LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

slm arkadaşım ,üşüdüğümden ayağımın altına sıcak su torbası koydum ,yaz gelsin artık,ama

ayyy ema gelmiş seni burda görmek ne güzel:KK61::KK31::KK71:hoşgeldin çok hoşuma gidiyor yorumların :KK31:beğenilerimi sunayım dedim:KK42:

evet yaz gelsin bende çok üşüyorum evde bitki çayları iç iç bi hal olduk be:KK37:

Hey Maşallah biz biraz anormaliaz sen hiç sıkılmıyorsun bende çok sıkılıyorum :KK60:

:KK60::KK60::KK60:ay semuş napıyorum şuan biliyomusun hem irmik helvası yiyorum hemde yanında yeşilçay içiyorum esas anormal ben oluyorum sanırsam:KK52::KK53::KK60::KK60:

ayyy ema gelmiş seni burda görmek ne güzel:KK61::KK31::KK71:hoşgeldin çok hoşuma gidiyor yorumların :KK31:beğenilerimi sunayım dedim:KK42:

evet yaz gelsin bende çok üşüyorum evde bitki çayları iç iç bi hal olduk be:KK37:

tşk ederim ben burdaki kk bayanları severim, yazdıklarımda samimiyim kendimi ve başkalarını kandırmayı sevmem

tşk ederim ben burdaki kk bayanları severim, yazdıklarımda samimiyim kendimi ve başkalarını kandırmayı sevmem

:KK70:bende öyleyimdir reelde neysem burdada aynıyımdır.:KK61:birazda dobrayımdır,semuş bilir beni:KK9:

Selam Ema abla mı desem acaba büyüksünüz sanırım :KK61:

Üzülme kuzucuğum verirsin sen benim totomu görsen pantolon giyince topaç gibi:KK60::KK60:

evet ema bizden büyük aslında ema abla demem gerek:97:

kuzucuk biz elbise giyelim bol bol yada korse takıcaz yada masaj aletleri çalıştırcaz artıkın:97::KK31::KK60::KK60:

:KK70:bende öyleyimdir reelde neysem burdada aynıyımdır.:KK61:birazda dobrayımdır,semuş bilir beni:KK9:
dobra insanları severim suskunlardan korkarım,ha birde yıların birikimi ile anlatacak çok şey var

evet ema bizden büyük aslında ema abla demem gerek:97:

kuzucuk biz elbise giyelim bol bol yada korse takıcaz yada masaj aletleri çalıştırcaz artıkın:97::KK31::KK60::KK60:

Yapmadığım şey mi sankim:89:Ben takıyordum önceden korse :KK60::KK60:Ama çok sıkıyor tavsiye etmem:KK60:Benle dalga geçiyorlardı kuzenler:KK60:mekik çekelim kuzu bir iki bir iki:KK76::KK76:

suskun insanlardan bende korkarım evet o yüzden dobra yım korkutmayım milleti demi:KK60::KK60:

semuş evet mekik çekmek lazım şu göbek gitmiyor başka türlü geçen foto çekindim aaa bi baktım göbeğe hamile gibi çıkmış sildim resmi:KK53::KK53:

suskun insanlardan bende korkarım evet o yüzden dobra yım korkutmayım milleti demi:KK60::KK60:

semuş evet mekik çekmek lazım şu göbek gitmiyor başka türlü geçen foto çekindim aaa bi baktım göbeğe hamile gibi çıkmış sildim resmi:KK53::KK53:

Göbeğinle barışık ol:KK53::KK53:Derdimiz bu olsun canım:KK61: göbiş gider ama bizde bu boğaz varken biraz zor:KK53::KK53::KK53:Boğazı sıkmak gerek ama nasıl:KK50::KK53:

X