye v.s. bunun gibi maddelerde konur yani

Olur mu sence

olur tabi kız niye olmasın yapan yapıyor duydum öyle biyerden

beni yanlış anladın galiba hiç yatılıya gelmesin demiyorumki ama ne zaman gidip geleceği belli değilse yok evlenene kadar sizinle kalcak falan denirse istemem yani yoksa tabiki gelip kalabilir 3-5 gün neyse artık

beni yanlış anladın galiba hiç yatılıya gelmesin demiyorumki ama ne zaman gidip geleceği belli değilse yok evlenene kadar sizinle kalcak falan denirse istemem yani yoksa tabiki gelip kalabilir 3-5 gün neyse artık

Yani anladım canım benBirlikte yaşıycaz derse hayır denir..Tamam derse sözleşme yapalım o zaman denir

birde şöyle durum var hemen söylenmiyorki bu tür şeyler ya evlenmeden 1 hafta kadar önce yada evlendikten sonra emrivaki yapılıyotr bu durumun önüne geçmek için sözleşme şart diyorum

neyse canım çıkayım ben yine gelirim sık sık artık burdan yazarım yemek yapcam bide irmik helvası hadi öpüştükby

Kolay gelsin canım görüşürüz:79:

hoşbulduk tatlımnasılsın avatarında değişmiş yine sende julia gibi sık sık değişiyosun avatar

benim arkadaşlarda hep sıkılgan oluyor bende tam tersi ne hikmetse zıt kutup çekimimi acaba

benim arkadaşlarda hep sıkılgan oluyor bende tam tersi ne hikmetse zıt kutup çekimimi acaba

slm arkadaşım ,üşüdüğümden ayağımın altına sıcak su torbası koydum ,yaz gelsin artık,ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…